Salcbursko – Hochkönig


08
07
05
13
12
03
02
11
01
10
09
06
04

  • atraktivní turistika
  • luxusní hotel**** v alpském stylu s relaxačním wellness
  • panenská příroda

Hochkönig (2 941 m n. m.) je nejvyšším vrcholem Berchtesgadenských Alp, ležícím v Salcbursku. Celé pohoří Hochkönigu je protkáno 340 kilometry pěších turistických stezek různých stupňů obtížnosti, podél nichž se střídají idylické lesy, mírně se svažující pastviny, louky s kvetoucími bylinami a příkré skály i hluboké rokle. Díky většinou velmi pevnému, vodou vymytému vápenci s častými vodními žlábky patří tyto cesty k nejkrásnějším v Alpách. Pokud si chcete vychunat čistý horský vzduch s menší námahou, využijete některou z lanovek, které najdete ve střediscích Maria Alm, Dienten nebo Mühlbach.

Jóga a meditace mezi horskými vrcholy – v prvním termínu nabízíme v rámci skupiny 12 míst pro ty, kteří by měli zájem zacvičit si pod vedením zkušené lektorky ráno a večer jógu, zklidnit svoji mysl i tělo a při blahodárné meditaci načerpat novou energii v krásném alpském prostředí. Naučíte se správně dýchat a používat dech k uvolnění napětí a také porozumět hlouběji řeči svého těla. Horský vzduch, průzračná voda a všude kolem plno zeleně… K dokonalé relaxaci pak přispěje i wellness zázemí v hotelu, výborná strava a osvěžující horské túry. 10 hodinových lekcí jógy s lektorkou – max. pro 12 osob za příplatek 1 000 Kč/os./pobyt.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách.

2. den – 7. den: pobyt v údolí Hochkönig, pěší turistika s turistickou kartou (podmínky r. 2016), která opravňuje návštěvníky k bezplatnému využívání lanovek v Maria Alm, Dientenu a Mühlbachu, místních autobusů mezi vesničkami, 1× volný vstup na letní bobovou dráhu v Bibergu, volné vstupy na koupaliště a tenisové kurty v Mühlbachu a Maria Alm, volný vstup do muzea národního parku Hohe Tauern v Mittersillu. V rámci pobytu ochutnáme i místní pálenku a ohodnotíme její kvalitu. Příjezd do Liberce 6. den kolem půlnoci či 7. den ve velmi brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V luxusním hotelu**** s novým wellness v údolí Hochkönigu. Hotel je vybaven restaurací, společenskou místností, zařízený v alpském stylu. V hotelu najdete wellness na ploše 400 m2 s finskými saunami, parní lázní, tepidáriem a fitness místností. Z wellness se nabízí přímý vstup do hotelové zahrady. Můžete se také nechat hýčkat některou
z ajurvédských masáží (za poplatek), které hotel nabízí.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem a balkonem. Stravování formou polopenze: velký snídaňový švédský stůl, gourmet večeře o 3 chodech servírovaná se salátovým bufetem (hotel získal za gurmánskou kuchyni ocenění Gault & Millau).

Možnost využití krytého bazénu ve 30 m vzdáleném hotelu.

 

TERMÍNY A CENY:

23. 7. – 29. 7. 2017

20. 8. – 26. 8. 2017

 

DospělýDítě 6–9 let10–12 let3. os. na přistýlce
11 400 Kč 7 400 Kč 8 600 Kč 10 800 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 300 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování se 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, místní pobytovou taxu, turistickou kartu, ochutnávku pálenky, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 210 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Salcbursko – Hochkönig


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174