Saalachtal – Berchtesgaden


19
12
14
13
09
11
21
10
16
08
05
20
06
22
15
18
17
07
04
02
01

  • bez nočních přejezdů
  • všechny vstupy v ceně
  • návštěva Orlího hnízda i jezera Königssee
  • koupání v termálních lázních Spa Resort Rupertus a Watzmann Therme

Saalachtal je údolí ležící v severní oblasti Alp, v Salcbursku na rozhraní Bavorska a Tyrolska. Najdete zde malebné hory, romantické bystřiny a místa se šarmem a tradicí. Loferské a Leogangské kamenné hory nabízejí hustou síť turistických cest v přírodním parku Weissbach nebo v oblasti Vorderkaser vedených krásnými stezkami se spoustou salaší.

Náš pobyt bude zpestřený i třídenním putováním po oblasti Berchtesgaden – nejkrásnějším výběžku německého Bavorska, jež se malebně rozprostírá pod mohutným vrcholem Watzmann (2 713 m n. m.).

V našem programu jsme sladili pobyt v přírodě s lehkou turistikou, relax v termálních lázních i návštěvu historicky zajímavých míst. Atraktivní vstupy jsou již v ceně!

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, dle časových možností krátká túra, relax
u hotelového bazénu, večeře.

2. den – 6. den: pobyt spojený se zajímavými výlety a pěší turistikou v oblasti Saalachtal a Berchtesgaden – využívat k našim výletům budeme lanovku z Loferu, vyhřívaná koupaliště v Loferu a Unkenu, podíváme se do soutěsky Vorderkaserklamm a  Seisenbergklamm, jež je vstupní branou do přírodního parku Weissbach. Během pobytu uskutečníme celodenní výlet do Ramsau (Berchtesgaden), lanovkou na Hochschwarzeck, odtud krásné výhledy na pohoří Watzmann, lehká túra, navštívíme krásnou soutěsku Wimbachklamm, odpoledne se vykoupeme v termálních lázních Watzman Therme v Berchtesgadenu (3 hod.). Celodenní výlet na Orlí hnízdo na skalnatém hřebení (dobovým výtahem se dostaneme až k samotnému Hitlerovu sídlu, prohlídka interiéru, krásné výhledy na Berchtesgaden a do Salcburska), poté navštívíme i ledovcové jezero Königssee a projdeme se po cca 2hod. panoramatické stezce nad jezerem. Závěr dne bude patřit projížďce po panoramatické silnici Rossfeld. Třetí den v Berchtesgadenu strávíme prohlídkou ledové jeskyně, lanovkou se vydáme na vrchol Untersbergu, odkud budeme obdivovat krásné výhledy do okolí, a odpoledne pak budeme relaxovat v atraktivních lázních Resort Spa Rupertus Therme v Bad Reichenhallu, jež tvoří moderní komplex vnitřních i venkovních termálních bazénů s teplotou 30 až 37 °C.

6. den: návrat do Liberce v pozdních večerních až nočních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V příjemném rodinném hotelu***. K vybavení hotelu patří wellness s krytým bazénem a saunou i tenisovými kurty. Pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem, balkonem, TV a koupelnou. Hotel nabízí snídaně formou švédského stolu, večeře jsou servírované, ochutnáte krajové speciality salcburské kuchyně – výběr z menu se salátovým bufetem. V celém objektu je k dispozici připojení na Wi-Fi.

TERMÍNY A CENY:

14. 7. – 19. 7. 2017

1. 8. – 6. 8. 2017

 

DospělýDítě do 9 let10–14 let
10 900 Kč 8 700 Kč 9 900 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 100 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování s 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, všechny vstupy a lanovky dle programu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 210 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Saalachtal – Berchtesgaden


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174