Termální ostrov Ischia


11
10
09
12
07
06
05
08
13
04
03
02
01
14

  • pohodlně letecky za teplem a sluncem
  • transfery na letiště z Liberce a zpět
  • hotel**** v zeleni, s bazény
  • výlety po ostrově v ceně

Vzpomínáte si ještě na úsměvnou komedii s Jackem Lemmonem „Nebožtíci přejí lásce“? Film se natáčel právě na Ischii a krásné záběry bílého kostelíku Soccorso patří k legendárním.

Romantický ostrov sopečného původu v neapolském zálivu vás okouzlí středomořskou flórou, azurově modrým mořem i bezprostřední srdečností místních obyvatel. Hornatá krajina, prosluněné svahy vinic i barevné rybářské čluny dotvářejí typický obraz ostrova. Již staří Římané zde stavěli svá sídla a využívali místních termálních pramenů účinných zejména proti revmatismu. Zapomeňte tedy na stres všedních dní a užijte si slunce a koupání v termálních pramenech i v moři, skvělou místní kuchyni i atraktivní výlety po ostrově za asistence zkušené průvodkyně.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce autobusem na letiště do Prahy, odlet do Neapole, transfer do přístavu a trajekt (cca 1 hod.) na Ischii, transfer místním autobusem do hotelu.

1.–8. den: pobyt na ostrově – spojený s relaxací v termálních bazénech a na pláži. Během pobytu se uskuteční celodenní výlet – okruh ostrovem, zastávky na nejhezčích místech ostro- va s prohlídkou Aragonského hradu – dominanty ostrova z 5 st. př. n. l., půldenní výlet autobusem s výstupem na Monte Epomeo (789 m n. m.) jež je nejvyšším bodem Ischie. Po překonání cca 300 výškových metrů budete na vrcholu hory odměněni nádhernými výhledy na celý ostrov i moře. Navštívíme i místní botanickou zahradu La Mortella se středozemní a subtropickou květenou (vstupné není v ceně). Během celého pobytu na Ischii vás bude provázet naše průvodkyně.

8. den: společný transfer na letiště – odlet z Neapole do Prahy – transfer autobusem do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

V hotelu**** v parku plném subtropických rostlin na ploše 6 000 m2. Hotel tvoří 4 přízemní budovy a je vzdálen 20 min. pěší chůze od centra Foria a 500 m od pláže. Na pláž, do centra a k termálnímu komplexu Poseidonovy zahrady (vstupné není v ceně) můžete jezdit zdarma hotelovým shuttle busem.

Hotel nabízí svým hostům velký bazén v zahradě s lehátky a slunečníky a wellness s krytým termálním bazénem, vířivkou a saunou. V blízkosti hotelu je zastávka místního autobusu. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou, klimatizací, SAT-TV, telefonem, Wi-Fi, malým balkonem a ledničkou. Stravování formou polopenze – kuchyně kraje Campania a typická jídla z Ischie – snídaně švédský stůl, večeře servírovaná. Během pobytu se uskuteční „pizza večer“ s živou neapolskou hudbou a v rámci jedné večeře ochutnáme rybí speciality. Wi-Fi v objektu hotelu zdarma.

TERMÍNY A CENY:

26. 5. – 2. 6. 2017

22. 9. – 29. 9. 2017

 

22 500 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 950 Kč na vyžádání. Slevy na děti jsou platné při ubytování dvou dospělých na pokoji.

Termín zájezdu se může v souvislosti s letovým řádem posunout plus minus o dva dny a bude potvrzen v únoru, info v CK.

Cena zahrnuje: letenku Praha–Neapol–Praha vč. letištních tax, 7× ubytování s polopenzí v hotelu 4*, typickou večeři s hudbou, typickou rybí večeři, 1x celodenní + 1× polodenní výlet ostrovem, služby našeho průvodce během celého pobytu, transfer z Liberce na letiště a zpět, transfer z letiště v Neapoli na Ischii a zpět.

Cena pojištění: 320 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Val di FassaDolomity Adamello Brenta – Madonna di CampiglioSardinieŘímTermální ostrov Ischia


Termální ostrov Ischia


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174