Vorarlberg - Lech am Arlberg


13
06
05
02
14
08
10
04
12
11
09
01
03
10

  • již 16 let v naší nabídce
  • jedno z nejkrásnějších horských míst v Rakousku
  • rodinný hotel*** s regionální kuchyní
  • lanovky – místní autobusy – vstup na lesní koupaliště v ceně

Turistika v Lech am Arlberg (1 450 m n. m.) již zcela neodmyslitelně patří do klasické nabídky CK Best Tour. Řada klientů se sem s nadšením vrací po mnoho let. Tedy již šestnáctou sezonu vás zveme do tohoto přírodního ráje v regionu Vorarlberg. V letošním létě tradičně poznáte nejen nádhernou okolní přírodu, ale užijete si i služeb hotelu s rodinnou atmosférou.

Lech je již po mnoho let zařazen mezi 10 nejatraktivnějších horských středisek Evropy a patří mu právem ocenění „Best of The Alps“ (jímž se chlubí např. i francouzské Chamonix, italská Cortina či švýcarský Zermatt). Užijte si tedy i vy panenské přírody a komfortu v tomto atraktivním středisku.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2. den – 7. den: pobyt v Lechu spojený s každodenními túrami
v okolí Lechu, možnost návštěvy vyhřívaného lesního koupaliště s toboganem (25 °C), k individuálním výletům můžete využít turistické busy k jezerům Spullersee či Formarinsee (tyrkysová jezera jsou výchozím bodem nádherných pěších tras), místním autobusem se můžete podívat do neméně zajímavých horských středisek - Oberlechu, Stubenbachu, Zugu či Warthu, zajisté využijete ke svým denním výletům i lanovek na Rüfikopf, Oberlech, Petersboden či Steffisalp (Warth). Určitě si nenecháte ujít ani návštěvu místního lidového muzea či nedělního koncertu na náměstí. Nově si můžete projít velmi zajímavý geologický okruh na Rüfikopfu.
7. den: odjezd večer z Lechu.

8. den: návrat do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V klidné poloze, v rodinném hotelu*** v blízkosti centra Lechu, obklopeném úžasnou kulisou místních hor. Hotel nabízí svým hostům útulné prostředí v kombinaci s tradiční vorarlberskou pohostinností.

Pokoje jsou zařízeny v alpském stylu, vybaveny koupelnou, TV, telefonem, rádiem, trezorem a fénem. V celém objektu je klientům k dispozici klientům připojení k Wi-Fi. Po dni plném zážitků můžete relaxovat ve wellness centru vybaveném finskou saunou, parní lázní a infrasaunou.

Snídaně se podává formou švédského stolu, večeře je servírována o 3 chodech.

TERMÍNY A CENY:

12. 8. – 19. 8. 2017

19. 8. – 26. 8. 2017

 

DospělýDítě 3–6 let6–10 let10–14 let
11 900 Kč 5 900 Kč 7 500 Kč 9 200 Kč


3. os. na přistýlce

10 900 Kč

 

Sleva pro děti a 3. os. na přistýlce je platná pouze při ubytování dvou dospělých na stejném pokoji. Jednolůžkový pokoj za příplatek
1 450 Kč/os./pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí v hotelu***, dopravu autobusem, pobytovou taxu, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Vorarlberg - Lech am Arlberg


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174