Salcbursko – Vysoké Taury


16
04
05
15
07
12
13
08
10
14
11
06
02
01

  • skvělý poměr kvalita/cena
  • osvědčený penzion s regionální kuchyní kraje Pinzgau

Národnímu parku Vysoké Taury vévodí nejvyšší hora Rakouska – Grossglockner (3 798 m n. m.) spolu s dalšími 29 třítisícovkami.
Park o rozloze 1 836 km2 je druhým největším národním parkem v Alpách. Tvoří ho původní a civilizací nezkažená příroda, tichá údolí, křišťálově čistá horská jezera, kvetoucí louky, ledovcové potoky s průzračnou modrozelenou vodou a vodopády.
Milovníkům hor se zde otevírají především stovky kilometrů výborně značených cest – na výběr mají od poklidných cestiček údolími jezer až po náročné vysokohorské túry.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne –
v podvečer příjezd do hotelu, ubytování, večeře.

2. den – 6. den: výlety spojené s pěší turistikou s využitím turistické karty (podmínky roku 2016) – celodenní výlet na Krimmelské vodopády, jež se svojí výškou 385 m patří mezi největší vodopády v Evropě, spojený s turistikou podél romantického Krimmelského potoka, výlet do oblasti Neukirchenu – lanovkou Wildkogelbahn – turistika, výlet k Weisssee – lanovkou na Rudolfshütte (2 315 m n. m.) – úžasné výhledy na okolní třítisícovky, výlet do Königsleitenu – lanovkou do horní stanice 2 200 m n. m., výlet do Hollersbachu, nejjižnější části Kitzbühlských Alp. Po celodenních výletech budete mít možnost vykoupat se v krytém bazénu ve Wald im Pinzgau nebo Mittersillu, na koupalištích v Uttendorfu, Niedernsillu nebo Stuhlfeldenu (vstupné na koupaliště je zpoplatněno – na kartu 50% sleva – cca 2 €/vstup).

7. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V rodinném penzionu*** v oblasti Pinzgau. Pokoje jsou zařízeny balkonem, TV, rádiem, fénem a koupelnou. Wi-Fi zdarma.

Polopenze zahrnuje bohatou snídani formou bufetu (s domácím chlebem, čerstvým mlékem a máslem, domácími marmeládami, bio jogurty) a večeři o třech chodech s výběrem z hlavních jídel a salátovým bufetem. K restauraci patří také sluneční terasa.

K dispozici je hostům i hotelová sauna a menší vyhřívaný bazén s protiproudem v zahradě, kde také najdete prostor na opalování s lehátky. 

TERMÍNY A CENY:

23. 7. – 29. 7. 2017

21. 8. – 27. 8. 2017

 

DospělýDítě 6–10 let11–14 let
9 900 Kč 6 900 Kč 7 950 Kč


3. os. na přistýlce

9 200 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 750 Kč/os./pobyt. Cena za os., event. dítě na přistýlce platí při ubytování společně s 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, turistickou kartu, pobytovou taxu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 210 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Salcbursko – Vysoké Taury


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174