Reference

Dobrý den, píšu dosti opožděně , ale přeci.  Tento rok jsem s manželem byla na dovolené v Pitztal s vaší cestovkou. Chtěla jsem moc poděkovat za pěknou dovolenou. Byl to moc příjemný pobyt. Průvodce Mirek byl moc snaživý, túry úžasné, ubytování velmi příjemné a strava výborná. Byli jsme nadšeni.

Budeme velice rádi , pokud nám zašlete katalog pro rok 2017. Děkujeme a přejeme Vám krásný podzimní čas.

Radka K., Haratice

17.10.2016

  

Dobrý den,

dodatečně děkuji za velmi příjemnou dovolenou v Zillertalu, spokojenost s jídlem, ubytováním, programem i průvodkyní Aničkou. A v neposlední řadě místem v buse. Velké díky a za rok zase v Dolomitech nashledanou.

Olga T., Český Krumlov

18.9.2016

  

Od 28.8.2016 jsme se s manželkou zúčastnili zájezdu do Tyrol – údolí Zillertal s Vaší cestovkou. S úrovní zájezdu jsme nadšeni, všechno byly bezva, doprava, ubytování, stravování, program atd. Zvláštní poděkování patří průvodkyni Aničce, která se o nás s nesmírnou obětavostí starala a všem vyšla vstříc, prosím, abyste ji za nás poděkovali. No a nesmíme zapomenout na řidiče autobusu, kterému také za jeho ochotu a bezpečnou jízdu patří rovněž dík. Vaši cestovku doporučíme všem známým. Takže díky, manželé Kitzlerovi z Českého Krumlova.

13.9.2016

 

Dobrý den,

chci Vám poděkovat, že jste vyšla vstříc mé prosbě související s usazením v autobuse při cestě do Itálie. Žena zvládla noční přesun naprosto bez problémů. Rád bych Vám také dal zpětnou vazbu na zájezd, který považujeme za všestranně zdařilý, včetně nenaplánovatelného počasí. Vše klaplo a předpokládám, že většina účastníků byla spokojena. Věřím, že časem se zase - tuším, že už popáté -  někam se ženou vydáme s Vaší CK.

Se srdečným pozdravem doc. dr. Milan R., Liberec

12.9.2016

 

Vážená paní Maini,

pobytem ve Val Gardena, včetně kvality ubytování a stravy a jsem byla nadšená. Pokud by se stejný zájezd do Santa Catarina s nástupem v Plzni konal příští podzim, určitě s vaší cestovkou pojedu. Na  pobytech Best Tour především oceňuji možnost pohybovat se v krajině individuálně nezávisle na skupině.  Děkuji a těším se na další sezónu s vaší cestovkou.

S pozdravem,

Jitka K., Plzeň

9.9.2016

 

Vážená a milá paní Ivanko,
dovoluji si Vám oznámiti a to předpokládám  nejenom za naši malou skupinku že jsme byli maximálně spokojeni. No aby ne, doprava a pan šofér, hotel, personál , wellness  a to stravování jak my říkáme "to bylo žrádlo! "To celé podtrhuje počasí které bylo velmi milé a prostě bezvadné. Tak to je vše a musíme se opět zařadit do dění všedních dnů a těšit se na příští.............máte co vybírat aby byli klienti spokojeni jako MY!
S nevšedními pozdravy, přáním dobrého zdraví a obchodních úspěchů.
Hana a Josef S., Bedřichov 

3.9.2016

  

Dobrý den,
dodatečně bych chtěla /i za manžela/ poděkovat za nádherný zájezd. Vše bylo báječné. Velký dík i pí.průvodkyni Kristýně,byla perfektní.
Děkuji, Dr.Š.

7.9.2016

 

Dobrý den paní Maini,

musím Vám poděkovat za umožnění zúčastnit se zájezdu do „Dolomit Brenta“.

Vše bylo za jedna. Těšíme se s manželkou na Vaši nabídku na příští rok.

Miloslav N., Roudnice nad Labem

6.9.2016

  

Dobrý den,

děkujeme za Váš dárek a hezkou dovolenou bez opuchlých nohou a tudíž s možnost dlouhých výletů s botami na nohách. Těšíme se na další katalogovou nabídku se zadním sedadlem :-). 

V hotelu bylo velice příjemné relax centrum.

Ještě jednou děkujeme.

Miroslava P. a Radovan Č.

5.9.2016

 

Dobrý den,

Dovolená v Hochkönigu se nám moc líbila, skvělý hotel, výborná průvodkyně, byli jsme moc spokojeni.  V Rakousku jsme byli poprvé a určitě bychom zas někdy chtěli zopakovat možná také i v zimě..

Pěkný den, K., Praha 

30.8.2016

  

Dobrý večer,

chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou. Vyšlo nám i počasí, paní průvodkyně sice nedosahovala kvalit Kristýnky, ale ona je asi vyjímka. I lidé ze zájezdu byli fajn, ubytování i jídlo bylo luxusní ! Túry také splnily naše představy, takže - děkujeme a snad příští rok se zase ozveme. Moc zdravíme z Jeseníků.  

Katka a Gabča W.

29.8.2016

 

Dobrý den. V neděli jsem se vrátila z krásného pobytu ve Vysokých Taurech. Vděčím za to vaší cestovní kanceláři. Bylo to nádherných 5 dní, velmi dobře zajištěných po všech stránkách. Již jsem známým rozeslala emaily s popisem, jak dobře umí vaše cestovní kancelář zajišťovat vše, co klienti potřebují. Nejednalo se o přepychový pobyt, ale o velmi příjemné poznávání krásných koutů Vysokých Taur. Perfektní bylo ubytování, organizace, velmi odpovědně pracující váš průvodce i spolehlivý a ochotný řidič. Ubytování i stravování bylo velmi dobré, plně dostačující. Pravdou je, že za zdar pobytu mohlo i velmi krásné počasí. Takže naprostá, stoprocentní spokojenost.

Sice jsme panu průvodci i řidiči na konci zájezdu poděkovali alespoň potleskem, ale prosím, poděkujte jim ještě jednou. Moc si to zaslouží. V momentě, když se autobus rozjel z libereckého Rybníčku, byla  pouze  na nich velká zodpovědnost, aby vše "klapalo" a aby byli klienti spokojeni. A toho se oba zhostili skutečně brilantně.

Vaší CK děkuji za výběr velmi dobrého soukromého penzionu, kde jsme našli dobré ubytování, služby a příjemný personál a samozřejmě i za skvělou volbu vašeho průvodce i řidiče autobusu. Ještě jednou - moc a moc za vše díky !!!!!                 

S pozdravem  Jana L.

29.8.2016

 

Dobrý den,

Už dlouhou dobu se Vám chystám napsat, že dovolená s Vámi v Zillertalu byla fantastická. Vyšlo nám počasí, výlety, hotel, jídlo – prostě všechno naprosto vyhovující! Pro mne i dceru jedna z nejkrásnějších dovolených. Budu moc ráda, pokud byste mi zaslala nový katalog na rok 2017.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů!

Se srdečným pozdravem

Pavla V., Praha

18.8.2016

 

Milá paní Maini, pane Ulmanne,

tímto vám dodatečně děkujeme za dovolenou, kterou zprostředkovala vaše cestovní kancelář Best-tour do Itálie (Madona di Campiglio). Byli jsme spokojeni s krásným prostředím, službami, stravováním i vlídným průvodcem. Řidiči měli nelehký úkol, ale zvládli ho bez nervozity (nebo ji alespoň nedali znát).

Hotel byl nad naše dosavadní možnosti, wellness úžasné, stoly se prohýbaly, otázka dobré skladby byla na každém z nás. Počasí do posledního dne nevydrželo, ale to asi letos potrápilo každého. Za nás opět 1*.     
Benešovi z Liberce

16.8.2016Dobrý večer,

v předminulém týdnu jsme absolvovali zájezd s Vaší cestovní kanceláří v Rakouském Galtüru. Touto cestou jsme Vám chtěli poděkovat za perfektní ubytováni ve 4 hvězdičkovém hotelu. Výborná strava s velký výběrem u snídaně, obsluha, příjemné vyžití v hotelovém prvotřídním bazénu, v kterém jsme mohli relaxovat po náročných tůrách. Zároveň jsme chtěli vyzdvihnout profesionální výkon průvodkyně Kristýny, která měla vzorně připravený program na každý den, výborné znalosti i milý lidský přístup ke všem klientům.

Z naší strany velká spokojenost a nezapomenutelný zážitek z dovolené s Vaší cestovní kanceláří.

Od paní Kristýny jsme se dozvěděli, že v příštím kalendářním roce bude o prázdninách vést zájezd v Rakouském Schladmingu. Je možné si zamluvit nebo zabukovat tento zájezd do Schladmingu s Kristýnou pro 4 osoby? 

Děkuji za vyjádření.

Příjemné dny, ať se Vám daří.

Alena H., Sadská

10.8.2016

 

Dobrý den pí Ivanko,

děkuji za krásný pobyt v Tyrolsku – Zugspitze Aréna, za profesionální chování a řešení i ne vždy příjemných situací průvodkyně pí Olinky a za ochotu p. Milana,  řidiče.

Byla jsem v Tyrolsku poprvé v létě na doporučení pí Aglaji a určitě ne naposledy. Oceňuji perfektně připravený program vč. relaxace v bazénu, v sauně, ve fitness, prostě každý okamžik využitý.

Těším se na další krásný pobyt s Vaší cestovkou.

Hana Š.

9.8.2016

 

 Dobrý den, zúčastnili jsme se jako každý rok s Vaší cestovní kanceláří pobytu v Rakousku. Tentokrát v údolí Stubaital ve dnech 17.7. -23.7.2016.Celá akce byla úžasná a myslíme, že velkou zásluhu na naší spokojenosti měla i průvodkyně Zuzka. Nic pro ni nebylo problém, je velmi milá, pohodová, dobře se orientovala v terénu, i když to byla její premiera. Věříme, že budeme mít zase někdy šanci setkat se s ní na nějaké Vaší akci.

Přejeme krásný zbytek léta a zdravíme Manželé Kosovi a Janíkovi

8.8.2016

 

 

Dobrý den paní Maini.

 

Chtěla bych Vám poděkovat jménem celé boleslavské skupiny za krásnou dovolenou v údolí Paznauntal. Všechno bylo pěkné - počasí, ubytování, strava, túry a bezvadná vedoucí.

Těšíme se na příští rok, i když náš věk a klouby někdy zlobí.

Hezký den.

Čížková

8.8.2016

 

Dobrý den, paní Maini,

děkujeme Vám za krásnou dovolenou v údolí Paznauntal se skvělou Kristýnkou, byli jsme moc spokojeni jak s ubytováním, se stravou a s celým programem. Výlety jsme si opravdu užili a přálo nám i počasí. Máme zážitky na celý život, na které budeme rádi vzpomínat.

Ať se Vám daří a máte čím dál tím víc stejně nadšených "účastníků zájezdu", jako jsme my. Věříme, že to není náš poslední zájezd s Vaší cestovní kanceláří - děkujeme za Váš přístup a péči. Také chceme pochválit pana Milana, byl opravdu vstřícný a spolehlivý řidič. Můžeme jenom chválit - dovolená splnila a dokonce předčila naše očekávání.

Ubytování v hotelu i stravování bylo na vysoké úrovni. A když nám při odjezdu zamával před hotelem majitel i s personálem, tak nás to všechny "dostalo". Opravdu to bylo moc milé, máme na co vzpomínat.

V příloze posíláme jeden z krásných pohledů, které jsme si na dovolené užili. Až zpracujeme všechny fotografie, dovolíme si přinést DVD pro Vaši potřebu.

S pozdravem, Anna + Rudolf S.

2.8.2016

 

Vážená paní Maine,

chceme vám touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd do Val Gardeny. Vše bylo úžasné, včetně pana průvodce a jeho manželky. Ubytování a vše okolo výborné.  Budeme dlouho vzpomínat a doufáme, že příští rok Dolomity zopakujeme. 

Všichni Jihlaváci a  Jindra T.

28.7.2016


Dobrý den,

v době od 17-23.7 jsme prožili krásnou dovolenou v Rakousku-Stubaital. Velkou měrou k tomu přispěla příjemná průvodkyně Zuzana, která měla vše velmi perfektně promyšlené a připravené. Třeba, že to byla její premiéra zaslouží si velkou pochvalu a odměnu. Ještě jednou díky.

nashledanou Havlovi

24.7.2016

 

Dobrý den,
strávili jsme  dovolenou 26.6.-2.7.16 s vaší cestovní kanceláří v údolí Zillertal, které je velice krásné. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním v hotelu a především s příjemnou, klidnou a velmi dobře připravenou průvodkyní Aničkou K.
Těšíme se , že i v příštím roce v katalogu objevíme další zcela novou nabídku pobytu v Alpách.
S pozdravem
Sedlákovi 

24.7.2016

  

Vážená paní Ivanko,
včera jsme se vrátili ze zájezdu do údolí Stubai. Děkujeme vám moc za zorganizování tohoto zájezdu, jednou větou - nemělo to chybu. S hotelem, jejich službami, všemi milými ochotnými lidmi jsme byli spokojeni. A to nedělní přivítání a pozdravení se s paní majitelkou, to, myslím, všechny nadchlo.
Slečna Zuzanka je velice schopná, šikovná, milá, ochotná, vstřícná průvodkyně. Poradila si se vším, využila opravdu nádherného počasí k tomu, aby nás zavedla do míst, která stojí v údolí za shlédnutí. Zorganizovala výlety dle schopností účastníků, navrhla různé trasy, no, prostě, byla skutečně šikovná.
Pan řidič Karel je profesionální, zručný řidič, ochotný, příjemný a lidský. Ne vždy jsme se s takovým řidičem setkali.
Samozřejmě, že velký podíl na spokojenosti všech mělo počasí, které nám vydrželo celý týden a mohli jsme si vychutnat cest a výhledů po Alpách.
Děkujeme, přejeme hodně úspěchů ve vašem podnikání a těšíme se na další zájezdy.
Helena a Tomáš P. z Prahy 

24.7.2016

 

 

Milá paní Maini, 

včera časně ráno jsme se vrátili z překrásného zájezdu do Tyrol (Pitztal, Kaunertal), opět se velmi povedl včetně počasí a nádherných výhledů. Děkujeme Vám za pečlivou přípravu a výběr místa a ubytování, měla jste opravdu šťastnou ruku.

Přeji Vám, ať se Vám tak daří i nadále a doufám, že nás opět přiberete do nějakého pěkného zájezdu napřesrok. 

Moc zdravím

Jaroslava N., Praha

24.7.2016

 

 

Milá paní Maini,

děkujeme Vám za zorganizování zájezdu do oblasti Emilia Romagna: jsme velmi spokojeni se vším od ubytování, stravování, programu, dopravy až po práci průvodkyně a řidičů. Nevíme, jak jste zařídila i počasí, protože déšť ovlivnil program jen jednou, a to v San Marinu. 

Těšíme se již na další zájezdy s Vámi. 

Přejeme Vám hodně sil a zdraví! 

Se srdečným pozdravem

Stanislava a Jiří B., Praha

13.6.2016© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174