Tyrolsko - Wildschönau


22
19
17
21
20
18
14
03
11
09
12
16
07
15
13
10
08
02
06
05
04

  • nenáročná turistika v romantickém údolí Wildschönau a Alpbachtal
  • rodinný hotel s vyhřívaným bazénem
  • ochutnávka sýrů na horské salaši
  • celodenní výlet k jezeru Achensee

Slunečné vysokohorské údolí Wildschönau je svět sám pro sebe. Leží v Kitzbühlských Alpách, na půli cesty mezi hranicí Bavorska a Innsbruckem na jih od údolí Innu. Jeho součástí jsou čtyři obce: Niederau, Oberau, Auffach a Thierbach. Hory, svěží louky, nádherné výhledy a spousta horských salaší tvoří obraz tohoto romantického údolí.

V rámci našeho pobytu navštívíme i sousední údolí Alpbachtal a krásné horské jezero Achensee. Celá oblast nabízí mnoho tras s menším výškovým rozdílem pro turisty, kteří hledají pohodové trasy a malebné výhledy.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne – v podvečer příjezd do oblasti Wildschönau, ubytování, večeře.

2. den – 6. den: pobyt ve Wildschönau, pěší turistika spojená s využitím turistické karty (podmínky r. 2016), která opravňuje návštěvníky k využívání lanovek – lanovka na Markbachjoch (1 465 m n. m.), lanovka na Schatzberg (1 776 m n. m.), lanovka na Wiedersbergerhorn (2 128 m n. m.), lanovka na Reither Kogel (1 336 m n. m.), koupaliště s tobogány ve Wildschönau, tenisový kurt v Oberau, muzeum horských sedláků „z’ Bach“ v Oberau, stříbrný důl v Thierbachu, čtvrteční řemeslnický a sedlácký trh, Augustiniánské muzeum v Rattenbergu, podíváme se i do vyhlášené soutěsky Kundler Klamm. Během pobytu navštívíme alpskou salaš a ochutnáme výborný domácí sýr, čeká nás i celodenní výlet spojený s turistikou u modrého jezera Achensee.

6. den: odjezd odpoledne nebo večer (dle počasí).

7. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V útulném hotelu*** pod rodinným vedením. K hotelovému zázemí patří wellness s různými druhy saun, relaxační zóna s parní lázní a vyhřívaný venkovní bazén.
Pokoje jsou zařízeny v tyrolském stylu s koupelnou, TV, telefonem a balkonem (balkony nejsou u jednolůž. pokojů).
Snídaně se podává formou švédského stolu, večeře – tyrolská kuchyně (výběr z menu) je servírována o 3 chodech, jídla jsou připravovaná ze sezonních a regionálních potravin od místních sedláků.

TERMÍNY A CENY:

2. 7. – 8. 7. 2017

26. 8. – 1. 9. 2017

 

DospělýDítě 3–7 let8–15 let
9 900 Kč 6 800 Kč 7 800 Kč

 

3. os. na přistýlce

8 900 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 900 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování se 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, turistickou kartu, pobytovou taxu, ochutnávku na salaši, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 210 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - Wildschönau


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174