Termální ostrov Ischia


Photo LowRes - Outdoor Pool 10
Photo LowRes - Jacuzzi 05
11
10
09
Photo LowRes -  Garden Double  Room 01
12
07
05
Hotel Parco delle Agavi_IMG_3401
08
13
04
03
02
01
14
Campania_Ischia_shutterstock_267235283
Campania_IsolaDiIschia_shutterstock_140977420

  • pohodlně letecky za teplem a sluncem
  • transfery na letiště z Liberce a zpět
  • 4* hotel v zeleni, s bazény
  • výlety po ostrově v ceně

Vzpomínáte si ještě na úsměvnou komedii s Jackem Lemmonem „Nebožtíci přejí lásce“? Film se natáčel právě na Ischii a krásné záběry bílého kostelíku Soccorso patří k legendárním.

Romantický ostrov sopečného původu v neapolském zálivu vás okouzlí středomořskou flórou, azurově modrým mořem i bezprostřední srdečností místních obyvatel. Hornatá krajina, prosluněné svahy vinic i barevné rybářské čluny dotvářejí typický obraz ostrova. Již staří Římané zde stavěli svá sídla a využívali místních termálních pramenů účinných zejména proti revmatismu. Zapomeňte tedy na stres všedních dní a užijte si slunce a koupání v termálních pramenech i v moři, skvělou místní kuchyni i atraktivní výlety po ostrově za asistence zkušené průvodkyně.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce autobusem na letiště do Prahy, odlet do Neapole, transfer do přístavu a trajekt (cca 1 hod.) na Ischii, transfer místním autobusem do hotelu.

1.–8. den: pobyt na ostrově – spojený s relaxací v termálních bazénech a na pláži. Během pobytu se uskuteční celodenní výlet – okruh ostrovem, zastávky na nejhezčích místech ostrova s prohlídkou Aragonského hradu – dominanty ostrova z 5 st. př. n. l., polodenní výlet autobusem s výstupem na Monte Epomeo (789 m), jež je nejvyšším bodem Ischie. Po překonání cca 300 výškových metrů budete na vrcholu hory odměněni nádhernými výhledy na celý ostrov i moře. Navštívíme i místní botanickou zahradu
La Mortella se středozemní a subtropickou květenou (vstupné není v ceně). Zájezd je organizován s odborným průvodcem během
celého pobytu.

8. den: společný transfer na letiště – odlet z Neapole do Prahy – transfer autobusem do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

Ve 4* hotelu v parku plném subtropických rostlin na ploše 6 000 m2. Hotel tvoří 4 přízemní budovy a je vzdálen 20 min. pěší chůze od centra Foria a 500 m od pláže. Na pláž, do centra a k termálnímu komplexu Poseidonovy zahrady (vstupné není v ceně) můžete jezdit zdarma hotelovým shuttle busem. Hotel nabízí svým hostům velký bazén v zahradě s lehátky a slunečníky a wellness s krytým termálním bazénem, vířivkou a saunou. V blízkosti hotelu je zastávka místního autobusu. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou, klimatizací, SAT TV, telefonem, wi-fi, malou terasou a ledničkou. Stravování formou polopenze – kuchyně kraje Campania a typická jídla z Ischie – snídaně švédský stůl, večeře servírovaná. Během pobytu se uskuteční „pizza večer“ s živou neapolskou hudbou a v rámci jedné večeře ochutnáme rybí speciality. wi-fi v objektu hotelu zdarma.

TERMÍNY A CENY:

10. 6. – 18. 6. 2018 *

9. 9. – 16. 9. 2018

 

22 900 Kč

 

* Červnový bonus: v červnovém termínu bude zájezd prodloužen bez navýšení ceny o 1 den v Neapoli (1× 3* hotel se snídaní, průvodce Neapolí pěšky i autobusem). Návrat 18. 6. v dopoledních hodinách do Liberce.

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 950 Kč na vyžádání.
Termín zájezdu se může v souvislosti s letovým řádem posunout plus minus o dva dny a bude potvrzen v březnu, info v CK.

Cena zahrnuje: letenku Praha–Neapol–Praha vč. letištních tax, 7× ubytování s polopenzí ve 4* hotelu, typickou večeři s hudbou, typickou rybí večeři, 1× celodenní + 1× polodenní výlet ostrovem, služby našeho průvodce během celého pobytu, transfer z Liberce na letiště a zpět, transfer z letiště v Neapoli na Ischii a zpět.

Cena pojištění: 360 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / RosengartenNárodní park Stelvio - ledovec OrtlerŘímSardinieTermální ostrov Ischia


Termální ostrov Ischia


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174