Dolomity Adamello Brenta – Madonna di Campiglio


02
10
08
06
11
01
07
09
03
05
04

  • hotel**** s wellness a krytým bazénem
  • nádherné túry
  • skvělá italská kuchyně

Přírodní park Adamello Brenta – to je drsná, krásná příroda, fantastický koktejl nejpikantnějších horských ingrediencí – zelené louky, modrá jezera, vodopády, hluboké strže i rozeklané skalní věže.

Celá oblast se skládá ze tří rozdílných horských skupin – Adamello je pohořím klidných tvarů s největšími vnitrozemskými ledovci v Itálii a tvoří jej tvrdá odrůda žuly – tonalit. Skupina Presanella je tvořena převážně krystalickými břidlicemi a vyznačuje se ostřejšími štíty a nakonec Brenta je pohořím z vápence a dolomitu. Výchozím bodem našich turistických výletů se zde stane Madonna di Campiglio – jedna z nejznámějších lokalit Trentina (1 550 m n. m.). V parku Adamello Brenta na vás čeká přes 450 km horských stezek vedených krásnou přírodou.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce do Itálie ve večerních hodinách.

2. den: příjezd do Madonny di Campiglio dopoledne, lehká turistika, ubytování v odpoledních hodinách.

2.–7. den: turistika ve Val Rendena organizovaná naším průvodcem s využitím 6 denní turistické karty (podmínky karty
r. 2016) ze středisek Madonna di Campiglio a Pinzolo – kabinová lanovka Grostè – Spinale – 5 Laghi – Pradalago – Colarin Patascoss – Colarin Plaza, Pinzolo – Pra Rodont a Pra Rodont – Doss del Sabion, místní doprava v celém regionu Trentina, vstup do trentinských muzeí a hradů. Sportovněji založení klienti zde mají možnost využít některou z jištěných cest – via ferrata. 8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování v komfortním hotelu**** přímo v Madonně di Campiglio. Hotel nabízí pokoje s balkonem, každý pokoj je příjemně zařízen, s koupelnou se sprchou nebo vanou, s trezorem, TV a minibarem. Téměř všechny pokoje mají balkon.

Snídaně jsou nabízeny formou bufetu se sladkými i slanými jídly. Večeře je servírovaná o 3 chodech se salátovým a dezertovým bufetem.

Součástí hotelu je také wellness centrum s krytým bazénem a finskou saunou, relaxační koutek s lehátky.

TERMÍNY A CENY: 

1. 7. – 8. 7. 2017

26. 8. – 2. 9. 2017

 

DospělýDítě 3–12od 13 let
12 400 Kč 8 400 Kč 9 900 Kč

 

Sleva je platná pouze při ubytování společně s dvěma dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 800 Kč.

Cena zahrnuje: 5× ubytování v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Val di FassaDolomity Adamello Brenta – Madonna di CampiglioSardinieŘímTermální ostrov Ischia


Dolomity Adamello Brenta – Madonna di Campiglio


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174