Štýrsko – turistika pod Dachsteinem


09
15
12
13
01
14
11
10
16
04
02
03
07
08

  • lanovka až na dachsteinský ledovec v ceně
  • útulný hotel s vynikající kuchyní a vyhřívaným bazénem
  • grilování na vlastní salaši v horách s majiteli hotelu

Opět nabídneme tolik oblíbené zájezdy do Štýrska – oblasti Schladmingu, kam se vracíme i do stejného hotelu po mnoho let. Pro
zpestření vašeho pobytu jsme letos zařadili do programu některé nové turistické trasy pro ty, kteří si tuto oblast oblíbili a rádi se sem vracejí. Osvědčené služby v programu zůstávají – je to útulný rodinný hotel i zkušená průvodkyně.

Novinkou a jednou z hlavních atrakcí na dachsteinském ledovci je skywalk ve výšce 2 700 m n. m. – vyhlídková plošina, na kterou se sestoupí po 14 schodech a která vybíhá po úrovni mostu do volného prostoru mezi horské štíty (vstupné v ceně). V oblasti Schladming Dachstein najdete na 300 horských jezer, 1 000 km pěších tras a 14 jištěných cest a také krásné vodopády a panenskou přírodu. Celá oblast je vzdálena jen 500 km od Liberce a je lákavým cílem milovníků turistiky a přírody.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, příjezd do Schladmingu, dle časových možností procházka, ubytování v hotelu, večeře.

2. den – 6. den: turistika v okolí Schladmingu organizovaná naší průvodkyní s využitím turistické karty – lanovka ze Schladmingu na Planai a také na Reiteralm, z Haus im Ennstal na Hauser Kaibling, lanovka Hochwurzenbahn z Rohrmoosu, lanovka Riesneralm z Donnersbachwaldu, lanovka Rittisbergbahn z Ramsau. Lanovka na ledovec Dachstein je taktéž v ceně (1× za pobyt). Po mýtné cestě se dostaneme i na Ursprungalm – k několika romantickým horským chatám, místu, jež se stalo kulisou při natáčení filmu Heidi. Vykoupat se během dovolené můžete ve vodním ráji ve Schladmingu na 380 m2 vodní plochy s 66 m skluzavek, saunou
a parní lázní. Další koupaliště i přírodní jezero můžete navštívit v Ramsau, Haus im Ennstal nebo Gröbmingu. Nahlédnout do místní
historie lze v muzeu ve Schladmingu, Haus im Ennstal nebo v Ramsau. Turistické autobusy jsou taktéž obsaženy ve vaší turistické kartě.

6. den: dle počasí odpoledne nebo navečer odjezd ze Schladmingu do ČR.

7. den: příjezd do Liberce v nočních či brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V příjemném, roky prověřeném 3* hotelu s rodinnou atmosférou, na klidném, slunném místě. K dispozici je klientům společenská místnost, stolní tenis, hotelový bar, terasa s lehátky a novým vyhřívaným venkovním bazénem, 2× týdně sauna. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV a balkonem. Jídlo je podáváno v restauraci se zimní zahradou – snídaně je servírována formou bohatého švédského stolu s domácími marmeládami, večeře o 3 chodech se salátovým bufetem. Jídla jsou připravována z biomasa z vlastního chovu skotu. Výběr ze tří hlavních chodů, vždy jeden je určen pro vegetariány. 1× během pobytu je pro vás připraveno grilování s majitelem hotelu na jeho vlastní salaši (v rámci večeře). Zastávka místního autobusu u hotelu.

TERMÍNY A CENY:

3. 7. – 9. 7. 2018

29. 7. – 4. 8. 2018

 

Dospělý

10 900 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 700 Kč/os./pobyt. Slevy na děti na dotaz v hotelu.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyAdventní a lyžařské Rakousko Schladming/Ramsau am DachsteinTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko - Saalbach HinterglemmHochkönigSalcbursko - putování krajemŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Štýrsko – turistika pod Dachsteinem


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174