Tyrolsko - údolí a ledovec Hintertux


Berliner_Höhenweg_Nr_526_über_dem_Schlegeisspeicher_05
Olpererhütte_im_August_2011_11
landschaft-fruehling3-foto-becknaphoto
Almspielerei1
Bank
HaengesesselNaturwelt
hintertuxer_gletscher_finkenberg_familie_hr_249
Mehlerhaus
Kaiserschmarren
spannagelhaus_speckplatte
tux_2016_sommer__5_von_178_
tux_2016_sommer__6_von_178_
wandern
wandern-mayrhofen-friendship-trip-schwarzenstein-8447-foto-sportalpen

  • úžasná alpská příroda
  • tři tématické večery v hotelu
  • svačinky na túry v ceně
  • skvělá nabídka pro rodiny s dětmi

Malebné údolí Tux se zvedá z konce zillertálského údolí až k ledovci Hintertux a se svými třítisícovými okolními vrcholy patří do ráje pěší turistiky. Pro aktivní klienty je zde připraveno na 180 km pěších tras vedených hustými lesy, vonícimi loukami a pastvinami s krásnými výhledy na ledovec Hintertux. Během našeho pobytu se podíváte k vysokohrské přehradě Schlegeis a zavítáte i do alpské vesničky Gerlos ležící na stejnojmené panoramatické silnici. Večery vám náš hotel zpestří promítáním krásných fotek údolí, ochutnávkou místních sýrů či tyrolskou hudbou jež je pro toto údolí typická.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách.

2. - 6. den: pobyt v Tuxertalu spojený s pěší turistikou. K našim výletům využijeme 3 lanovek z Tuxu, z Gerlos/Königsleiten, podíváte si pod samotný ledovec Hintertux (lanovka Sommerberalm). Lanovka na Hintertux není v ceně (event. možno doplatit). Jeden den využijete také jednu z mnoha krásných turistických tras přímo za naším hotelem a také se vydáte naším autobusem do Ginzlingu a dále po mýtné panorama silnici k vysokohorské přehradě Schlegeis (1800 m.m.n), i zde se nabízí mnoho panoramatických túr všech typů náročnosti. K dispozici je vám i místní autobus v údolí Tuxertal mezi Hintertuxem a Finkenbergem zastávka přímo před hotelem, na kartu hosta je možno využít se slevou i koupaliště ve Finkenbergu s tobogánem.

6. den: odjezd odpoledne evetn. navečer návrat kolem půlnoci event.

7.den v nočních či brzkých ranních hodinách do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

v příjemném hotelu 4* (1350 m.n.m) s krásným výhledem na ledovec Hintertux. Prostorné, v tyrolském stylu zařízené pokoje jsou vybaveny TV s českými programy, telefonem, koupelnou s vanou či sprchou, fénem a županem. Snídaně je servírovaná formou švédského stolu, po snídani obdržíte svačinku na túru (obložená houska + 1 ks ovoce + 1 nápoj), večeře je podávána o 4 chodech se salátovým bufetem. V hotelu vás obslouží česky mluvící personál. Po celodenních túrách můžete relaxovat ve wellness centru s finskou saunou, infra saunou a parní lázní. V celém hotelu je k dispozici síť wi-fi. Vedení hotelu pro vás připravilo tři tématické večery s ochutnávku skvělých zillertálských sýrů, s promítáním fotografií a vyprávěním o údolí Zilletal a Tuxertal a k zpříjemnění celého pobytu přispěje zcela určitě i hudební a taneční večer člena skupiny die Dorfheiligen.

TERMÍNY A CENY:

28.7 .- 3.8. 2019

4.8. - 10.8. 2019

 

DospělýDítě do 14 let (1 dítě)14–18 let (1 junior)
10 900 Kč 3 900 Kč 7 500 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – bez příplatku (max. 3 pokoje). Sleva platí pro 1 ditě při ubytování s 2 dospělými na pokoji. Druhé dítě na pokoji s dvěma dospělými do 14 ti let 5.900 Kč, druhý junior 14-18 let 9.500 Kč.

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lanovky dle programu, místní taxu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - údolí a ledovec Hintertux


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174