Individuální zájezdy

Organizované kolektivy

Těm, kteří cestují s partou kamarádů a přátel, jsme připraveni nabídnout zájezd dle jejich přání a rozpočtu. Organizujeme firemní akce s veškerým komfortem v tříhvězdičkových a čtyřhvězdičkových hotelech se speciálním programem (návštěvy partnerských firem, ochutnávky, sportovní spřátelená utkání), levné pobyty s ubytováním v apartmánech nebo na horských chatách v nízké sezoně zejména v Rakousku, Švýcarsku a Itálii či zájezdy pro kolektivy na lyže do Alp či Dolomit. Nezávaznou kalkulaci vytvoříme na Vaše přání.

 

Individuální cestovatelé

Těm, kteří rádi cestují samostatně, nabízíme sestavení dovolené na míru – balíček ubytování s trajektem vč. tipů na prohlídky měst či návštěvu konkrétních památek a restaurací a tipy na horské túry.

 

Dále nabízíme skupinové zájezdy do Rakouska a Itálie a také

Romantické chaty a chalety v rakouských Alpách

Nabídka horských chat a chaletů ve všech termínech během roku a kapacitách na vyžádání v CK.

Máte rádi klid a pohodu v krásné přírodě? Jezdíte v létě za turistikou a v zimě na lyže do hor s partou kamarádů, rodinou či dětmi? Nabízíme vám zprostředkování pronájmu horských chat a chalup pro 6 až 30 osob v krásném prostředí rakouských Alp. V nabídce jsou k dispozici jednoduché chalupy se základním vybavením i luxusní chalety se saunou a veškerým komfortem. Pro vaši představu uvádíme jen pár tipů:

OBERÖSTERREICH – RASTENFELD

579 m n. m. – v blízkosti jihočeské hranice (Nové Hrady 50 km) nabízíme k pronájmu chalupu – bohaté možnosti rekreačního vyžití – turistické cesty, možnost rybaření, golfové a tenisové kurty v místě. Chalupa se spol. místností, kamny, sporákem, mikrovlnkou,
koupelna s WC. U chalupy se nachází louka s ovocnými stromy, možnost kotvení lodě pro vlastní loď, klouzačka pro děti, ohniště.

Náš tip: chalupa max. pro 6 osob – týdenní pobyty po celé prázdniny – 8 200 Kč/týden (cca 1 370 Kč/os./týden) + úklid a pobytová taxa.


SALCBURSKO – HORSKÁ VESNICKA VE FLACHAU

Nachází se v panoramatické poloze s pěkným výhledem na Flachau a okolní hory, 920 m n. m. Bohaté možnosti sportovního vyžití – v zimě skiareál Amadé, v létě – turistika, pronájem horských kol a elektrokol, možnost koupání v jezeře či vodním světě Therme
Amadé. Komfortní chalety s vlastní saunou pro 2 až 10 osob jsou útulně zařízeny, všechny se společnou místností s krbem, kompletně vybavenou kuchyní s myčkou, samostatné dvoulůžkové ložnice mají svoji koupelnu.

Náš tip: chalet pro 6 osob – týdenní pobyt v červnu nebo září – 46 000 Kč (cca 7 660 Kč/ os./týden) + úklid a pobytová taxa.


ŠTÝRSKO – HORSKÁ VESNICKA V PRUGGERN SCHLADMING

Dřevěná chata na velmi klidném místě, 1 000 m n. m. Pro 24 osob – 6 ložnic se 4 koupelnami, 250 m2 s veškerým komfortem, cca 500 m od centra Schladmingu. Velká společenská místnost s krbem, plně vybavená kuchyň s 2 lednicemi, myčkou, kávovarem. Možnost grilování, sauna, podlahové topení, TV, DVD, internet.

Náš tip: chata pro 24 osob – červen/září – 40 300 Kč/týden (cca 1 800 Kč/os./týden), chata pro 14 osob – červen/září – 30 500 Kč/týden (2 180 Kč/os./týden) + úklid, spotřeby energií a pobytová taxa.


TYROLSKO – SEEFELD – BUCHEN

Chalety se nacházejí v krásném panoramatickém místě, obklopeny kulisou rakouských Alp, 1 200 m n. m. Prázdninovou vesničku tvoří apartmány i volně stojící chalety s kompletním vybavením, kuchyní s myčkou, krbem, některé s vlastní saunou.
V areálu se nachází dětské hřiště, stáj s poníky a ovečkami a také restaurace z 19. stol. s tradiční tyrolskou kuchyní.

Náš tip: chata nebo apartmán max. pro 7 osob – týdenní pobyty v červnu a září – 21 900 Kč/týden (3 120 Kč/os./týden) + úklid a pobytová taxa.


ugo-stm-01
ugo-stm-04
ugo-stm-13
ugo-stm-14
ugo-stm-18
© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174