Tyrolsko - údolí Paznauntal


03a
02a
07
04a
03b
02b
04
01a
02
03
05
06
01
04b

  • skvělá tyroslká kuchyně
  • bohatá turistická karta s lanovkami až do Švýcarska
  • komfortní 4* hotel s bazénem a wellness

Nabízíme vám již opakovaně jeden z našich nejoblíbenějších zájezdů do oblasti Tyrolska – údolí Paznauntal, jemuž dominuje jedna z nejkrásnějších scenerií Alp – třítisícové vrcholy Silvretty (3 312 m) a Samnaungruppe, které vytvářejí zároveň hranici se Švýcarskem a pohořím Verwallgruppe (až 3 280 m).

Východiskem našich výletů se stane malebný Galtür, horské středisko obklopené hustými lesy a nesčetným množstvím pěších tras. Naše dlouholetá zkušená průvodkyně vás zavede na ta nejhezčí místa v Paznauntalu..

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2. den: příjezd v ranních hodinách do Galtüru, krátká túra, odpoledne ubytování, individ. volno, večeře.

2. den – 7. den: turistika v údolí Paznauntal organizovaná naším průvodcem s využitím turistické karty (podmínky r. 2017)
– lanovky ve střediscích See, Kappl, Ischgl, Galtür a ve švýcarském Samnaunu (bezcelní pásmo). Místní busy mezi jednotlivými středisky údolí na trase Landeck–Bielerhöhe (Silvretta), horské vyhřívané koupaliště a krytý bazén v Ischglu, krytý bazén v Galtüru, mýtné na vysokohorské silnici Silvretta.

7. den: snídaně, poté uvolnění pokojů, individuální volno, možnost využití turistické karty, v podvečer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním 4* hotelu. Během vaší dovolené budete bydlet v pokojích s koupelnou, TV, telefonem a rádiem.

Ráno začíná bohatou snídaní ve formě švédského stolu doplněného místními bioprodukty, po dni plném zážitků z hor a krásných túr pak můžete relaxovat v hotelovém wellness centru, vybaveném panoramatickým krytým bazénem, finskou saunou, biosaunou, infračervenou saunou, odpočinkovou místností s vodními lehátky a zahradou s relax lehátky.

Den zakončíte večeří o 3 chodech (výběr z menu) se salátovým bufetem. 1× během pobytu se uskuteční galavečeře. Večer si můžete zpříjemnit sklenkou vína u hotelového baru či hezkou procházkou.

TERMÍNY A CENY:

4. 8. – 11. 8. 2018

9. 8. – 16. 8. 2018

 

Dospělý3. os. na přistýlce
11 900 Kč 10 800 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 100 Kč/os./pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 270 Kč/osoba


Rakousko zájezdyAdventní a lyžařské Rakousko Schladming/Ramsau am DachsteinTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko - Saalbach HinterglemmHochkönigSalcbursko - putování krajemŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - údolí Paznauntal


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174