Tyrolsko – Východní Tyroly


20
16
19
10
11
14
08
13
07
18
15
02
06
05

  • panenská příroda
  • hotel s bufetovými večeřemi
  • malebná údolí, vodopády, jezera
  • turistika pod Grossglocknerem

Divoká a krásná je krajina Východního Tyrolska – z hlubokého údolí horního toku Drávy se krajina zvedá k severu ke hřebenům Vysokých Taur, na jihu se zase tyčí k nebi zubaté štíty Karnských Alp a Lienzských Dolomitů. Na území Východního Tyrolska najdete řadu třítisícovek včetně nejvyšší rakouské hory Grossglockneru (3 798 m). Když od severu přijedete Felbertaurským tunelem, náhle se otevře ohromující panorama – mohutné štíty před vámi defilují jeden za druhým, horské hřebeny jsou odděleny přehlubokými údolími.

Nádherné scenerie přitom nekazí přemíra návštěvníků, oblast si uchovala charakter tichého horského světa. I proto zde tedy spatříte mnoho živočichů a rostlin, téměř určitě si na túrách všimnete kamzíků, kozorožců či svišťů, nad hlavami vám občas zakrouží orel skalní a žijí tu i supi bělohlaví. V našem zájezdu navštívíme severní část regionu Východní Tyroly – oblast přímo pod Grossglocknerem a pohořím Venediger.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2. den – 7. den: příjezd do Východních Tyrol panoramatickou cestou Felbertauernstrasse, ubytování, večeře.

Výlety spojené s pěší turistikou pod vedením našeho průvodce – výlet do údolí Defereggental – St. Jakob – lanovkou na Mooseralm (2 368 m), podnikneme túru na rakousko-italských hranicích v okolí jezera Obersee a Antholzersee, navštívíme panenské údolí Virgental se sérií hřmících vodopádů Umbalfälle, vypravíme se do vesnice Kals in Matrei ležící přímo pod Grossglocknerem (3 798 m) – celodenní turistika s využitím lanovky v Matrei in Osttirol. Na naši kartu budeme využívat i koupališť v Matrei nebo Virgen. Byla by škoda nepodniknout túru do některých míst, kde jsou krásné vodopády či jezera a kam nevede žádná lanovka, proto v tomto zájezdu využijeme turistickou kartu pouze po 3 dny a po zbytek pobytu budeme k túrám využívat náš autobus.

7. den: odjezd přes panoramatickou Grossglocknerskou cestu – zastávky na výhledy, lehká turistika.

8. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V rodinném hotelu***. Hotel je vybaven restaurací podávající rakouskou i mezinárodní kuchyni.

Všechny pokoje jsou standardně zařízeny, SAT-TV a koupelna. Většina z nich má terasu nebo balkon.

Snídaně je servírována formou švédského stolu, v letních měsících můžete stolovat na terase. Večeře má taktéž formu švédského stolu, výběr z bufetu – polévky, hlavní jídla i dezerty.

K dispozici je společenská místnost s barem, krbem a herna s kulečníkem, ve všech prostorách mohou hosté využívat bezplatně Wi-Fi.

 

TERMÍNY A CENY:

11. 7. – 18. 7. 2017

17. 7. – 24. 7. 2017

 

Dospělýdo 8 let8–15 let
10 900 Kč 9 100 Kč 9 500 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 350 Kč/os./pobyt. Cena za os., event. dítě na přistýlce platí při ubytování společně s 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg - Lech am ArlbergTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko – Východní TyrolyTyrolsko - WildschönauSaalachtal – BerchtesgadenSalcbursko – Vysoké TaurySalcbursko – HochkönigŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko – Východní Tyroly


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174