Adventní a lyžařské Rakousko Schladming/Ramsau am Dachstein 

Předvánoční antistres na sjezdovkách Schladmingu či romantické běžkování v Ramsau pod Dachsteinem? Dovolujeme si vám nabídnout příjemný pobyt ve Schladmingu s možností výběru – je zcela na vás, zda své dny ve Štýrsku strávíte na sjezdovce či běžkařských tratích, v našem předvánočním pobytu vám nabízíme obojí. Výborně upravené běžkařské trasy s vámi projede naše zkušená průvodkyně Kristina.

16.12. odjezd v ranních hodinách do Rakouska. V odpoledních hodinách zastávka u jezera Wolfgangsee – kde si prohlédneme romantický, adventní trh situovaný přímo na březích jezera s neopakovatelnou atmosférou a ochutnáme voňavé svařené víno dle místní receptury. Večer příjezd do Schadmingu, večeře.

17.12. – 20.12. – dle Vaší volby – sjezdové lyžování v jedné z nejoblíbenějších lyžařských oblastí Rakouska- Dachstein / Schladming. Rozmanitost tratí zde uspokojí každého lyžaře. Oblast je tvořena devíti areály, z nichž sjezdovky ledovce Dachsteinu sahají až do výšky 2 680 m n. m. a zaručují jistotu sněhu. Vybírat můžete z nespočtu sjezdových tratí, mistři lyží hlavně ocení  4,6 kilometru dlouhé FIS sjezdovky z Planai končící v centru Schladmingu.

Na příznivce bílé stopy čeká v Ramsau am Dachstein běžkařské Eldorádo.  V Ramsau am Dachstein se nachází síť běžkařských tras o délce 150 km a nabízí nejlepší podmínky pro začátečníky, profíky, milovníky krajiny i špičkové bruslaře. Občerstvit se můžete na některých z 65 horských chat podél běžeckých tratí.

20.12. – odjezd v podvečerních hodinách do Liberce – příjezd kolem půlnoci.

 

Ubytování: v příjemném hotelu 3* s rodinnou atmosférou, v klidném slunném místě v blízkosti centra Schladmingu. K dispozici klientům je nový, venkovní vyhřívaný bazén s masážními tryskami a vnitřním vstupem, wellness se saunami, parní lázní a klidovou místností.  Stravování formou polopenze – snídaně švédský stůl, večer salátový a polévkový bufet, výběr ze 3 menu – potraviny z místního statku s bio produkty. Pokoje jsou útulně zařízeny s koupelnou, telefonem, kabelová TV vč. cz programu a balkonem. V hotelu je k dispozici lyžárna s vyhřívaným místem pro boty. Skibus a citybus zastavuje přímo před hotelem (7 min. jízdy ke sjezdovce)

Cena: 9.800 Kč/os ve dvoulůžkovém pokoji

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Liberce, 4x ubytování v hotelu 3* s polopenzí, dopravu naším autobusem ke sjezdovkám ve Schladmingu a do Ramsau am Dachstein, služby průvodce.

Cena neobsahuje: 3 denní skipass – 137€ , 4 denní skipass – 177€ , běžkařská průkazka – 3 denní 25€/os, 4 denní 29€.  


Rakousko zájezdyAdventní a lyžařské Rakousko Schladming/Ramsau am DachsteinTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko - Saalbach HinterglemmHochkönigSalcbursko - putování krajemŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Adventní a lyžařské Rakousko Schladming/Ramsau am Dachstein


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174