Řím


01
05
02
03
04
shutterstock_290879762
shutterstock_737655895
shutterstock_762426514

  • pohodlně letecky s malou skupinou
  • transfery na letiště z Liberce a zpět
  • malá ochutnávka římských specialit
  • komfortní hotel v centru
  • kouzlo věčného města

Sníte o prázdninách v Římě? Pak vězte, že pobytem ve věčném městě budete okouzleni. Vždyť na každém kroku narazíte na památky staré dva tisíce let nebo dokonalý příklad umění baroka či renesance.

Město žije i bohatým kulturním životem – v starověkých ruinách znějí koncerty a náměstích se na velkoplošných obrazovkách sledují fotbalová utkání. Do typické římské atmosféry vás uvede naše zkušená průvodkyně. Budete mít možnost vydat se s ní na procházku historií lidstva a obdivovat jedinečné klenoty světové architektury. Společně ochutnáme při naší procházce čtvrtí Trastevere
i některé místní speciality v malých uličkách. Pro váš komfort bude naši skupinu tvořit max. 25 účastníků. Turisté, kteří sem zavítají, mohou konstatovat stejně jako Julius Caesar u Rubikonu, že „kostky jsou vrženy“, protože tohle město se vám dostane do krve jako žádné jiné a není lehké ho opustit.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce autobusem na letiště do Prahy, odlet do Říma, transfer do hotelu.

1.–4. den: prohlídka historického centra Říma s naší průvodkyní, během níž uvidíme Koloseum – největší dochovanou stavbu antického Říma, Forum Romanum – střed antického světa, Kapitol, Titův oblouk, Trajánův sloup, piazzu Navonu s Fontánou čtyř řek nebo také Panteon, jeden z nejzachovalejších antických chrámů. Čeká nás prohlídka největšího křesťanského kostela světa – baziliky sv. Petra, Andělského hradu, z jehož teras je krásný pohled na Řím, vystoupíme na slavné barokní Španělské schody, prohlédneme si legendární Fontánu di Trevi, kterou dobře znáte z Felliniho filmu Sladký život (Dolce vita), a mnoho dalších památek i zajímavostí. Poslední den pobytu můžete individuálně navštívit některá zajímavá muzea, galerie či kostely, které jste neviděli v předchozích dnech, event. ochutnat místní speciality nebo se jen tak toulat úzkými uličkami a pozorovat římský život.

5. den: společný transfer na letiště – odlet z Říma do Prahy – transfer autobusem do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

Komfortní 3* hotel se nachází v centru Říma a je skvělým výchozím bodem našich denních i večerních výletů i vašich individuálních
toulek městem. Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s koupelnou, TV, telefonem. Snídaně je servírovaná formu bufetu a zahrnuje výběr ze slaných i sladkých jídel.

TERMÍNY A CENY:

30. 6. – 4. 7. 2018

 

Dospělý

15 900 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 700 Kč / 4 noci.

Termín zájezdu se může v souvislosti s letovým řádem posunout plus minus o dva až tři dny a bude potvrzen v únoru, info v CK.

Cena zahrnuje: 4× ubytování se snídaní v 3* hotelu v Římě, služby průvodce, transfer z Liberce do Prahy na letiště, transfer z letiště
v Římě do hotelu a zpět, leteckou dopravu na trase Praha–Řím–Praha vč. let. tax, malou ochutnávku římských specialit.

Cena nezahrnuje: vstupy do historických objektů a muzeí (vatikánská muzea, Koloseum a Forum Romanum). Doporučujeme při přihlášení v CK konzultovat jednotlivé vstupy, abychom pro vás včas rezervovali vstupenky. Některé je nutno objednat s časovým předstihem. V ceně letenky je také zahrnuto pouze palubní zavazadlo – příplatek za zavazadlo do 20 kg.

 Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / RosengartenNárodní park Stelvio - ledovec OrtlerŘímSardinieTermální ostrov Ischia

Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174