Dolomity – Latemar / Rosengarten


Familie (1)
Itálie Dolomity Latemar
itálie dolomity turistika2
Itálie dolomity turistika3
Itálie dolomity turistika4
Karer See mit Latemar
Kulinarik Eggental (1)
Panorama Rosengarten
Wandern (4)

  • novinka v programu
  • túry vedené krásnou přírodou
  • hotel s bazénem na úpatí Latemaru s krásnými výhledy
  • aperitiv v2100 m.n.m pro naše klienty
  • atraktivní termíny

Nabízíme vám novou variantu tolik oblíbených zájezdů do italských Dolomit (UNESCO). Tentokrát se vydáme do oblasti Val d´Egga,
ležící jen 25 km jihozápadně od Bolzana, uprostřed skalních útvarů Rosengartenu a pohoří Latemar. Při západu slunce se často vrcholy Rosengartenu zbarvují do růžova a díky tomuto jevu vznikla i legenda o germánském králi Laurinovi a jeho vikingské nevěstě. Jako v pohádce si budete připadat i u smaragdově zbarveného jezera Karersee, jež patří k nejkrásnějším v Alpách. Idylické horské vesničky a stará selská stavení jen dokreslují osobitý ráz této jedinečné krajiny. V celé oblasti najdete na 500 km pěších tras a ty nejhezčí si projdete s využitím místních lanovek s naším průvodcem.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách do Itálie.

2. den: příjezd do Val d´Egga dopoledne, lehká turistika, ubytování v odpoledních hodinách.

2.–7. den: turistika v oblasti Latemar/Rosengarten organizovaná naším průvodcem s využitím 3 denní turistické karty (podmínky karty r. 2017) – k naším túrám využijeme sedačkovou lanovka Paolina a Král Laurin, kabinovou lanovku Laurin I a lanovku z Obereggen–Oberholz. Byla by škoda nepodniknout túry do některých míst, kam nevede žádná lanovka, proto v tomto zájezdu  využijeme turistickou kartu pouze po 3 dny a po zbytek pobytu (3×) budeme k túrám využívat náš autobus. Podíváme se tak např. do údolí Sarental přímo na úpatí Rosengartenu či k jezeru Karersee, kde trávila dovolenou císařovna Sissi nebo Agatha Christie. V jeho průzračných vodách se zrcadlí tolik obdivované panorama severní stěny Latemaru.

7. den: turistika v oblasti Val d´Egga, navečer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V 3* hotelu superior., v krásné, panoramatické poloze 1.600 m n. m. na úpatí Latemaru. Svým hostům nabízí hotel relaxaci ve wellness s krytým bazénem 29 °C a menším bazénem 34 °C s whirpoolem. Z bazénu lze vyjít rovnou do zahrady, která je vybavená lehátky. Součástí wellness je také finská sauna, bio sauna, parní lázeň a fitness místnost. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s fénem, TV, minibarem. Stravování formou polopenze – snídaně švédské stoly, večeře je servírovaná o 4 chodech se salátovým bufetem. V hotelu se podávají italské a jihotyrolské speciality.

TERMÍNY A CENY:

7. 7. – 14. 7. 2018

14. 7. – 21. 7. 2018

 

DospělýDítě 4-12 let3. os. na přistýlce
13 200 Kč 8 900 Kč 11 300 Kč

 

Jednolůžkový pokoj za příplatek 1 800 Kč.

Cena zahrnuje: 5× ubytování v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

 Cena pojištění: 270 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / RosengartenNárodní park Stelvio - ledovec OrtlerŘímSardinieTermální ostrov Ischia


Dolomity – Latemar / Rosengarten


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174