Reference

Sezona 2019

Dobrý den , chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou na Sardinii. Ještě stále čerpám uvnitř v srdci , jak nám tam bylo s manželem krásně. Ubytování a jídlo bylo po celou dobu super, ale musím říct za nás , že vstřícnost personálu, příjemné a milé chování celého kolektivu v resortu Stintino, jídlo neskutečné dobroty. Paní delegátka Mirka byla také milá. Z výletů jsme byli nadšeni. Budeme se těšit na katalog na příští rok. Ještě jednou moc děkujeme, krásná dovolená , příjemně jsme si užili čas bez starostí a povinností. Vše bylo na výbornou.

Přeji Vám krásný podzimní čas a krásné plánování nových nabídek na příští rok

Radka a Milan Korotvičkovi

 

Dobrý den,

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za hezký pobyt ve Františkových Lázních, který
nám zpříjemnila svým profesionálním přístupem průvodkyně paní Kristina.
S podravem Věra a Miloslav Kopečtí ze Semil.

 

Dobrý den paní Ivanko,

zase jste mne nezklamala, Sardinie s paní Mirkou byla excelentní. Možná by stálo zato trochu poopravit itinerář, s ohledem na dobu jízdy jednoho výletu, ale ostatní bylo super. Jak ubytování, tak výlety, řidiči. Prostě to byla pohodička, milí a pohodoví lidé. Moc jsme si to, troufám říci všichni, moc užili. Těším se na další dovolenou s Vámi.

H.Šilhavá

 

Dobrý den,
chtěla bych vám touto cestou poděkovat za pěknou dovolenou, kterou jsme díky vaší CK
strávili v Rakousku, ve Stubaitalském údolí. Pobyt tam proběhl bez problémů, po organizační stránce byl
skvěle připraven , výlety se nám moc líbili i
ubytování a strava v hotelu na jedničku a výkon průvodkyně Zuzanky neměl chybu.
Jak její srdečný přístup, ochota, tak i vstřícnost vyhovět požadavkům klientů. Byla milá, usměvavá, profesionální.
Také chování řidiče autobusu nemělo chybu. Byl ochotný a milý k nám všem.
Ještě jednou velký dík vaší CK a budeme rádi nadále využívat vašich služeb.
S pozdravem a přáním pěkného dne

Marie Wachterová a Martin Vrabec

 

Dobrý den,
po návratu z uvedeného zájezdu Vám musíme napsat, že neměl chybu!
Užili jsme si úžasnou krajinu na šesti túrách s naším průvodcem Honzou, přálo nám i počasí a stačily síly :-). Moc fajn byla možnost využití množství lanovek, zajímavý byl třeba výjezd rakvičkovou lanovkou na Sassolungo, taky relax v sauně a bazénu. Líbilo se nám i ubytování, stravování, příjemný byli i lidé v hotelu, prima byli spolucestující turisté, řidiči, zkrátka všechno.
Děkujeme i Vám a ještě jednou panu průvodci za zprosředkování zážitků, které nás budou nějaký čas naplňovat.
Slavomíra a Bohumil Machartovi

 

Dobrý den,
děkujeme Vám moc, zájezd je hned o něco veselejší. Současně bychom rádi pochválili zájezd do Adelbodenu, ze kterého jsme se před týdnem vrátili i práci průvodkyně Anny (měla tam 48 turistů). Moc se nám to líbilo.
Mějte se krásně, to Vám přejí
Krupkovi

 

Dobrý den,
chtěla jsem zajít k Vám osobně,ale nestíhám,tak musíme Vám jako ,,organizátorovi,,,musíme i paní Mirečce Chroustové za průvodcovství,
velmi,velmi poděkovat.
Za tak krátkou dobu jsme viděli toho dost a dost,poznali jsme,jaké to je ,,sedět,,v aréně,jak za doby Říma,naslouchat hudbě a zpěvu.
Děkujeme za skvělý výběr programu,nejraději bychom vše,,natáhli,,o více hodin.

Všem velký dík a budeme se těšit na Vaše programy v příštím roce.
Zdraví Ivana a Dalibor Hampejsovi

 

Dobrý den p.Maini.Ráda bych Vám poděkovala za umožnění navštívit Azorský ostrov Sao Miguel.Byl to úžasný zážitek, na kterém se velkou měrou podílel i Honza Kubišta. Je to perfektní průvodce, s výbornými znalostmi Portugalska a nic není pro něj problém. Díky i za něj.Na krásy tohoto ostrova budu hodně vzpomínat.Ještě jednou DÍKY.Zdraví a přeje jen vše dobré MUDr.Jaroslava Kosová

 

Vážená paní Maini,

dovolte, abych napsala pár řádků k zájezdu na Azorské ostrovy. Cestovala jsem s panem Kubou, abyste věděla, kam mě zařadit. Všechny Vaše zájezdy, které jsem měla možnost absolvovat, byly naprosto bezchybné, vč. tohoto.

Zájezd na Azory neměl chybu, všechno vyšlo perfektně, naprostá spokojenost, pan průvodce je ideální průvodce, který má vše pod kontrolou a svým přístupem a jednáním dokáže vytvořit příjemnou atmosféru. Je to profesionál se vším všudy.

A počasí jste objednala neuvěřitelné. :-)

Děkujeme Vám a těšíme se na Váš další katalog. Přejeme Vám hodně zdraví a spokojenosti, hodně spokojených klientů a ať se Vám daří v osobním i profesním životě.

Jana Závitkovská (i za Petera Kubu)

 

Dobrý den,

V termínu 9. – 16.8. jsme absolvovali od vaší cestovní kanceláře zájezd Rakousko – Paznauntal. Ráda bych tímto vyslovila poděkování za krásný zájezd, který se nám po všech stránkách velice líbil a zejména poděkování paní průvodkyni Kristíně. Myslím, že průvodce dělá velkou část spokojenosti zájezdu.

Absolvovali jsme již řadu organizovaných zájezdů s průvodcem, ale kvality paní Kristíny – její obětavost, profesionalita, péče o klienty a starostlivost byla prvotřídní. Opravdu moc děkujeme. Byli jsme velmi spokojeni. S Vaší cestovní kanceláří jsme byli letos poprvé, ale určitě to nebylo naposled. Už teď se těšíme na příští sezónu.

Pěkný den

I.Veselá

 

Děkujeme za velmi pěkný zájezd do alpského údolí Paznauntal v termínu 9. - 16. 8. Zejména oceňujeme po všech stránkách kvalitní průvodkyni paní Kristýnu Pompovou.

Jiří a Věra Kloubkovi

 

"Jezdím s BEST TOUR a jsou fakt dobrý". Tato věta mého spolužáka ze základní školy rozhodla o naší letošní dovolené v Tyrolsku – údolí Paznauntal. Musím konstatovat, že spolužák měl pravdu. V autobuse nás přivítala usměvavá průvodkyně paní Kristina. Bylo na ní vidět, že ji průvodcování baví. Dopředu nás upozornila na všechny možné problémy. Pro nás začínající "alpinisty" rady k nezaplacení.

Každý den paní Kristina navrhla 3 túry – pro "bolavé kyčle", pro "středně zdatné" a pro "kamzíky". Každý si mohl vybrat podle svého gusta. Za trochu fyzické námahy nám byly odměnou překrásné výhledy na Alpy. Přestože se jednalo o hromadný zájezd, tak každý měl pocit absolutní svobody. Ideální kombinace pro dovolenou, pokud nechci nic řešit, chci něco vidět a zároveň si chci odpočinout.

K dispozici bylo výborné jídlo. Snídaně formou švédských stolů, večeře plné místních specialit. Část obsluhujícího personálu byla ze Slovenska, takže odpadla jazyková bariéra. Personál ochotný a usměvavý. Po túrách byl velmi příjemný odpočinek v hotelovém wellness.

Dovolenou s BEST TOUR můžeme všem doporučit

Jaroslav a Marie, Nová Paka

 

Vážená paní Maini,

chtěla bych Vám opět poděkovat za krásný týden v Alpách, byli jsme s manželem vším nadšeni. Delegátka Anička příjemná, výběr túr nám vyhovoval, ledovec zážitek. Takže teď ještě aby dopadlo Švýcarsko, už se těšíme.

Děkuji.
S pozdravem
Plecháčová

 

Dobrý den milá paní Maini,

chtěli bychom moc poděkovat za výběr zájezdu do rakouských Korutan. Krásná krajina Velkých Taur nám učarovala i díky počasí, které se po deštivém příjezdu přeměnilo na nádherné letní slunečné.

Velmi se nám líbila průvodkyně Marcela, která byla bezvadně připravená a poskytovala perfektní informace. A také nezkazila žádnou legraci. Musíme ocenit i to, jak se vyrovnala se situací hned první den - záchranná akce jednoho z účastníků. Jak se vyrovnala se stresem, který jistě prožívala.

Také jsme oceňovali výkon řidiče, pana Jaromíra. Řídím různá auta již skoro 50 let a tak jsem oceňoval, jak řídí autobus takové velikosti s citem a hlavně s ohledem na cestující. Mimochodem, cestu z Heiligenblut silnicí Grossglockner Hochalpen Strasse do Bruck an der Glossglockner Strasse bych jako řidič jet nechtěl, v tom smyslu, když všichni obdivují krásu hor a já bych se musel soustředit na jízdu touto vysoce náročnou trasou. I díky panu Šimonovi byl tento zájezd krásný.
Jeden z mnoha zážitků byl i průjezd tunely k přehradě, vjezd do jednoho z tunelů je na fotografii. Velmi se nám líbilo v hotelu, příjemný rodinný hotel, přátelská obsluha, čisto. I to dělá z dovolené hezký zážitek.

V příloze zasíláme nějaké fotografie. Těšíme se na nabídku pro příští rok, srdečně zdravíme,

Ludvík a Anička Sárazovi, Praha 


Dobrý den paní Maini,

chtěl bych Vám poskytnout trochu zpětné vazby k uvedenému zájezdu. Výborně vybrané zajímavé výlety, jen bohužel na velké vzdálenosti, takže od snídaně (poněkud uspěchané) do večeře. Hotel dobrý, slušná obsluha, perfektní čistota (jen poněkud tenké, laciné ručníky)
Řidič bezpečně projel 6 nízkých a úzkých tunelů, vychlazené nápoje měl pro nás vždy připraveny, ale nevím proč nezapínal klimatizaci. Počasí jsme měli pěkné a večeře z korutanských specialit byla výborná. Ovšem kdo si zaslouží největší uznání je jednoznačně Marcela.

Mějte se hezky, my se budeme těšit na příští katalog.

Ivan a Marianne Horákovi.

 

Vážená paní Maini,

dnes v noci jsme se vrátili ze zájezdu ve Schladmingu, pořádaném Vaší cestovní kanceláří. Ubytování, stravování a veškeré služby v rodinném hotelu Druschhof byly na vysoké úrovni. Průvodkyně paní Kristina Pompová byla jako vždy výborná! Nesmíme zapomenout na pana řidiče Petra Michla - vstřícný, klidný, pohodový. Byli jsme velmi spokojeni / stejně jako vloni /!

Moc děkujeme a těšíme se na Vaší nabídku na rok 2020!

V Praze 5.8.2019 Dana a Antonín Procházkovi.

Dobrý den, paní Maini.
V úterý 16.7. jsem se vrátila z Tyrolska (údolí Paznauntal). Byla jsem tímto zájezdem nadšená.
Vše bylo perfektní, průvodkyní Kristýnou počínaje, dále služby v hotelu, úžasné a velice bohaté jídlo,
vlídná a šikovná obsluha a samozřejmě hory.
V Alpách jsem byla poprvé. Jsou nádherné.
Děkuji Vám a Vaší cestovce za tento zájezd a již se těším na další zájezd příští rok, pokud budu živá a zdravá.
Přeji Vám hodně úspěchů a hlavně radosti. Miroslava Tůmová

 

Milá paní Maini,

Přejeme vám dobrý den po návratu z krásného zájezdu do Dolomit. Moc jsme ho potřebovali.
Děkujeme za další povedený zájezd s vaší (naší) cestovkou. Od začátku do konce vše fungovalo ke spokojenosti, řidiči šikovní.
Ubytování hned po příjezdu nás mile překvapilo, hotel pěkný, vybavený a vzorně čistý, personál tolerantní a chápavý k našim jazykovým projevům.
Průvodkyně Pavla je moc milá a šikovná. A ta jídla! Máme nafocené stolování i některé chody pro inspiraci. Fotky zatím zpracované na PC nejsou.
Byli jsme opět spokojeni, tímto i jinak vás chválíme! Budeme se těšit, pokud to situace a zdravotní stav dovolí, na další akci s vámi.

Benešovi Irena a Mirek - Liberec

 

 

Sezona 2018

Vážená paní Ivanko a všichni pracovníci kanceláře!

Včera v noci jsme se vrátili z krásné dovolené ve Wildschonau.. I když nám celý týden počasí úplně nepřálo - hlavně středa byla hodně deštivá, přesto jsme stihli téměř celý program až na výjezd lanovkou na Wiedersbergerhorn, což bychom se dostali vlastně nejvýše v tomto pohoří. Škoda.  Ale i tak byl program bohatý, obzvlášť soutěska Kundler Klamm byla za sluníčka nádhernou procházkou, a v pátek a v sobotu nám počasí už skutečně přálo, takže jsme si mohli vychutnat ty nádherné pohledy ze Schatzbergu i cestu kolem Achensee..S ubytováním i stravou byli jistě všichni turisti spokojeni.

Paní průvodkyně Fruhaufová se o nás pečlivě starala a pan řidič Lindner odvedl precizní práci v řízení autobusu. Je vidět, že je i na rakouské silnice zvyklý a serpentíny mu nedělají žádné problémy. Vždy nás dobře dovezl, nakonec i cesta domů byla perfektní a rychlá.

Děkujeme Vám za moc pěkné zážitky zase z jiného kouta rakouských Alp a přejeme Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, ať se vše daří a ať jsou klienti spokojeni.

Zdraví srdečně vaši dlouholetí příznivci - Peškovi z Prahy

 

Dobrý den paní Maini, chtěla bych Vám poděkovat za nádhernou dovolenou. Hotelové služby ani program neměly chybu. Všechno fungovalo k naší spokojenosti, nenastal žádný zádrhel.

Velkou zásluhu na tom všem má průvodkyně p. Chroustová, je skvělá a děkuji také jí. Budu vaši cestovku všude chválit a začínám se těšit na příští rok na další dovolenou. Hezký den,

J. Jírů

 

Vážená paní Maini,

chtěl bych se Vám i za naše přátele poděkovat za vzorně zorganizovanou dovolenou ve Stubaitalu. Naše /vaše/ průvodkyně Anička byla skvělá a chovala se k nám jako vlastní maminka. ;-) Jsem o tom přesvědčen, že je skvělou generační nástupkyní Kristiny. Rovněž patří také velké poděkování panu řidiči, který je skutečným profesionálem a který nás bezpečně dopravil tam i zpět a na všechna zajímavá místa.

Přeji Vám i nadále mnoho úspěchů při organizování dalších zájezdů.

S pozdravem

E. Rejman

 

Vážená paní Maini,

Zájezd do Rakouska do údolí Stubatail ( 1.7. – 7.7. 2018 ) se nám velice líbil, perfektní ubytování, výborná strava, příjemný personál v hotelu, krásná příroda a bezvadné túry. Chceme vyjádřit velké poděkování průvodkyni Aničce, která se nám věnovala s maximální péčí, pozorností, vstřícností a trvale dobrou náladou. Dík patří také spolehlivému a ochotnému řidiči.

Těšíme se na další nabídky Vaší CK a ještě jednou Vám všem děkujeme.

Vaněčkovi

 

V Liberci dne 9.7.2018

Vážená paní Maini,

minulý pátek jsme se vrátili z již čtvrtého pobytu zajišťovaného Vaší CK (Davos, Val Gardena, Paznauntal, Stubaital). Opět, jako v prvém pobytu, se o nás starala Anička K. a stejný řidič, který nás vezl minulý rok do Paznauntalu. Anička je stále zlatý a milý člověk. Řidič, bohužel jsme si nezapamatovali jméno, je příjemný, ochotný a obětavý. Díky, že si vybíráte pro své zájezdy takové spolupracovníky. Umocňují příjemné zážitky z přírody a kvalitní péči ve Vámi vybraných hotelech. Již se těšíme na zářijový pobyt  na Sardinii a pokud nám zdraví dovolí, další zájezdy organizované Vaší CK.

S pozdravem a díky J. a A. Koučtí.

PS: Stejné pocity s námi sdílejí i manželé Hrušovi a Knížetovi.

 

Dobrý den paní Ivano,
chceme pochválit zájezd v Národním parku Stelvio, moc se nám tam líbilo. ubytování, výborné jídlo, obsluha, průvodci Honza a Pavla, výlety , počasí vše bylo super nechtělo se nám domů. Děkujeme.  :-)
Zdraví Macajová a spol.

 

Dobrý den paní Maini,

chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělý zájezd do Rakouska - Štýrska – turistika pod Dachsteinem (29.7.-4.8.2018) a jeho pestrý program. Obzvláště bych chtěla vyzdvihnout vynikající a profesionální práci naší průvodkyně Kristiny Pompové. Vše měla perfektně zvládnuté a byla velmi milá a ochotná.

V naší občas komplikované skupině se vždy snažila maximálně uspokojit požadavky všech účastníků, zvládla jakoukoliv improvizaci a svou trpělivostí a vstřícností přispěla k dobré pohodě na tomto zájezdu.

Jela jsem s Kristinou již podruhé a opět jsem byla nadšená. Program jsem si velice užila a odvezla si spoustu zajímavých zážitků. Věřím, že se s Vaší CK ještě na nějaké zájezdy vypravím, obzvláště s naší milou Kristinou. Vyřiďte jí prosím mé poděkování a srdečné pozdravy.

Hezký den.

Ingrid Dlouhá

 

Dobrý den paní Maini,

srdečně zdravím z Ml.Boleslavi. Zájezd byl jako vždy krásný,  vedoucí Stáňa velmi příjemná a vstřícná.  Těšíme se na příští rok. V příloze posílám vzpomínku na místa, která jsme s Vaší CK v minulých letech viděly.

Hezký den.

Čížková

 

Dobrý den

Chtěla bych moc poděkovat za krásnou dovolenou Toulky krajem Salcburska. Na takovýto typ dovolené jsem jela poprvé. Musím pochválit nejen ubytování a stravu ale hlavně vedoucí zájezdu sl. Stáňu. Byla velice ochotná, obětavá atd. Moc děkuji za krásný zážitek. Už se těším až si seženu Váš katalog na další sezonu 2019. S kolegyní nás tam zaujala Ischie, ale bohužel víme, že je rychle obsazena.

Děkuji Kozáková

 

Dobrý den paní Maini,

ve středu 15.8. jsme se vrátili ze zájezdu Tyrolsko, údolí Paznauntal. Musíme Vám velmi poděkovat, zájezd se nám ohromně líbil, bylo super ubytování, hotel neměl chybu, super byl bazén s vířivkami a saunami v hotelu. Nakonec i počasí vyšlo, jen v úterý jsme největší déšť přečkali v hospodě, jinak jsme pořád chodili, kromě lanovkového dne do Švýcarska. Strava nám též velmi chutnala, snad mohlo být v salátovém baru i syrové ovoce, ale to rozhodně není výtka ke stravování. Paní průvodkyně Kristýna byla moc fajn, vše měla pod kontrolou, účastníci zájezdu byli myslím dobrá parta.

Ještě jedou pochvala a díky.
Zdravíme Berndtovi

 

Dobrý den paní Ivanko,

chtěla bych poděkovat opět za profesionální výkon pí Kristýnky při našem pobytu v Paznauntalu v období 4.8.-11.8.2018.

Všechno bylo OK – ubytování, servis hotelu, super výšlapy a aby toho nebylo málo, i to počasí se vydařilo.

Děkuji a těším se na příští,  příjemně strávené chvilky při výšlapech

Ing. Šilhavá

 

Děkujeme za moc pěkný zájezd do Rakouska. Ubytování v hotelu v Lofer bylo úžasné. Stravování vynikající a speciálně velkou pochvalu pro průvodkyni Stáňu.

Drdákovi

 

Dobrý den paní Maini,

zdravíme Vás a jenom zasíláme poděkování za zprostředkování krásné dovolené v Galtüru. Byli jsme s Vaší cestovní kanceláří opakovaně a jsme nadmíru spokojeni. Konstatovali jsme, že se nám moc líbí to rozmazlování (ubytování, jídlo, výborná průvodkyně a hlavně ty nádherné Alpy), které pro své klienty nabízíte.

Děkujeme a příští rok s námi počítejte.

Károvi

 

Vážená paní Maini,

chtěl bych Vám jednak poděkovat za vyhovění mé prosby, a jednak dát odezvu na průběh velmi zdařilého zájezdu do Val Gardeny, než nás pohltí starosti všedních dnů.

Vše naprosto klaplo - pan Divíšek pečlivý, ohleduplný  a informovaný, řidič autobusu skvělý, hotel si drží solidní standard z dřívejších let se skvělým kuchařem a pefektní čistotou. Byl to příjemný pobyt, pro nás spíše ozdravný a rekonvalescenční, který splnil svůj účel. Takže jsme spokojeni a rádi bychom tento stav přenesli i na Vás.

S přáním mnoha úspěchů a osobní pohody Rymešovi

 

Dobré odpoledne,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali za krásný zájezd do Val Gardeny, vše fungovalo perfektně, dokonce i počasí.

Ivana Hluštíková a Stanislav Linda

 

Dobrý den,

děkujeme za krásnou dovolenou ve Val Gardeně. Průvodce p. Divíšek poskytoval luxusní turistický servis a p. řidič občerstvovací. Moc se nám líbilo a těšíme se na nabídku zájezdů pro rok 2019. Přejeme co nejvíc nadšených klientů jako jsme my dva.
Hezký den. Kitlerovi

 

Vážená paní Maini,

ve čtvrtek tohoto týdne jsme se vrátili z Vámi pořádaného zájezdu na Sardinii. Již po návratu z údolí Stubaital jsme Vám psali, jak se těšíme na další zájezd s Vaší CK. Chceme sdělit za nás i spolucestovatele Hrušovi, že zájezd splnil naše očekávání. Setkali jsme se s další vaší průvodkyní paní Mirkou. Opět můžeme hovořit o její práci jen v superlativech. Vysoce profesionální, zároveň příjemní společníci byli i oba řidiči autobusu. Drobné nedostatky v prvém hotelu jakými byla organizace výdeje stravy a nezajištěný servis na pláži, nahrazovala kuchyně hotelu. Již pamatujeme dost, ale tak chutně připravené vepřové maso jsme ochutnali až zde. Pokud jde o druhý hotel, jedinou komplikací byla nemožnost připojení na WIFI, takže jsme se nemohli aktuálně podělit s blízkými doma o fotografie z krásných míst na které jste nás zavezli.

Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK a jak již jsme s Vámi hovořili telefonicky, naše malá skupina by měla zájem o zájezd do Dachteinu a nevylučujeme i další z katalogu 2019, na který se těšíme

Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší činnosti, kterou je rozdávání radosti ze života Vašim klientům.

Jaroslav a Anna Koučtí

 

Dobrý den,

uběhl týden a my s manželem vzpomínáme opět na nádherný,dobře organizovaný zájezd.Díky velmi zkušené paní prof.Mirce, jsme se seznámili s historii a nynější krásou Sardinie, která snad opravdu má jedno krásnější místo za druhým,co se týče krásy moře,pláží….

Díky dobrým řidičům jsme  vlastně mohli tyto krásy poznat a dobře se vrátit zase domů.

Děkujeme Vám,že pro nás zařizujete tak krásné zájezdy a pokud nám to naše zdraví dovolí, budeme se těšit zase s Vámi na příští rok!!

Liberec 27.09.2018

Zdraví a přejeme Vám hezké další dny

Hampejsovi

 

Vážená paní Maine,

Zájezd do Rakouska do údolí Stubatail ( 1.7. – 7.7. 2018 ) se nám velice líbil, perfektní ubytování, výborná strava, příjemný personál v hotelu, krásná příroda a bezvadné túry. Chceme vyjádřit velké poděkování průvodkyni Aničce, která se nám věnovala s maximální péčí, pozorností, vstřícností a trvale dobrou náladou. Dík patří také spolehlivému a ochotnému řidiči.

Těšíme se na další nabídky Vaší CK a ještě jednou Vám všem děkujeme.

Jarmila a Karel Vaněčkovi

V Liberci dne 9.7.2018

 

Dobrý den,

děkujeme všem,kteří se podílejí  na vytváření a  organizaci překrásných zájezdů do Rakouska,Italie a jiných zemí z cestovní kanceláře Best Tour  Liberec. Především dík paní Ivance Maini, ale také Martině Maini a panu ing.Jiřímu Ulmanovi. Jsme Vám stále věrní, protože tak skvěle organizované zájezdy jsme nikde jinde nezažili. Jeli jsme do údolí Stubaitalu, ubytování v Mildersu,naší průvodkyni byla skvělá paní ing.Anička K, která dokázala pro všechny, různě sportovně nadané turisty, vybrat správné cesty. Ubytování v hotelu nemělo chybu a mile nás překvapilo  přivítání se skleničkou vína a zpívání jejich písní. Jídlo,obsluha vše skvělé.

Ještě jednou děkujeme,že jsme díky Vám prožili krásnou dovolenou a už se těšíme zase na další zájezdy!!!

Liberec 12.7.2018

Zdraví manželé Hampejsovi

 

Milá paní Maini,

chceme Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili minulý týden s Vaší CK v Rakousku ve Vysokých Taurech.

Bezvadné ubytování i služby v něm, výborné jídlo, dobře sestavený program i pro méně zdatné, ale i pro ty náročnější. Nádherné byly Krimmelské vodopády i krásné výhledy z výšek nad 2 000 m. n. m., kam nás vyvezly a zase svezly dolů kabinkové lanovky.

Mile nás překvapila i návštěva Muzea v Mittersillu - stojí to zato, krásné projekce.

Velkou pochvalu zaslouží průvodce p. Jan a řidič autobusu, kterým jsme několikrát společně poděkovali alespoň potleskem.

Dovolenou od Vaší CK trávíme již po několikété a vždy to bylo k naší velké spokojenosti. Děkujeme a přejeme Vám do dalších let mnoho úspěchů.

Se srdečným pozdravem

M. a J. Soukupovi.

Liberec, 13. 7. 2018

 

Vážená paní, 

zájezd se moc povedl a doufám, že příště se nám podaří dostat nějaky červnový termín do Dolomitů.

Už chápu, proč se lidi hrnou za Kristýnou, je fakt milá. Akorát ten řidič - ne že by jel špatně, ale nechal Pražáky naložit kufry zleva a pak jsme si je vytahovali a 20 cm za námi jel souvislý pruh vozidel.

Ale vystupovat u nádraží vyhovovalo všem. Takže děkujeme a už se těšíme na příští katalog.

S pozdravem

Hana Horynová

 

Dobrý den,

s manželem a přáteli jsem poprvé cestovali s vaší cestovní kanceláří. Vybrali jsme si zájezd Štýrsko a okolí Dachsteinu v termínu 3.7.-8.7. 2018

Moc bych vám chtěla poděkovat za tak skvělý zážitek. Přístup průvodkyně Kristýny byl úžasný. Ubytování a stravování v hotelu bylo vynikající. Skvělý pan řidič. Byli jsme maximálně spokojení.

Moc vám za vše děkujeme a těšíme se na další krásné zájezdy.

Helena a Jiří Uhlířovi

 

Naše milá cestovko!

Stelvio opět nádherně vydařené, moc děkujeme! Krásné místo, skvělé bydlení a mňamózní strava. Wellness ovšem nebyl v provozu ale v přestavbě, bazén studený.

Bylo na co koukat, počasí nám přálo, to je vždycky důležité. Průvodce – Jarda S. byl – trpělivý, dobře připravený, znalý místa i historie. Řidič - Láďa Brodský – předvedl v náročném terénu excelentní výkon, jel plynulou a vyrovnanou jízdu. Oběma 1*.

Využili jsme (pouze 4) i možnost vyjet až na ledovec a stálo to za to! Lanovka byla za 16 € tam i zpět (senioři slevu nemají), ale nelitovali jsme, nemělo to chybu!

Za nás opět velký dík a spokojenost

Benešovi

 

Dobrý den paní Maini,

děkuji za výběr lokality, dojezdová vzdálenost s jedním přespáním v Česku ideální. Umístění ubytování, cena, komunikace v penzionu též na jedničku, naprosto jste vystihla moji představu:-). Projeli jsme busem celé údolí, Saalbach se nám líbil nejvíce. Využili jsme všechny 4 lanovky a každý den podnikli túru (16-18 km) v jiném prostředí - alpské louky, hřebenovka, panorama weg. Počasí vyšlo, výhledy, květnaté louky, krávy se zvonci, šťavnatá zeleň, horské štíty, nepřeturistováno... Ochutnali místní kuchyni ve Stube a nakupovali místní potraviny ve 20 minut chůzí vzdálené Bille. Rakušani vstřícní, i přes hodinovou stau u Salzburgu doprava v pohodě. Dovolená v Alpách prostě 1*.

Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.

Baaderová (vlastní doprava)

 

Vážená paní Maini,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za přípravu a realizaci zájezdu do Latematu a Rosengartenu v termínu 14.-21. 7. 2018. Každý Váš zájezd, kterého jsme se zúčastnili (letos to bylo již po šesté), splnil naše očekávání a vždy jsme byli spokojeni, letos však jsme byli skutečně velmi nadšeni. Nově zvolené místo v blízkosti obou masivů umožnilo nám poznávat Dolomity opravdu zblízka. Též hotel měl vynikající úroveň a příjemný byl i personál.

Pokud budete zvažovat zařazení této oblasti či přímo hotelu do své nabídky zájezdů pro další období, mohu to jen doporučit, jsem přesvědčena, že se musí líbit i ostatním klientům stejně jako nám.

Dále bych Vám chtěla poděkovat i za vstřícné a velmi pěkné pochopení pro naši mimořádnou situaci spojenou s náhlou operací mé sestry a následným stornem její účasti na zájezdu. Vše již máme vyřízeno a jsme vděčni za Vaši pomoc a radu. Co nám nevyšlo letos, plánujeme uskutečnit příští rok. Budeme se tedy velmi  těšit na zájezdy roku 2019!:-)

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů a spokojených klientů

Helena P.

 

Sezona 2017

Dobrý den paní Maini.

Chci Vám za celý kolektiv   "děvčat"  z Mladé Boleslavi poděkovat za krásně připravený zájezd na Sardinii. Program a ubytování krásné, vedoucí skvělá. Už se těšíme na další kalendář.
Srdečně Vás zdraví
Hana Č.

Dobrý den, paní Maini,

chci poděkovat za krásnou dovolenou na Sardinii. Byl jsem velmi spokojen. Rád bych vás požádal o zaslání alespoň 5 ks nových katalogů, abych to mohl rozdat kamarádům. Předem velmi děkuji.

Zdeněk R., Slaný

 

Milá paní Ivano - protože nestihnu přijít poděkovat (a referovat) osobně (v sobotu odjíždím na 14 dní mimo Liberec), ráda bych poděkovala za všechny účastníky zájezdu do Galtueru. I když jsme zájezd kvůli nepřízni počasí o pár hodin zkrátili, prožili jsme čtyři nádherné dny prohlídkou tyrolských krás. Hotelové ubytování i strava bylo špičkové, všichni pěli chválu. A za zdárný průběh patří - jako vždy - velký dík Kristině, která má s námi nezměrnou trpělivost a obohatí nás mnoha poznatky a zkušenostmi. Ráda bych se s Vámi po mém návratu sešla a domluvila zájezd na příští rok, snad najdeme vhodný termín. Přeji pohodové dny,
Mirka P.

 

Dobrý den
Děkuji za krásné ubytování v Dolomitech, v apartmánu Pre da Nai. Počasí bylo hezké a dovolená vyšla podle našich představ.
S pozdravem
Bohuslava F.
Vysoké Mýto

 

Vážení přátelé,
dovolte mi jménem “pražské” skupiny (10 osob) vyjádřit vám poděkování za perfektně připravený zájezd = Tyrolsko – údolí Paznauntal  27.8.-2.9. Specielní poděkování prosím předejte naší úžasné průvodkyni Kristýnce, se kterou byl zmíněný zájezd přímo pohádkový. Doufáme, že se s vaší  kanceláří ještě někam podíváme.
Za naší skupinu
Ing. Jana D.

 

Vážená paní Ivanko,

v pátek v noci jsme se vrátili z úžasného zájezdu do Hintertahlu. Děkujeme moc za všechny zážitky, které jsme si odnesli z této části Alp. Počasí nám skutečně přálo, takže jsme si mohli užít všech naplánovaných túr, lanovek i bazénů.
Hotel pod vedením pí Michaely byl moc pěkný, stravování také na vysoké úrovni, vybrat si mohl skutečně každý. Velice pěkné i zázemí hotelu i zahrada.
Paní Kristýna jako vedoucí opět prokázala svou profesionalitu, všechny túry perfektně vybrané, prošláplé, neopomene zdůraznit event. rizika pro méně zdatné turisty. Měli jsme ji jako vedoucí už před několika lety ve Schladmingu i v Ischglu a vždy naprostá spokojenost. Milá, ochotná, no, prostě nejlepší.
Musím ještě pochválit pana řidiče Milana, který odvedl velice profesionální jízdu v náročném horském terénu. Cítili jsme se s ním bezpečně za každé situace. Také se velmi pěkně choval k nám, turistům, ochotný. A jak se denně staral o úklid celého autobusu, to bylo příkladné.
Děkujeme ještě jednou za krásné zážitky a těšíme se zase někdy s vámi na toulkách Rakouskem na shledanou.
Helena a Tomáš P. z Prahy

 

Dobrý den paní Ivanko,

po týdnu, kdy jsme se vrátili domů z dovolené bych chtěla moc poděkovat, bylo to moc prima, všechno, krásné hory, příroda, ubytování, stravování, paní průvodkyně, všechno moc fajn. Že jsme se nechodili koupat, byl náš problém, s tím jsme už na dovolenou jeli. Viděli a poznali jsme zase spoustu jiných krás. Moc děkujeme a těšíme se na nabídky v dalším roce!

Zdraví Lenka a Mirek B. z Janova nad Nisou 

 

Dobrý večer,

v červenci jsme se zúčastnili zájezdu s Vaší cestovní kanceláří do Rakouského Galtüru. Chtěli bychom vám poděkovat za perfektní ubytováni ve 4 hvězdičkovém hotelu. Výborná strava, obsluha a příjemné vyžití v hotelovém bazénu.
Hlavně bychom chtěli poděkovat průvodkyni Kristýně, která se o nás vzorně starala. Měla na každý den připravený program, perfektní znalosti o okolí a milý přístup ke všem klientům.
Byli jsme nadšeni a odnášíme si nezapomenutelné zážitky z dovolené s Vaší cestovní kanceláří.

Děkujeme za krásnou dovolenou.
Eda a Petra z Chomutova

 

Dobrý den paní Maini, dovolujeme si Vám poslat odkaz na video z naší dovolené. Jak již předmět napovídá, kterou jsme s Kristou a s bezva partou strávili ve Schladmingu. Myslím si, že film vypoví o naší spokojenosti. Moc se nám  to líbilo, počasí nám přálo, jídlo skvělé, Krista nezapře svou profesi a mohla bych jmenovat další plusy. Děkujem a přejem další úspěné zájezdy a spokojené účastníky.

Hezký den Zuzka a Mirek Č.

 

Milá paní Maini,
vyslovujeme tímto Vašemu kolektivu opět poděkování za bezvadně zajištěnou dovolenou ve Východních Tyrolích.  Skvělý řidič, navíc stále dobře "naložený",  velmi schopný průvodce,  čisto a útulno v hotelu, jídlu nešlo také nic vytknout. I počasí jste nám zajistili převážně slunečné, pár kapiček a mlha zrána, abychom věděli, že to není vždycky tak. Ale bezvětří, co si víc jsme si mohli přát? Těšíme se zkrátka na příště opět s vámi!
Nemáme e-mail na pana řidiče Zdeňka L,, můžete mu přeposlat fotky?
Díky a zdravím i jeho  B.

 

Dobrý den,
v sobotu jsme se vrátili ze zájezdu do údolí Zillertalu (10. – 15. 7.) Krátce, ubytování a jídlo bylo skvělé, velká pochvala průvodkyni, paní Anně K., která plánovala trasy s ohledem na naše schopnosti a také na počasí.
Prostě skvělé!
S., Benešov

 

Dobrý den paní Ivano,
letošní dovolená na horách v Itálii vyšla, počasí :-), ubytování, milá průvodkyně Pavla:-)  i vše ostatní bylo super, moc se nám líbilo. Děkujeme.
S pozdravem M.

 

Dobrý den, Ivanko a Jirko,
moc vám obě děkujeme za nádhernou dovolenou v Matrei in Osttirol, kterou jsme s vaší CK prožili a ze které jsme se dnes v noci vrátili. Krásné místo, klidný hotel, dobré jídlo, servis, nádherné tůry, panoramata ... průvodce Martin byl skvělý. Počasí vyšlo podle předpovědi, jen jeden den nám pršelo resp. lilo, ale to jsou hory - a to co následovalo po děšti mezi mraky a vrcholky, to se nedá slovy popsat, to se musí vidět! :-) Grosglockner nás na závěr odměnil pohledy na azurovém nebi ve slunečném dni. Podrobnosti vám řekneme při osobní návštěvě v kanceláři.
Přejeme vám krásné léto a mnoho dalších spokojených klientů! A už teď se těšíme na další pobyt s BEST-tourem.
Marcela K.  a Eva B.

 

Vážená paní Maini,
byly jsme moc spokojené, jak s programem, tak i s Martinem. Nejraději bych reservovala 3 lůžák na další rok hnedka. Ale to musíme počkat, jak bude sloužit zdraví.
Hodně úspěchů vaší kanceláři,
Ing. Hana H., MUDr. Hana Š., Praha

 

Dobrý večer!
Je něco po 23.hodině, kdy začínám psát tento mail. Sděluji, že jsme se do Benešova vrátili dnes o 22:25 hodin a doufám, že pan řidič dovede bus skvěle i do Prahy a pak i do místa odstávky, tedy asi do Liberce.
Počasí jak jsem předpokládal - ochladilo se proti předchozímu týdnu, ale pro turistiku to bylo spíše dobře (chodit v třicítkách není to pravé ořechové...). V úterý nás (konečně!) zastihla bouřka a tak nejen teoreticky, ale prakticky víme, jak se při ní chovat (šla i s kroupami velkými asi jako hrách). Ve středu na trase bez deště. Ve čtvrtek mlha a mrholení při nástupu na trasu, ale zbytek dne byl kouzelný. V pátek začalo pršet, až když jsme čekali na místní bus po návratu z trasy. Dnes v sobotu mlha, přeháňky - nakonec dole v údolí to nebylo tak špatné, ale nahoře v kopcích to na žádnou velkou turistiku nebylo (ale vyjeli jsme tam a něco přeci jen pochodili) - a tak jsme se dohodli na dřivějším odjezdu v 15 hodin (menší komplikace na dálnici - asi 15 km jsme jeli 50 minut před místem, kde odbočuje dálnice A10 na Villach a asi celé Dánsko, Belgie, Holandsko a severní Německo vyrazilo na kolech k moři, nicméně kolona byť pomalu, ale jela a tak se to dalo skousnout: takové věci se ale těžko dají nějak moc ovlivnit
Pan řidič - velký profík a pohodář. Paní průvodkyně - bylo Vaším skvělým rozhodnutím poslat s námi právě Aničku K.! Moc děkuji za všechny.
Ubytování v pohodě, kuchyně skvělá (rozmazlovali nás výběrem ze 4 druhů jídel...), číšník rychlík a srandista...
Nikomu se nic nestalo a to je hlavní zpráva! Všichni účastníci chtějí jet i příští rok (a to nejeli z nejrůznějších důvodů další, tak nevím, kolik lidí nakonec o rok 2018 projeví zájem). Více si asi řekneme při našem osobním setkání.
S poděkováním
Milan H.
 

Krásný den paní Ivanko,  sice jsme se vrátili z dovolené již minulý týden v sobotu (Itálie - Val di Fassa), ale až nyní se dostávám k tomu, vám všem v CK velmi poděkovat. Byli jsme s manželem opět velmi spokojeni, se vším, dopravou, ubytováním, stravou, průvodcem Ing. Stehlíkem, ale hlavně, z krásných výšlapů, z  výhledů po okolí, z přírody. I počasí celkem přálo. Čeká nás ještě za 3 týdny zájezd do Saalachtalu - Berchtesgadenu, to jedeme s našimi rodinnými přáteli, chtěla jsem moc poprosit, zda-li bychom mohli sedět v buse  v blízkosti, vím, že už určitě máte vše připravené, ale mě nenapadlo se ozvat dříve.
Mějte se moc a moc krásně, všechny v kanceláři pozdravujte, zdraví Vás
Lenka B.

 

Dobrý den, paní Maini,
dnes jsme po návratu z Říma vstřebávali krásné dojmy z cesty do Říma. Odpoledne jsme se o ně museli při kávě podělit i se sousedy.
Zájezd se velmi dobře vydařil, Mirka byla skvělá průvodkyně, měla připraveno mnoho zajímavých informací o dané lokaci a přesně načasovala program a naše příchody na exponovaná místa, takže jsme čekali minimálně - prostě byla skvělá a má značný podíl na celkovém úspěchu - děkujeme.
Ochutnávka italských těstovin rozšířila naše poznání v tomto ohledu a tak vám z ní posílám naše skupinové foto.
Kromě toho Vám posílám několik dalších snímků, které jsem namátkově vybral.
Chceme Vám proto touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou.
A. + R. S.

 

Sezona 2016

Dobrý den, píšu dosti opožděně , ale přeci.  Tento rok jsem s manželem byla na dovolené v Pitztal s vaší cestovkou. Chtěla jsem moc poděkovat za pěknou dovolenou. Byl to moc příjemný pobyt. Průvodce Mirek byl moc snaživý, túry úžasné, ubytování velmi příjemné a strava výborná. Byli jsme nadšeni.

Budeme velice rádi , pokud nám zašlete katalog pro rok 2017. Děkujeme a přejeme Vám krásný podzimní čas.

Radka K., Haratice

17.10.2016

  

Dobrý den,

dodatečně děkuji za velmi příjemnou dovolenou v Zillertalu, spokojenost s jídlem, ubytováním, programem i průvodkyní Aničkou. A v neposlední řadě místem v buse. Velké díky a za rok zase v Dolomitech nashledanou.

Olga T., Český Krumlov

18.9.2016

  

Od 28.8.2016 jsme se s manželkou zúčastnili zájezdu do Tyrol – údolí Zillertal s Vaší cestovkou. S úrovní zájezdu jsme nadšeni, všechno byly bezva, doprava, ubytování, stravování, program atd. Zvláštní poděkování patří průvodkyni Aničce, která se o nás s nesmírnou obětavostí starala a všem vyšla vstříc, prosím, abyste ji za nás poděkovali. No a nesmíme zapomenout na řidiče autobusu, kterému také za jeho ochotu a bezpečnou jízdu patří rovněž dík. Vaši cestovku doporučíme všem známým. Takže díky, manželé Kitzlerovi z Českého Krumlova.

13.9.2016

 

Dobrý den,

chci Vám poděkovat, že jste vyšla vstříc mé prosbě související s usazením v autobuse při cestě do Itálie. Žena zvládla noční přesun naprosto bez problémů. Rád bych Vám také dal zpětnou vazbu na zájezd, který považujeme za všestranně zdařilý, včetně nenaplánovatelného počasí. Vše klaplo a předpokládám, že většina účastníků byla spokojena. Věřím, že časem se zase - tuším, že už popáté -  někam se ženou vydáme s Vaší CK.

Se srdečným pozdravem doc. dr. Milan R., Liberec

12.9.2016

 

Vážená paní Maini,

pobytem ve Val Gardena, včetně kvality ubytování a stravy a jsem byla nadšená. Pokud by se stejný zájezd do Santa Catarina s nástupem v Plzni konal příští podzim, určitě s vaší cestovkou pojedu. Na  pobytech Best Tour především oceňuji možnost pohybovat se v krajině individuálně nezávisle na skupině.  Děkuji a těším se na další sezónu s vaší cestovkou.

S pozdravem,

Jitka K., Plzeň

9.9.2016

 

Vážená a milá paní Ivanko,
dovoluji si Vám oznámiti a to předpokládám  nejenom za naši malou skupinku že jsme byli maximálně spokojeni. No aby ne, doprava a pan šofér, hotel, personál , wellness  a to stravování jak my říkáme "to bylo žrádlo! "To celé podtrhuje počasí které bylo velmi milé a prostě bezvadné. Tak to je vše a musíme se opět zařadit do dění všedních dnů a těšit se na příští.............máte co vybírat aby byli klienti spokojeni jako MY!
S nevšedními pozdravy, přáním dobrého zdraví a obchodních úspěchů.
Hana a Josef S., Bedřichov 

3.9.2016

  

Dobrý den,
dodatečně bych chtěla /i za manžela/ poděkovat za nádherný zájezd. Vše bylo báječné. Velký dík i pí.průvodkyni Kristýně,byla perfektní.
Děkuji, Dr.Š.

7.9.2016

 

Dobrý den paní Maini,

musím Vám poděkovat za umožnění zúčastnit se zájezdu do „Dolomit Brenta“.

Vše bylo za jedna. Těšíme se s manželkou na Vaši nabídku na příští rok.

Miloslav N., Roudnice nad Labem

6.9.2016

  

Dobrý den,

děkujeme za Váš dárek a hezkou dovolenou bez opuchlých nohou a tudíž s možnost dlouhých výletů s botami na nohách. Těšíme se na další katalogovou nabídku se zadním sedadlem :-). 

V hotelu bylo velice příjemné relax centrum.

Ještě jednou děkujeme.

Miroslava P. a Radovan Č.

5.9.2016

 

Dobrý den,

Dovolená v Hochkönigu se nám moc líbila, skvělý hotel, výborná průvodkyně, byli jsme moc spokojeni.  V Rakousku jsme byli poprvé a určitě bychom zas někdy chtěli zopakovat možná také i v zimě..

Pěkný den, K., Praha 

30.8.2016

  

Dobrý večer,

chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou. Vyšlo nám i počasí, paní průvodkyně sice nedosahovala kvalit Kristýnky, ale ona je asi vyjímka. I lidé ze zájezdu byli fajn, ubytování i jídlo bylo luxusní ! Túry také splnily naše představy, takže - děkujeme a snad příští rok se zase ozveme. Moc zdravíme z Jeseníků.  

Katka a Gabča W.

29.8.2016

 

Dobrý den. V neděli jsem se vrátila z krásného pobytu ve Vysokých Taurech. Vděčím za to vaší cestovní kanceláři. Bylo to nádherných 5 dní, velmi dobře zajištěných po všech stránkách. Již jsem známým rozeslala emaily s popisem, jak dobře umí vaše cestovní kancelář zajišťovat vše, co klienti potřebují. Nejednalo se o přepychový pobyt, ale o velmi příjemné poznávání krásných koutů Vysokých Taur. Perfektní bylo ubytování, organizace, velmi odpovědně pracující váš průvodce i spolehlivý a ochotný řidič. Ubytování i stravování bylo velmi dobré, plně dostačující. Pravdou je, že za zdar pobytu mohlo i velmi krásné počasí. Takže naprostá, stoprocentní spokojenost.

Sice jsme panu průvodci i řidiči na konci zájezdu poděkovali alespoň potleskem, ale prosím, poděkujte jim ještě jednou. Moc si to zaslouží. V momentě, když se autobus rozjel z libereckého Rybníčku, byla  pouze  na nich velká zodpovědnost, aby vše "klapalo" a aby byli klienti spokojeni. A toho se oba zhostili skutečně brilantně.

Vaší CK děkuji za výběr velmi dobrého soukromého penzionu, kde jsme našli dobré ubytování, služby a příjemný personál a samozřejmě i za skvělou volbu vašeho průvodce i řidiče autobusu. Ještě jednou - moc a moc za vše díky !!!!!                 

S pozdravem  Jana L.

29.8.2016

 

Dobrý den,

Už dlouhou dobu se Vám chystám napsat, že dovolená s Vámi v Zillertalu byla fantastická. Vyšlo nám počasí, výlety, hotel, jídlo – prostě všechno naprosto vyhovující! Pro mne i dceru jedna z nejkrásnějších dovolených. Budu moc ráda, pokud byste mi zaslala nový katalog na rok 2017.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů!

Se srdečným pozdravem

Pavla V., Praha

18.8.2016

 

Milá paní Maini, pane Ulmanne,

tímto vám dodatečně děkujeme za dovolenou, kterou zprostředkovala vaše cestovní kancelář Best-tour do Itálie (Madona di Campiglio). Byli jsme spokojeni s krásným prostředím, službami, stravováním i vlídným průvodcem. Řidiči měli nelehký úkol, ale zvládli ho bez nervozity (nebo ji alespoň nedali znát).

Hotel byl nad naše dosavadní možnosti, wellness úžasné, stoly se prohýbaly, otázka dobré skladby byla na každém z nás. Počasí do posledního dne nevydrželo, ale to asi letos potrápilo každého. Za nás opět 1*.     
Benešovi z Liberce

16.8.2016Dobrý večer,

v předminulém týdnu jsme absolvovali zájezd s Vaší cestovní kanceláří v Rakouském Galtüru. Touto cestou jsme Vám chtěli poděkovat za perfektní ubytováni ve 4 hvězdičkovém hotelu. Výborná strava s velký výběrem u snídaně, obsluha, příjemné vyžití v hotelovém prvotřídním bazénu, v kterém jsme mohli relaxovat po náročných tůrách. Zároveň jsme chtěli vyzdvihnout profesionální výkon průvodkyně Kristýny, která měla vzorně připravený program na každý den, výborné znalosti i milý lidský přístup ke všem klientům.

Z naší strany velká spokojenost a nezapomenutelný zážitek z dovolené s Vaší cestovní kanceláří.

Od paní Kristýny jsme se dozvěděli, že v příštím kalendářním roce bude o prázdninách vést zájezd v Rakouském Schladmingu. Je možné si zamluvit nebo zabukovat tento zájezd do Schladmingu s Kristýnou pro 4 osoby? 

Děkuji za vyjádření.

Příjemné dny, ať se Vám daří.

Alena H., Sadská

10.8.2016

 

Dobrý den pí Ivanko,

děkuji za krásný pobyt v Tyrolsku – Zugspitze Aréna, za profesionální chování a řešení i ne vždy příjemných situací průvodkyně pí Olinky a za ochotu p. Milana,  řidiče.

Byla jsem v Tyrolsku poprvé v létě na doporučení pí Aglaji a určitě ne naposledy. Oceňuji perfektně připravený program vč. relaxace v bazénu, v sauně, ve fitness, prostě každý okamžik využitý.

Těším se na další krásný pobyt s Vaší cestovkou.

Hana Š.

9.8.2016

 

 Dobrý den, zúčastnili jsme se jako každý rok s Vaší cestovní kanceláří pobytu v Rakousku. Tentokrát v údolí Stubaital ve dnech 17.7. -23.7.2016.Celá akce byla úžasná a myslíme, že velkou zásluhu na naší spokojenosti měla i průvodkyně Zuzka. Nic pro ni nebylo problém, je velmi milá, pohodová, dobře se orientovala v terénu, i když to byla její premiera. Věříme, že budeme mít zase někdy šanci setkat se s ní na nějaké Vaší akci.

Přejeme krásný zbytek léta a zdravíme Manželé Kosovi a Janíkovi

8.8.2016

 

 

Dobrý den paní Maini.

 

Chtěla bych Vám poděkovat jménem celé boleslavské skupiny za krásnou dovolenou v údolí Paznauntal. Všechno bylo pěkné - počasí, ubytování, strava, túry a bezvadná vedoucí.

Těšíme se na příští rok, i když náš věk a klouby někdy zlobí.

Hezký den.

Čížková

8.8.2016

 

Dobrý den, paní Maini,

děkujeme Vám za krásnou dovolenou v údolí Paznauntal se skvělou Kristýnkou, byli jsme moc spokojeni jak s ubytováním, se stravou a s celým programem. Výlety jsme si opravdu užili a přálo nám i počasí. Máme zážitky na celý život, na které budeme rádi vzpomínat.

Ať se Vám daří a máte čím dál tím víc stejně nadšených "účastníků zájezdu", jako jsme my. Věříme, že to není náš poslední zájezd s Vaší cestovní kanceláří - děkujeme za Váš přístup a péči. Také chceme pochválit pana Milana, byl opravdu vstřícný a spolehlivý řidič. Můžeme jenom chválit - dovolená splnila a dokonce předčila naše očekávání.

Ubytování v hotelu i stravování bylo na vysoké úrovni. A když nám při odjezdu zamával před hotelem majitel i s personálem, tak nás to všechny "dostalo". Opravdu to bylo moc milé, máme na co vzpomínat.

V příloze posíláme jeden z krásných pohledů, které jsme si na dovolené užili. Až zpracujeme všechny fotografie, dovolíme si přinést DVD pro Vaši potřebu.

S pozdravem, Anna + Rudolf S.

2.8.2016

 

Vážená paní Maine,

chceme vám touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd do Val Gardeny. Vše bylo úžasné, včetně pana průvodce a jeho manželky. Ubytování a vše okolo výborné.  Budeme dlouho vzpomínat a doufáme, že příští rok Dolomity zopakujeme. 

Všichni Jihlaváci a  Jindra T.

28.7.2016


Dobrý den,

v době od 17-23.7 jsme prožili krásnou dovolenou v Rakousku-Stubaital. Velkou měrou k tomu přispěla příjemná průvodkyně Zuzana, která měla vše velmi perfektně promyšlené a připravené. Třeba, že to byla její premiéra zaslouží si velkou pochvalu a odměnu. Ještě jednou díky.

nashledanou Havlovi

24.7.2016

 

Dobrý den,
strávili jsme  dovolenou 26.6.-2.7.16 s vaší cestovní kanceláří v údolí Zillertal, které je velice krásné. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním v hotelu a především s příjemnou, klidnou a velmi dobře připravenou průvodkyní Aničkou K.
Těšíme se , že i v příštím roce v katalogu objevíme další zcela novou nabídku pobytu v Alpách.
S pozdravem
Sedlákovi 

24.7.2016

  

Vážená paní Ivanko,
včera jsme se vrátili ze zájezdu do údolí Stubai. Děkujeme vám moc za zorganizování tohoto zájezdu, jednou větou - nemělo to chybu. S hotelem, jejich službami, všemi milými ochotnými lidmi jsme byli spokojeni. A to nedělní přivítání a pozdravení se s paní majitelkou, to, myslím, všechny nadchlo.
Slečna Zuzanka je velice schopná, šikovná, milá, ochotná, vstřícná průvodkyně. Poradila si se vším, využila opravdu nádherného počasí k tomu, aby nás zavedla do míst, která stojí v údolí za shlédnutí. Zorganizovala výlety dle schopností účastníků, navrhla různé trasy, no, prostě, byla skutečně šikovná.
Pan řidič Karel je profesionální, zručný řidič, ochotný, příjemný a lidský. Ne vždy jsme se s takovým řidičem setkali.
Samozřejmě, že velký podíl na spokojenosti všech mělo počasí, které nám vydrželo celý týden a mohli jsme si vychutnat cest a výhledů po Alpách.
Děkujeme, přejeme hodně úspěchů ve vašem podnikání a těšíme se na další zájezdy.
Helena a Tomáš P. z Prahy 

24.7.2016

 

 

Milá paní Maini, 

včera časně ráno jsme se vrátili z překrásného zájezdu do Tyrol (Pitztal, Kaunertal), opět se velmi povedl včetně počasí a nádherných výhledů. Děkujeme Vám za pečlivou přípravu a výběr místa a ubytování, měla jste opravdu šťastnou ruku.

Přeji Vám, ať se Vám tak daří i nadále a doufám, že nás opět přiberete do nějakého pěkného zájezdu napřesrok. 

Moc zdravím

Jaroslava N., Praha

24.7.2016

 

 

Milá paní Maini,

děkujeme Vám za zorganizování zájezdu do oblasti Emilia Romagna: jsme velmi spokojeni se vším od ubytování, stravování, programu, dopravy až po práci průvodkyně a řidičů. Nevíme, jak jste zařídila i počasí, protože déšť ovlivnil program jen jednou, a to v San Marinu. 

Těšíme se již na další zájezdy s Vámi. 

Přejeme Vám hodně sil a zdraví! 

Se srdečným pozdravem

Stanislava a Jiří B., Praha

13.6.2016


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174