Dolomity – Val di Fassa


02
03
05
04
07
06
08

  • rodinný hotel s wellness a nápoji v ceně
  • nádherné túry

Údolí Fassa leží přímo v srdci Dolomitů a je díky své kráse popisováno jako jedinečné na celém světě. Je typické svou nedotčenou přírodou a skutečným rájem nejen pro sport, ale i pro odpočinek. Průměrné teploty v létě v této oblasti dosahují až 25 °C. Údolím Fassa se rozkládá sedm vesniček – Canazei, Campitello, Mazzin, Pozza, Vigo, Soraga
a Moena. Idylické údolí je doslova obklopeno známými vrcholky, tyčí se tu např. Cima Catinaccio (2 981 m n. m.), Sassolungo (3 181 m n. m.) nebo horský masiv Gruppo Sella.

Dolomity byly v r. 2009 pro svoji ojedinělou krásu oficiálně uznány zápisem do seznamu světového dědictví UNESCO. Přírodní katedrály nesou jméno francouzského geologa z Grenoblu Déodata de Dolomieu, který v r. 1789 objevil ojedinělé chemické složení zdejší horniny, později nazvané dolomit.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce do Rakouska ve večerních hodinách.

2. den: příjezd do Itálie do Val di Fassa, lehká turistika, odpoledne ubytování.

2.–7. den: turistika ve Val di Fassa organizovaná průvodcem s využitím 6denní turistické karty – celkem 12 lanovek z Alba di Canazei, z Canazei, Campitello di Fassa, Pozza di Fassa, Vigo di Fassa, z Passo San Pellegrino, Moeny a Carezzy. Místní autobusy na trase Moena – Canazei – Passo Fedaia, Moena – Passo San Pellegrino, Vigo – Passo Costalunga.

7. den: večer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V příjemném příjemném hotelu*** sup. K hotelovému vybavení patří sluneční terasa se zahradou a lehátky a také wellness, kde je klientům k dispozici i sauna a turecká lázeň.

Pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem a mají dřevěné trámové stropy. Všechny jsou vybaveny satelitní LCD TV a skýtají výhled na hory a údolí. Mnohé mají vlastní balkon.

Stravování je zajištěno formou polopenze – snídaně je podávána ve formě slaného i sladkého švédského stolu, při servírované večeři včetně vína a vody ochutnáte italské a krajové speciality.

TERMÍNY A CENY:

24. 6. – 1. 7. 2017

3. 9. – 10. 9. 2017

 

Dospělý3. os. na přistýlce
12 600 Kč 11 600 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 1 400 Kč/os./pobyt

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí a nápoji, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, průvodce.

 Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Val di FassaDolomity Adamello Brenta – Madonna di CampiglioSardinieŘímTermální ostrov Ischia


Dolomity – Val di Fassa


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174