Tyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


17
18
11
05
12
09
16
15
14
01
02
03
08
07

  • komfortní hotel**** s wellness a bazénem
  • krásná alpská příroda
  • vstup do vodního světa StuBay
  • odpolední hotelová svačina

Stubaital patří mezi nejhezčí tyrolská údolí. Je dlouhé 35 kilometrů a obklopené 80 menšími i většími ledovci a 109 třítisícovými vrcholy. Představuje se návštěvníkům ve svých pěti hlavních střediscích Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders a Schönberg.


V létě hosty přitahuje do oblasti pěší turistika, horolezectví nebo túry na horském kole. Z údolí Stubaital vás vyvezou do hor hned čtyři kabinkové lanovky a jednou z nejkrásnějších stezek v okolí je pak WildeWasserWeg – divoká vodní cesta s hučícím vodopádem Grawa.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne příjezd do Stubaitalu, ubytování, individuální volno.

2. den – 6. den: denně túry s průvodcem a s turistickou kartou (podmínky r. 2016), na kterou můžete využít tyto služby: lanovku z Miedersu, kterou vyjedete na Koppeneck, nebo se vydáte lanovkou z Fulpmesu na Kreuzjoch (2 136 m) či lanovkou z Neustiftu na Elfer – Agar. Svezete se taktéž lanovkou Stubaital Gletscherbahn do výšky 2 900 m. Na kartu využijete i služeb stubaitalské železnice na trase Fulpmes–Innsbruck–Fulpmes, koupat se budete v krytých bazénech také na koupališti v Neustiftu nebo Miedersu a zaplavete si
i v nově otevřeném vodním světě StuBay v Telfesu s vířivkou, saunou nebo zážitkovým toboganem (3 hod.). Vyzkoušíte i bobovou dráhu v Miedersu. Během pobytu je vám k dispozici místní autobusová linka v celém údolí.

7. den: návrat do Liberce v nočních či brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním hotelu**** – po bohaté snídani formou bufetu vás čekají celodenní túry vedené krásnou alpskou přírodou v údolí Stubaital.
Po návratu z výletu si užijete hotelovou svačinku. Novou energii načerpáte v příjemném wellness s krytým bazénem, finskou saunou a infrasaunou a parní lázní.
Večer ochutnáte speciality domácí tyrolské kuchyně v rámci večeře o 4 chodech s výběrem z menu a salátovým bufetem.
Pěkné hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, balkonem a obývacím koutkem, telefonem, rádiem, SAT-TV a trezorem. Zastávka místního autobusu je vzdálena 20 m. Zapůjčení jízdních kol zdarma (dle možnosti).

TERMÍNY A CENY:

2. 7. – 8. 7. 2017

30. 7. – 5. 8. 2017

 

DospělýDěti 7–12 let12–15 let
11 900 Kč 8 900 Kč 9 900 Kč

 

Slevy pro děti 3. os. na přistýlce jsou platné pouze při ubytování  s 2 dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 400 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování v hotelu**** s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 210 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174