Dolomity – Val Gardena


04
05
11
03
13
08
12
06
09
10
01
07
02

  • 12 lanovek v ceně
  • hotel v srdci Val Gardeny s krytým bazénem
  • nádherné horské scenerie

Val Gardena – jedno z nejpůsobivějších údolí Dolomit (UNESCO) v regionu Alto Adige se rozprostírá od Ponte Gardena až po pohoří Sella a patří k němu i průsmyky Sella a Gardena. Symbolem údolí je Sassolungo (3 181 m n. m.) a přírodní park Puez-Odle rozkládající se více než 10 000 ha neporušené přírody ve výšce 2 500 m n. m.

Krajinu zde tvoří zelené louky, hluboké lesy i gigantické kamenné útvary, jež při západu slunce planou ohnivě růžovou červení. Proč? Ve skutečnosti jsou totiž vrstvami někdejších korálových útesů. Nádherné horské scenerie, pohostinné obyvatelstvo i výtečná místní kuchyně jsou příslibem příjemně strávené dovolené.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce do Itálie ve večerních hodinách.

2. den: příjezd do Val Gardena dopoledne, lehká turistika, ubytování v odpoledních hodinách.

2.–7. den: turistika ve Val Gardeně organizovaná naším průvodcem s využitím 6denní turistické karty (podmínky karty
r. 2017) – celkem na 12 lanovek v oblasti Val Gardena – kabinová lanovka Ortisei – Alpe di Siusi, sedačková Sole, Ortisei–Rasciesa,
Ortisei–Furnes–Seceda, sedačková Fermeda, Santa Cristina – Monte Pana, Monte Pana – Mont de Seura, Santa Cristina – Col Raiser, Selva Gardena – Ciampinoi, Selva Gardena – Dantercepies, Passo Sella – Forcella del Sassolungo.

7. den: turistika v oblasti Val Gardena. Večer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním rodinném 3* hotelu. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem, rádiem, fénem a trezorem. V celém hotelu je dispozici k Wi-Fi.

Snídaně se podává formou bufetu, večeře je servírována o 3 chodech se salátovým bufetem. Klientům je k dispozici wellness – krytý bazén, sauna, parní lázeň, malé fitness (župan je k zapůjčení na recepci – 5 €/pobyt).

TERMÍNY A CENY:

25. 8. – 1. 9. 2018

1. 9. – 8. 9. 2018

 

Dospělý3. os. na přistýlce
13 500 Kč 12 400 Kč

 

Jednolůžkový pokoj za příplatek 2 100 Kč.

Cena zahrnuje: 5× ubytování v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 270 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / RosengartenNárodní park Stelvio - ledovec OrtlerŘímSardinieTermální ostrov Ischia


Dolomity – Val Gardena


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174