Saalachtal – Berchtesgaden


19
12
14
13
09
11
21
10
16
08
05
20
06
22
15
18
17
07
04
02
01

  • bez nočních přejezdů
  • všechny vstupy v ceně
  • kombinace poznání a lehké turistiky
  • návštěva Orlího hnízda i jezera Königssee
  • koupání v termálních lázních Spa Resort Rupertus

Saalachtal je údolí ležící v severní oblasti Alp, v Salcbursku na rozhraní Bavorska a Tyrolska. Najdete zde malebné hory, romantické bystřiny a místa se šarmem a tradicí. Loferské a Leogangské kamenné hory nabízejí hustou síť turistických cest v přírodním parku Weissbach nebo v oblasti Vorderkaser vedených krásnými stezkami se spoustou salaší.

Náš pobyt bude zpestřený i třídenním putováním po oblasti Berchtesgaden – nejkrásnějším výběžku německého Bavorska, jež se malebně rozprostírá pod mohutným vrcholem Watzmann (2 713 m n. m.).

V našem programu jsme sladili pobyt v přírodě s lehkou turistikou, relax v termálních lázních i návštěvu historicky zajímavých míst. Atraktivní vstupy jsou již v ceně!

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, relax u hotelového bazénu, večeře.

2. den – 6. den: pobyt spojený se zajímavými výlety a pěší turistikou v oblasti Saalachtal a Berchtesgaden – využívat k našim výletům
budeme lanovku z Loferu, vyhřívaná koupaliště v Loferu a Unkenu, podíváme se do soutěsek Vorderkaserklamm a Seisenbergklamm, jež jsou vstupní branou do přírodního parku Weissbach, při celodenní túře zavítáme do malebného údolí Heutal. Během pobytu uskutečníme 2 celodenní výlety do Berchtesgadenu, během nichž navštívíme romantickou soutěsku Wimbachklamm, budeme relaxovat v termálních lázních Resort Spa Rupertus Therme v Bad Reichenhall, jež tvoří moderní komplex vnitřních i venkovních termálních bazénů 30–37 °C, navštívíme Orlí hnízdo na skalnatém hřebeni (dobovým výtahem se dostaneme až k samotnému Hitlerovu sídlu, prohlédneme si interiér a vychutnáme si krásné výhledy na Berchtesgaden a do Salcburska). Také se podíváme k ledovcovému jezeru Königssee a projdeme se po panoramatické stezce na vyhlídku nad jezerem.

6. den: návrat do Liberce v pozdních večerních / nočních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V příjemném rodinném 3* hotelu. K vybavení hotelu patří wellness s krytým bazénem a saunou i tenisovými kurty. Pokoje jsou zařízeny v tradičním alpském stylu, s balkonem, TV a koupelnou. Hotel nabízí snídaně formou švédského stolu, večeře jsou servírované, ochutnáte krajové speciality salcburské kuchyně – výběr z menu se salátovým bufetem. V celém objektu je k dispozici připojení na Wi-Fi.

TERMÍNY A CENY:

17. 7. – 22. 7. 2018

31. 7. – 5. 8. 2018

 

DospělýDítě do 9 let10–14 let
11 500 Kč 8 800 Kč 9 900 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 100 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování s 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, všechny vstupy a lanovky dle programu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyAdventní a lyžařské Rakousko Schladming/Ramsau am DachsteinTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko - Saalbach HinterglemmHochkönigSalcbursko - putování krajemŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Saalachtal – Berchtesgaden


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174