Reference

ROK 2023

Je príma, že se k nám stále vracíte, velmi si toho vážíme, děkujeme za příspěvky ...

Rakousko – Paznauntal

Zdravím Vás milí v Best Touru

Chci Vám poděkovat za to, že jsme s Vaší cestovkou mohli - já s manželem a moje sestra s manželem - prožít krásný pobyt v Rakousku.
Všechny služby byly skvělé a příroda v Rakousku snad nikdy nemůže zklamat.
Přejeme Vám hodně zdaru a jen samé spokojené zákazníky.
Ilona a Vladimír Kynčlovi

Slovinsko – Moravské Toplice + Vídeň – Adventní pohoda

Dobrý den,
děkuji za příležitost zúčastnit se adventního zájezdu do Slovinska, jako vždy vše na jedničku, ubytování je velmi dobře vybrané s kvalitními službami, bazény více než příjemné, stravování chutné a velký výběr. A Kristýna se svojí pečlivostí, starostlivostí, znalostmi a v neposlední řadě i smyslem pro humor je vždy zárukou kvality a spokojenosti.
Už teď se těším na nějaké další společné cestování.
Zdravím
J. Švejdová

***

Dobrý den,
zájezd Adventní pohoda Slovinsko a Vídeň v termínu 26.11.-.30.11.2023 byl skvělý a moc jsme si ho užili. Také děkujeme za paní průvodkyni, která se o nás pečlivě starala po celou dobu a také za paní průvodkyni ve Vídni. Díky, že se Vám podařilo, tak skvěle skloubit tolik věcí potřebných k realizaci zájezdu a pobytu ve Slovinsku a Vídni. Bylo to opravdu úspěšné a krásné.
Přejeme Vám vše nejlepší, hodně zdraví a sil.
Děkujeme.
S pozdravem
Karel Duda a Helena Lacinová

Dobrý den,
chci Vám jménem svým i jménem paní Dvořákové poděkovat za krásně strávený předvánoční čas ve Slovinsku. Není co vytknout všechno bylo perfektní i to počasí nakonec přálo. ještě jednou díky a snad na nějaké další dovolené nashledanou. Přeji krásný advent, spokojené vánoce a do Nového roku jenom všechno dobré.
S přáním hezkého dne Libuše Machová, Hana Dvořáková:-)
libuse machova

Rakousko – Štýrsko – Schladming

Dobrý den,
se zpožděním Vám chci poděkovat za zprostředkování  krásné dovolené ve Schladmingu. Opět jseme strávily krásný týden v kouzelném koutu Rakouska a ve velmi příjemném prostředí. Všechny služby byly na jedničku a všechny jsme si to moc užily. Děkujeme a těšíme se na další dovolenou s vaší cestovní kanceláří.
S pozdravem
Eva Kárová

***

Dobrý den,
pobyt ve Schladmingu byl po všech stránkách úžasný i to počasí se nakonec umoudřilo a poslední tři dny byly nádherné. Srdečný pozdrav a krásné dny přeje Vaše spokojená klientka
Jiřina Cidlinská

***

Dobrý den,
nemohu jinak, než se opět spokojeně vyjádřit k absolvovanému zájezdu do Schladmingu s Vaší CK.
Hotel
• Luxusní velké pokoje, balkon, výborné matrace, velký úložný prostor, vzorná čistota i pravidelný úklid. Moc chválíme.
• Jako bonus byl v TV program ČT24. Ne, že bychom se o dovolené museli dívat na zprávy, ale manžel se na některé sportovní výsledky rád podíval.
• Dobré, pestré a dostatečné snídaně a večeře. Příjemné prostředí restaurace. Vše fungovalo.
• Personál velmi milý, přátelský a pozorný. Při obsluze v jídelně rychlý, obdivuhodně nás všechny stihli obsloužit najednou.
• Výhodou bylo, že byla blízko malá samoobsluha, kde jsme si mohli koupit něco na svačiny. Hotel určitě nevybíráte podle blízkosti obchodu, ale v tomto případě jsme to ocenili.

Program a průvodce
• Drobný déšť v prvních dnech nám nemohl zkazit náladu. Všichni na to byli vybaveni. Krásné výhledy jsme si vynahradili ve druhé polovině zájezdu.
• Pan průvodce organizoval program podle počasí, kdy vrcholem byla páteční cesta na Dachstein, kdy již bylo slunce v plné síle a jasno.
• S panem průvodcem jsme cestovali potřetí a opět byl vynikající. Vše organizoval logicky, podával vyčerpávající informace, všichni věděli co, kdy a kde bude. Skvěle vysvětloval možnosti túr pro sportovce, střední výkonnost i pomalejší účastníky (to jsem byla ze zdravotních důvodů i já). Všem věnoval pozornost. Opakovaně se ujišťoval, zda je všem všechno jasné. Na recepci byly ke každému dni k dispozici k ofocení podrobné písemné informace a mapka. Jan Divišek je velmi komunikativní, přátelský a trpělivý, opravdu skvělý.

Cesta a pan řidič
• Není co vytknout. Autobus standardně pohodlný a čistý. Pan řidič ochotný a přátelský. Cesta probíhala plynule a bezpečně.

Účastníci byli opět dobrá parta, mnozí jsme se znali již z předchozích zájezdů a rádi jsme se opět setkali. Myslím, že tím, jak skvěle a kvalitně zájezdy organizujete, „nabalují" se na Vás opakovaně klienti stejného zaměření a očekávání. Ještě jsme nezaznamenali, že by byl někdo nespokojený, nedodržoval stanovené časy nebo by působil nějak rušivě. Což se při našem dřívějším cestování např. s Čedokem stávalo. Moc děkujeme za možnost strávit aktivně a příjemně týden v krásném horském prostředí. Svoji práci děláte výborně. Již nyní se těšíme na nabídku pro rok 2024.
Lenka Stehlíková

***

Dobrý den,
k tričku se nehlásíme, ale rádi bychom vám poděkovali za krásný zájezd do Rakouska. Výběr oblasti a výletů byl znamenitý. Skvělý byl průvodce pan Honza, a také pan řidič, jehož jméno si bohužel nepamatujeme😉. Velice rádi se s vaší ck vydáme i na jiné zájezdy. Pokud byste na příští rok zařadili Toskánsko, již teď s námi můžete počítat. Ještě jednou díky,
Milena a Petr Pachirovi.

***

Dobrý den,
jen jsem Vám chtěla poděkovat za bezvadně zorganizovaný zájezd. Moc jsme si to užili: skvělé ubytování i jídlo, bezvadný průvodce, máme spousty krásných fotek a zážitků!
Už se těším na další zájezd s Vaší CK:-)
S přáním hezkého dne
V.Doležalová

***

Dobrý den,
chci poděkovat Vám i Vašemu průvodci za přípravu a realizaci zájezdu do Rakouska. Vše probíhalo v naprosté pohodě, ubytování vč. jídla bylo výborné. Průvodce měl každý den připraven podrobný popis průběhu výletu vč. všech možných alternativ. Můj zdravotní stav mi momentálně nedovoluje podnikat větší túry a na zájezd jsem jela trochu s obavou, zda si vůbec hor užiji a budu moct jezdit s ostatními na výlety.  Ale i pro horské "nechodiče" měl  náš průvodce u každého výletu připravenou  alternativu  opravdu lehkých okruhů, které se daly zvládnout úplně v pohodě. Takže jsem si i  já mohla hor užít dosyta.
Ještě jednou dík
Věra Soukupová

***

Dobrý den,
Děkuji za krásný zájezd,
Škoda že byl letos poslední
S poděkováním
P S

Chorvatsko – ostrov Cres

Vážená paní Maini,
chtěla bych Vám poděkovat za velmi vydařený zájezd na ostrov Cres.
Vše bylo perfektně připraveno, paní průvodkyně i řidiči spolehliví, hotel též příjemný a personál vstřícný. Ráda se zúčastním s vaší CK jiného zájezdu, až budete vědět program na příští rok dejte mi, prosím, vědět. Ještě jednou díky a přeji Vám hodně úspěchů v další činnosti.
S pozdravem
Jitka Pešíková

Rakousko – Otztal

Dobrý večer,
moc děkuji za zaslání čelovky, došla v pořádku. Dále bych moc chtěla poděkovat za letošní dovolenou - Tyrosko - údolí Ötztal, nádherné tůry, krásné ubytování, výtečná kuchyně. Byly jsme moc spokojené. Paní průvodkyně Pavla opět nezklamala a vše měla připraveno na jedničku. Taktéž velký dík panu řidiči, vždy dobře naladěn a ochotný splnit každé přání (vařil výbornou kávu). Doufám, že mi zdraví dovolí zase za rok s Vámi vycestovat.
Přeji vám i nadále hodně elánu při organizaci nových zájezdů.
Mějte se hezky Katka Weissová a Gabča


***

Vážená paní Maini,
chci Vám ještě jednou poděkovat za péči kolem zdravotního pojištění. Nebylo naštěstí potřeba. Hlavně chceme ale poděkovat a pochválit vaši cestovku za organizaci celého zájezdu do Söldenu. Jako každoročně byl skvělý průvodce Jarda S. Spolehlivě fungoval i řidič.Všechno klaplo.
Děkujeme, Petr a Romana Loskotovi,

***

Vážená paní Maini,
v sobotu jsme se vrátili ze zájezdu Ötztal 16.7.- 22.7.2023, pořádaným Vaší CK. Chtěl bych touto cestou poděkovat za sebe i celou skupinu Turnováků, že jsme mohli strávit krásný týden ve vysokohorském prostředí Rakouských Alp. Ocenili jsme pěkné ubytování, kvalitně připravený program i výkon průvodkyně paní Pavly. Podařilo se zvládnout i výpadek elektřiny, způsobený vichřicí v úterý vpodvečer. Vraceli jsme se právě z túry do Obergulglu, kdy nás bouřka zastihla a uvěznila nás na pár hodin v tomto středisku. Bylo o nás dobře postaráno včetně úkrytu a občerstvení v místním kulturním středisku. Pokud nám zdraví dovolí, rádi bychom se ještě a naší skupinou zúčastnili nějakého dalšího zájezdu s Vaší CK. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů ve Vašem podnikání.
S pozdravem
Jiří Richtr

Rakousko – Saalbach Hinterglemm

Dobrý den,
včera jsme se v pořádku vrátili z Vámi organizovaného zájezdu do Saalbachu-Hinterglemmu, který jste nám na poslední chvíli zajišťovali. Nechci moc zdržovat, ale dovolím si pár poznámek a porovnání, vzhledem ke skutečnosti, že jsme s Vámi již několikrát cestovali.
Dle našeho posouzení byl Saalbach po všech stránkách nejzdařilejší (samozřejmě je to především o počasí). Ale v červenci ve Schladmingu bylo stejně nádherné.
Za prvé: Perfektní lokalita ubytování neměla chybu! Dosah a rozsah bus dopravy v regionu - nevídané. Počet a dostupnost lanovek spojená s jejich neomezeným užíváním - nevídané. Služby hotelu, ubytování, strava (dokonce nápoje k večeři zdarma - nevídané), servis, vynikající a bez připomínek. Řidič Jarda i průvodce Ondra, oba sympatičtí, příjemní se snahou vždy pomoci. Byli jsme opravdu nadšeni. Ještě jednou děkujeme za Vaši práci a snahu. Dva letošní prázdninové pobyty byly hodně povedené!
Těšíme se na další setkání s Vámi a proto se budeme snažit si udržet si trochu toho zdraví.
Manželé Hana a Josef Kobosilovi

Rakousko – údolí Paznauntal

Dobrý večer,
5.8. jsem se vrátila ze zájezdu do Alp. Bylo to nádherné ! Celý program byl bezvadně sestavený, pan průvodce byů velice zkušený průvodce, krásné ubytování, příroda, hory.... krása. A bezvadná parta lidí, kteří nás hned první večer pozvali na zpívankové večery.
Příští rok plánuji Dolomity- určitě s vámi. Ještě jednou děkuji a přeji celé CK hodně úspěchů, krásných zájezdů a spoustu spokojených klientů.
S pozdravem H.Mondscheinová

Itálie – Dolomity – Rosengarten Latemar

Dobrý den,
děkujeme za velmi pěkný zájezd do Italie - Rosengarten Latemar (8.7 - 15.7. 2023). Dovolená byla výborná, bezvadné výlety,vynikající jídlo a pěkné ubytování. Paní Pavla je příjemná, kamarádská, vstřícná a informace podává výstižně a srozumitelně. Moc se nám líbila.
Děkujeme a těšíme se na další zájezdy s Vaší cestovní kanceláří.
Jarmila a Karel Vaněčkovi.

Rakousko – Salcbursko – turistika a relax

Dobrý den, děkujeme za velmi zdařilý a výborně zorganizovaný zájezd do Rakouska – Flachau. Vše bylo skvělé a profesionální - průvodce, řidič autobusu, ubytování, obsluha v hotelu. V rámci plánovaného programu s každodenními túrami byla také možnost koupání ve venkovních i vnitřních
bazénech nebo účast na předvádění dravých ptáků. Cestování s vaší CK vřele doporučujeme. Jménem všech účastníků zájezdu manželé Štěpánkovi, Litoměřice.

Itálie - Alta Badia

Dobrý den,
děkujeme za velmi vydařený zájezd do Alta Badia. Tato oblast je nádherná,
hory v Dolomitech nikdy nezklamou a úžasně provoněné louky - prostě zážitek.
Načasovala jste zájezd na dobu, kdy byla zeleň v plném rozkvětu. Počasí nám přálo a jeden den, který byl spíše zatažený, byl odpočinkový od slunce - nikoliv z hlediska programu. Anička měla vždy připravenou krásnou, zážitkovou túru. Z tohoto dne zasílám v příloze jeden obrázek. Ubytování bylo rovněž skvělé. A  Anička - skvělá průvodkyně, dokonale reprezentuje vaši cestovní kancelář. Byla velmi zodpovědná, a to i vůči účastníkům, kteří byli pomalejší, nebo byli znalí terénu a volili individuální trasy. Trpělivě i několikrát vysvětlovala a informovala o zajímavostech. Paní Maini, po všech stránkách vydařený zájezd a těšíme se na další. Přejeme vám vše dobré, pevné zdraví a ať se vám daří.
A. + R. Slaničkovi

***

Dobrý den paní Maini, pane Ulmanne,
jsem pověřená za naši skupinu (Starcová, Steinerová, Hašlová) vyjádřit spokojenost s pobytem v Alta Badia. Měly jsme štěstí na počasí, asi i na dobu - tak úžasné kvetoucí louky jsem nikdy neviděla, na průvodkyni - Anička byla jako vždy skvělá. Ubytování s přistýlkou bylo pohodlné, i cesta autobusem na pětce nám vyhovovala. Moc jsme si dovolenou užily a děkujeme za to. Pokud zdraví a okolnosti dovolí, určitě využijeme služby Best Touru i příští rok.  Přejeme hezké léto a úspěch ve vašem podnikání
Jaroslava Starcová

Polsko –mořské lázně Kolobřeh

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za sebe i za paní Dvořákovou za krásné dny u Baltického moře v Polsku. Všechno nám přálo, počasí, hotel, stravování, bezvadná a obětavá průvodkyně ,skvělý řidič prostě pohoda. Dávám palec nahoru.
Děkuji a přeji hezký den, Libuše Machová

Slovinsko – křížem krážem

Dobrý den,
ve dnech 11. až 16. června jsem se poprvé s vaší cestovní kanceláří Best Tour Liberec zúčastnila poznávacího zájezdu do Slovinska. Ráda vám sděluji, že zájezd neměl jedinou chybu! Měli jsme skvělý program a perfektní organizaci, na níž měla zásluhu erudovaná a k nám seniorům vždy velmi vstřícná delegátka Anička, pochválit musím i pěkné ubytování, výbornou stravu, senzační partu sportovně naladěných účastníků zájezdu a v neposlední řadě i bezpečnou jízdu autobusem.  Děkuji vám i paní Yvonně za to, že jsem spolu s Marií V., která mě k cestování s kanceláří Best Tour Liberec vyzvala, prožila bezva týden. Nemělo to chybu. Děkuji. Nataša Hyblerová

***

Milá paní Maini,
chceme poděkovat za uspořádání krásného zájezdu do Slovinska v termínu 11. až 16. června 2023. Výběr ubytovacího místa ve Snoviku byl výborný. Po celodenních výletech bylo příjemné se osvěžit v místních termálech. Jeden výlet do jednoho krásného místa (Lublaň, Velika planina, Škocjanské jeskyně a jezero Bled) byly dostačující na prohlídky beze spěchu a v pohodě. Tentokrát se sešla vyjimečná parta dobře naladěných a tolerantních lidí. Průvodkyně Anička jako vždy nezklamala a starala se o nás jako o vlastní.
Už nyní se těšíme, co připravíte na další rok.
Ludvík a Anička Sárazovi

 

ROK 2022

Opět velmi děkujeme za Vaše cestovatelské ohlasy z některých zájezdů....a nejen ty písemné, ale i telefonické a osobní návštěvy u nás v ck.

JIŽNÍ MORAVA + VÍDEŇ – ADVETNÍ POHODA - 11.12.-14.12.2022

Dobrý den,
zdravíme Vás a moc děkujeme za krásný výlet do Slovinska a Vídně. Moc jsme si to užili, všechno klaplo a Kristina byla jako vždy úžasná. Zároveň Vám přejeme Krásné vánoce strávené v klidu a pohodě a do nového roku 2023 hodně zdraví. P.S. slyšeli jsme něco o stejně krásném výletě do Polska na jaře, bude?
Zdraví Běla a Pavel Mladějovští

***

Dobrý den,
chtěly bychom Vám poděkovat za výborně zorganizovaný zájezd. Vše skvěle vyšlo, obě průvodkyně byly fundované a příjemné. S ubytováním, službami a stravou jsme byly též spokojené. Těšíme se na další zájezdy s Best-tourem.
S pozdravem, Jitka Pešíková, Jaroslava Kubíčková

***

Dobrý den, děkujeme Vám za pěkný zájezd na Moravu. Vše perfektní: / ubytování, stravování, léčebná část, výlety, sklípek, perfektní průvodkyně ve Vídni / Vše bylo pěkně zorganizováno, užili jsme si hezký předvánoční čas. Velké poděkování proto patří paní Krystýně, ale i panu řidiči, a také Vám, že jste takový hezký zájezd pro všechny připravila.
Děkujeme Vám, přejeme pěkné Vánoce, a v roce 2023 přejeme hlavně zdraví a pohodu.
Habovi, Velké Hamry.

***

Dobrý den, děkujeme za velmi vydařený zájezd na Jižní Moravu, do Vídně na vánoční trhy, Brno a na Třebechovický betlém. Ať začneme odkudkoliv, stejně zazní z každé strany naše spokojenost a chvála. Kristýnka vše okoučovala s vysokou profesionalitou, řidič Vladimír musel občas řešit problém s parkováním, ale zvládl to skvěle. Rezort jsme si užili vrchovatě, procedury skvělé, personál vlídný, stravování bezchybné. Zastávka v Brně a v Třebechovicích byla vaše skvělá volba. Přípitek na vánoční pohodu přinesl své ovoce; ale připili jsme i s přáním, aby vaše cestovka pořádala další takovéto skvělé zájezdy.
Vánoční atmosféru u radnice ve Vídni můžete shlédnout i na přiloženém snímku.
Paní Maini, ještě jednou děkujeme a přejeme vám osobně i vaší cestovce vše dobré a především pevné zdraví. Přejeme hezké vánoce.
S pozdravem, A + R  Slaničkovi

***

SLOVINSKO MORAVSKÉ TOPLICE + VÍDEŇ – ADVETNÍ POHODA 27.11.-1.12.2022

Dobrý den, včera v podvečer jsme se vrátili a chci Vám poděkovat za velmi kvalitní zájezd,  který neměl,  jak se říká, žádnou chybu. Veškeré služby na hotelu, které nám byly poskytnuty, byly na vysoké úrovní. Rovněž služby  řidiče pana Vladimíra a průvodkyně paní Kristýny byly taktéž výborné. Takže velké díky, ať se daří i nadále realizovat hezké zájezdy. Petrová

***

Dobrý den, letos jsme s Vaší cestovní kanceláří cestovali s manželem 4x. Vždy jsme byli velmi spokojeni, psala jsem Vám. Ráda bych se vyjádřila i ke Slovinsku.

• Moc děkuji za uspřádání adventního zájezdu. Bylo to v dobrý čas – začátek adventu (rádi jsme odjeli z předvánočních příprav a nákupů), na vyhovující dobu – 5 dní.
• Hotel byl velmi příjemný a pohodlný. Všude vzorná čistota, pohodlné vysoké a široké postele, každodenní úklid.
• Personál hotelu – recepce, číšníci, kuchaři, pokojské – všichni milí, ochotní, profesionální. Výhodou bylo, že jsme se snadno domluvili.
• Stravování – s Vaší CK se vždy výborně najíme, ale tentokrát jsme obdivovali pestrost, mnoho druhů jídla. (Ne, že bychom to vyžadovali.) Říkali jsme si, že to musí mít dobře zorganizované, když dokáží připravit tolik druhů masa, omáček, příloh, moučníků, k snídani různě připravená vajíčka, omelety, ovoce, saláty....
• Bazény s termální vodou – vše dobře zorganizované, recepce, přístup, mnoho lehátek, čisto, přítomnost personálu. Skvělé bylo každodenní cvičení ve vodě od 11:00 h.
• Výlet – pěstírna orchidejí, kostel od arch. Plečnika, ochutnávka a nákup v rodinné farmě. Vše dobře zorganizované, zajímavé, výborné.
• Vídeň – vzhledem k tomu, že byl začátek adventu a naše návštěva byla ve čtvrtek, bylo v ulicích Vídně celkem volno (byli jsme tam kdysi o víkendu a před radnicí se nedal udělat krok, jak to bylo narvané lidmi z ČR). Vše bylo dobře zorganizované, paní průvodkyně z Vídně na nás čekala, následovala okružní jízda a pak pěší procházka centrem. Chtěla bych tuto průvodkyni vyzdvihnout, její projev byl kultivovaný, mluvila rychle (hodně toho stačila sdělit), přitom zřetelně a tak, že jsme všemu porozuměli.
• Průvodkyně Kristina – již ji známe. Její zásluhou je ve skupině pokaždé dobrá a přátelská atmosféra. Cestou autobusem podrobně informuje o zajímavostech, které míjíme. Vždy je pečlivě připravena, již v autobusu ukazuje mapky, fotografie atd. Pečlivě sděluje všechny potřebné informace k cestě i pobytu. Na nic nezapomene, takže lidé jsou v pohodě. Každý den se při snídani zajímá, zda je vše v pořádku a něco nepotřebujeme. Já vím, že ji znáte, ale chci ji prostě pochválit a ocenit její přístup.
• Doprava – tradičně pohodlný autobus. Pan řidič Vláďa byl vynikající, cesta byla plynulá a bezpečná. Věděl, kde jsou odpočivadla s WC, cestu dobře znal. Byl přátelský, ochotný a vtipný. Chválím ho.

Nemohu jinak, než Vám opět poděkovat za krásný zážitek. Vše bylo super. Těšíme se na další cestování s Vaší CK. Přejeme Vám krásné vánoční svátky, hodně zdraví a ať máte samé spokojené klienty i v dalších letech. Lenka Stehlíková

***

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za fantastický relaxační zájezd do Slovinska-Moravských Toplic. Byly jsme s dcerou nadšené. Vše bylo perfektní, a pokud se zájezd uskuteční příští rok, jela bych moc ráda. Ještě jednou velké díky a budu se těšit na další Vaše zájezdy, kterých jsem velkým fanouškem.
S pozdravem, Jarmila Brzáková

***

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za super dovolenou ve Slovinsku.
Vše bylo na vysoké úrovni včetně adventního překvapení, které jste pro účastníky
připravili. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásné vánoce
Adámek A. Ekrtová J.

***

Dobrý den paní Maini, v úvodu Vám chci poděkovat za nádherně strávené chvíle v předvánočním čase ve Slovinsku a ve Vídni, který jste tak krásně "vymyslela". Byl to naprosto úžasný zájezd, skvěle vymyšlený jak časově, tak hlavně výběrem místa pobytu i programem.
Průvodkyně Kristýna - no prostě BEST of BEST TOUR, skvěle se o nás starala, pořád se nás ptala, zda nám něco neschází, její přístup je naprosto jedinečný. Spoustu věcí jsme se od ní dozvěděli cestou, ona umí vyprávět o každém zajímavém místě, okolo kterého  právě projíždíme, má k tomu i pohlednice či letáčky, cesta tam i zpět s ní není prostě nudná. Nic pro ní není problém. Važte si jí a hýčkejte si jí jako poklad. Protože ona poklad je. A k tomu pohodový a hlavně ochotný pan řidič Vláďa.... Hotel - krásné ubytování, skvělé jídlo - takový výběr jídla jak ke snídani, i k večeři, a vše bylo naprosto výtečné a chutné!!! No a welnes - to nemělo chybu. A Váš výběr (jak říkala Kristýna), že je to hotel bez dětí, to byla jen třešnička na dortu. Všude klid, jen šplouchající a bublající teplá voda.....prostě super.
A program - ten byl krásně naplánovaný. V neděli jsme s kamarádkou stihly ještě rychle na hodinu bazény, spíš jen tak ulevit tělu po cestě a hlavně vše prozkoumat, abychom v pondělí již věděly, do čeho jdeme. V pondělí pak celý den ve wellness, sauny, v úterý (no odpočinek a pauza přeci musí být) odpolední výlet do orchideária a závěr - adventní překvapení: úžasné milá Jasmína, ochutnali jsme vínka, čokolády, paštiku a domácí sádlo,  hooodně toho nakoupili v jejich krámku. Středu jsme si pak užili opět v bazénu či sauně, no a čtvrtek - Vánoční Vídeň. Příjemná paní průvodkyně, prohlídka Vídně, a pak nádherné adventní trhy se svařáčkem, klobáskou a vším, co k tomu patří. Prostě tenhle zájezd byl naprosto SUPER - ať výběrem místa, harmonogramem, lidmi, kteří se o nás starali.
Věřím, že tenhle zájezd zařadíte i na příští rok, ale pššt....moc o tom neříkejte, protože jak jsme se shodli my "účastníci zájezdu", tak příští rok jedeme znova.
Odpočinuté a pozitivní energií nabité Šárka Pajkrtová a Marie Niševová

***

CHORVATSKO – OSTROV CRES 8.9.-17.9.2022

Dobrý den,
prožili jsme s Vámi krásný zájezd na ostrov Cres. Náš průvodce pan Jiří P. byl vynikající organizátor, je to člověk sportovního ducha a člověk do nepohody, i když lije-poslední den-tak to ani nevadí....Opět ubytování, strava -nemělo chybu, no a moře je tam všude krásné....
Děkujeme, děkujeme, je nám s Vámi vždycky dobře!!!!!! Přejeme Vám vše dobré, načerpání sil do dalšího roku a stále tak šťastnou ruku při výběru dalších pobytů, které mnoho lidí udělá vždy šťastné......Dalibor a Ivana Hampejsovi

***

Dobrý den,
konečně se dostávám k tomu, abych poděkovala za krásnou dovolenou v Chorvatsku, na ostrově Cres. Vše bylo v pořádku, ubytování, skvělé jídlo a nádherná a veliká nuda pláž. Byly jsme s kamarádkou i na několika výletech a opravdu jste vybrala nádherné místo. Děkujeme. K. Weissová

ŠVÝCARSKO – SAAS FEE 25.8.-1.9.2022

Ještě jednou děkujeme za ta sedadla, pro mně dokonce asi nejlepší ,jaké jsem kdy měla.
I pokoj byl opravdu dobrý třílůžák. Anička je fakt mimořádná osobnost.
Ale mám dotaz. Můj muž je spíše na rovinky, tak mně napadly Františkovy lázně s Kristýnou ( nebo někým jiným). Je to v plánu na příští rok?
Přeji pěkný víkend, Horynová

***

Vážení,
chtěli bychom Vám dát zpětnou informaci  a poděkovat za báječnou cestu do hor. Oproti předpovědi  bylo výborné počasí s výjimkou prvního dne odpoledne. Jinak přátelská, pečující a taktní průvodkyně, výborný hotel s tradicí a skvělou kuchyní, přátelský personál,  dobře zvolený program, který jsme si však museli upravit vzhledem k naším zdravotním i fyzickým limitům.  S osmdesátkou na krku to  zřejmě byla naše labutí píseň ve vztahu k horské turistice.  Nicméně s Vaší cestovkou jsme absolvovali, podle našeho odhadu, asi 6 cest, a všechny byly skvěle připravené a potěšily nás.
Se srdečným pozdravem Jana a Milan Rymešovi.

***

ITÁLIE – VAL GARDENA – 21.8.-27.8.2022

Dobrý den,
zúčastnili jsme se zájezdu Vaší cestovní kanceláře do Val Gardeny (21. - 27.8.) a chtěli bychom vyjádřit naprostou spokojenost, a to jak s programem zájezdu, tak i ubytováním, stravou a zejména také s průvodkyní paní Pavlou.
Věra a Jiří Kloubkovi

***

Dobrý den,
prožili jsme krásný týden v Dolomitech ve Val Gardeně s úžasným počasím. Průvodkyně paní Pavla byla skvělá a snažila se, aby byl zájezd bez problémů. Hotel - ubytování na úrovni, vstřícný personál - jen usazování hostů v jídelně podle pokojů - tak s tím jsem se
ještě nesetkala a myslím, že si hotel hodně usnadňuje práci - dle mé vlastní zkušenosti hned z úvodu pobytu někdy až nedůstojné čekání na "verdikt" personálu, jestli můžeme sedět u stolu 2 nebo 3 - což zase není podle čísel pokojů...no hodně zvláštní....jinak ale vše bylo fajn.
Děkujeme za zajištění zájezdu, všichni z naší party bychom zase chtěli s Vaší cestovkou něco příští rok podniknout...ale jak víme, záleží to na mnoha okolnostech, především zdraví....
Tak ještě jednou díky, mějte se hezky ...
Zdraví Dana Kučerová

***

Dobrý den,
dovolujeme si vyjádřit malou zpětnou vazbu k zájezdu do Val Gardeny.
1/ Doprava bez komplikací i když jako vždy je to o zdárné přežití :)
2/ Průvodkyně Pavlína skvělá, pozitivní, starostlivá.
3/ Hotýlek prima, hezký pokoj, dobré jídlo, usměvavý personál.
4/ Hory úžasné, moc jsme si je užili, samozřejmě i díky krásnému počasí, které jste nám objednali.
5/ Opravdu příjemné byly permanentky na lanovky a autobusy - byli jsme zcela bez starostí nad dopravou. Děkujeme a těšíme se někdy příště, Věra a Tomáš Bitljanovi

***

RAKOUSKO – ÚDOLÍ ÖTZTAL 6.8.-12.8.2022

Dobrý den,
chtěli jsme poděkovat za bezvadnou dovolenou. Moc jsme si to užili, jako
obvykle. Anička měla tradičně vynikající túry s nádhernými výhledy a v
hotelu jsme také byli moc spokojeni. Letos máme dvacáté výročí, poprvé jsme s Vámi byli v Lechu v roce 2002. Myslím, že jsme to oslavili zdařile.
Mějte se pěkně, Pavel Satrapa

***

RAKOUSKO – ÚDOLÍ WILDSCHÖNAU (skupina vlastní doprava)

Dobrý den,
s velkým zpožděním vás zdravím a  chtěla bych vám moc poděkovat za zprostředkování úžasné dovolené, která se opět vydařila na 100%. Ubytování, kuchyň, personál, počasí, krásné hory, to vše bez chybičky. Hotel byl velmi útulný, služby dokonalé a i bazén se saunou rovněž. Naše 9 ti členná sestava si týden v Rakousku opět užila, všechny jsme byly navýsost spokojené a už dnes se těšíme na příští rok. Přeji Vám krásný zbytek léta.
S pozdravem, Eva Kárová

***

RAKOUSKO – SAALBACH HINTERGLEMM 5.8.-10.8.2022

Vážená paní Maini,
zájezd se nám líbil (hodnotím za nás 3 účastníky) až na to počasí, které bylo dobré na túry ale ne na výhledy. Naštěstí poslední 2 dny už opak byl pravdou.
Srdečně Vás zdravím a přeji hezké dny.
S pozdravem, Merglová Ľudmila, Praha

***

Dobrý den,
jako každoročně i tentokrát byl váš zájezd skvělý. Moc děkujeme.
Se srdečným pozdravem, Helena a Jiří Uhlířovi

***

RAKOUSKO – ÚDOLÍ ÖTZTAL 31.7.-6.8.2022

Dobrý den!
Před dvěma dny v pátek jsme se se Stáňou vrátili z dalšího výjezdu do Alp.
Jeli jsme tuším vlastní dopravou počtvrté, a když k tomu připočtu 13 kolektivních pobytů s kamarády z Benešova (dnes nejen z Benešova) busem, je to již hezká řádka míst, která jsme navštívili. Myslím, že nikdy nás se Stáňou nenapadlo slovo, kterým bychom mohli tu kterou alpskou destinaci pojmenovat, jako letos: Ötztal je  m a j e s t á t n í. Upřímně, měl jsem trochu obavy, jak Ötztal žena zvládne, ale i jí se v Söldenu a v dalších místech v údolí moc líbilo! Bylo to pět báječných dní!
Přispělo k tomu i ubytování, velmi kvalitní kuchyně a také lidskost a znalosti obou průvodců Mileny a Oty Frühaufových. Ve čtvrtek jsem stihnul v lokaci Vent dvě třítisícovky za sebou (mezi nimi občerstvení na Breslauer Hütte), Wildes Mannle a UrkundHom (někde mapy uvádějí Urkundkolm), a protože již v pondělí jsem byl na Schwarzkogelu, tak jsem tentokrát při tomto alpském pobytu dobyl tři třítisícovky. Nikdy jsme nebyli tak blízko takovému počtu ledovců, někdy to jakoby bylo "jen si na ně sáhnout".
Samostatným dobrodružstvím bylo zdolání trasy podél nejvyššího tyrolského vodopádu Stuibenfall. Hezký byl i Zirbenwald u Obergurglu stejně jako starobylý Rofenhof (starobylý historií, moderní současností!) s volně se pasoucími haflingy (tedy po jejich haflingery).
Těšíme se již dnes na nabídky pro rok 2023!
Milan a Stáňa Hokeovi

***

Dobrý den,
Chtěli bychom s manželem opět poděkovat za krásné dny, prožité s Vaši cestovní kanceláři.(31.7.-6.8.22) Skvělí průvodci, pan doktor F. znalý terénu, skvělý řidič, počasí nám v Alpách přálo, ubytování a strava, jako vždy, bez chyb. Těšíme se, pokud zdraví dovolí, na příští rok, Dalibor a Ivana Hampejsovi

***

ITÁLIE – ROSENGARTEN LATEMAR 9.7.-16.7.2022

Dobrý den,
děkuji za fota - vydařila se. Stejně tak i zájezd. Dovolte mi, abych hodně moc pochválila pana Honzu D. Byl opravdu vstřícný, organizační pokyny několikrát opakoval, takže se nikdo nemohl vymlouvat, že vše nepochopil. A moc mne potěšilo, že když se s námi loučil, poděkoval nám za dochvilnost a hlavně, se zmínil, že jako skupina jsme nebyli "remcaví"-to potěší. Byl prostě báječný. Přeji Vaší CK ještě více takových průvodců.
Jarmila Míková.

***

Dobrý den, moc děkuji za foto. S vaší cestovkou jsem byla poprvé a byla jsem velice spokojena . S pozdravem a přáním pěkného dne Míla Mitlehnerová.

***

Dobrý den,
mnohokrát děkujeme za fotografie, zájezd se nám moc líbil a doufáme, že nebyl poslední .......:-):-) Hezké léto přejeme, Petráčkovi

***

Dobry den vazena pani, Maini, dekujeme vam za krasny zajezd Latemar. Kam nebo jak muzeme napsat nase kladne hodnoceni, pripadne poslat foto? Jaka je obsazenost Val Gardeny od 21.srpna?, že bychom jeste letos s vasi Best radi jeli.
Hezke dny vam prejeme, Jiri Okrouhlik a Milena Mikulova

***

RAKOUSKO – ÚDOLÍ PITZTAL 9.7.-16.7.2022

Dobrý den. Díky Vaší cestovní kanceláři jsme opět bohatší  o krásné zážitky tentokrát z dovolené v Tyrolsku v údolí Pitzthal.  Hotel byl dobře vybrán, s perfektními službami i personálem,   byli jsme spokojeni i s naší průvodkyní  paní Pavlou. Děkujeme, že jste. manželé Kosovi

***

Dobrý den,
jednak bych vám chtěla poděkovat i za dceru - zájezd do Alp (Pitztal) s paní průvodkyní Pavlou byl opět nádherný. Byly jsme spokojeny, užily jsme si tůry (Pavla je opravdu profesionál - je schopna vždy poradit s délkou a náročností tůr) a výtečné jídlo, stejně tak vybavení v hotelu. Moc děkuji. Katka a Gábi Weissová

***

ITÁLIE – NP STELVIO – LEDOVEC ORTLER (Z BRNA) 2.7.-9.7.2022

Dobrý den, chtěl bych Vám jménem svým i ostatních poděkovat za perfektně zajištěnou dovolenou. Nádherné prostředí, vynikající ubytování se stravou, péče paní Hany, výborná doprava. Všem se nám tam moc líbilo a byli bychom rádi, kdybychom s Vámi mohli jet i příští rok. Pokud by se Vám někdy v budoucnu hodil náš program tak ho, včetně výřezů map, přikládám. S pozdravem a přáním pevného zdraví, hezkého a úspěšného dne
J. Horký

***

ITÁLIE – DOLOMITY ROSENGARTEN LATEMAR 2.7.-9.7.2022

Dobrý den,
ze zájezdu jsme se vrátili v sobotu v ranních hodinách kolem páté. To
už víte. Pobyt na hotelu neměl chybu. Kuchyň a obsluha v jídelně byla
perfektní a profesionální. Bazén a wellnes neměly chybu.
Ubytování se (pokud vím) všem líbilo. Trasy do hor byly dobře
vymyšlené, každý si vybral trasu, která mu vyhovovala. Průvodce Jára
jako vždy perfektní. Pan řidič ochotný, kamarádský. Moc děkujeme vaší cestovní
kanceláři za výbornou přípravu zájezdu.

S přátelským pozdravem ,,horám zdar" Jaroslav Štěpánek.

***

ITÁLIE – VAL GARDENA 1.7.-8.7.2022

Dobrý den,
děkuji za fotografii, která zakončila celý příjemný pobyt ve Val Gardeně. Průvodkyně Pavla, řidič p. Šimon, ubytování i stravování bylo skvělé. Těším se na příští rok, pokud se nepřihodí nic zlého, určitě znovu využijeme služby Vaší CK.
I Vám přeji příjemné léto a bezproblémový průběh všech Vámi organizovaných zájezdů.
J. Starcová

***

Dobrý den,
děkuji za zaslanou fotografii. Dovolte mi zároveň Vám tímto poděkovat za překrásný pobyt v překrásné Val Gardeně. Přeji příjemné léto a hodně spokojených klientů.
Eva Sadvarová

***

Dobrý den,
děkujeme za fotku, pobyt ve Val Gardeně se nám moc líbil, vše bylo úžasné.
Kdybychom chtěli příští rok využít vašich služeb, odkdy je možné si zájezd objednat?
Děkuji, s pozdravem,
Hana Maškarincová

***

Milá paní Maini,
moc děkuji za společnou fotku a zároveň bych chtěla poděkovat za Vámi zprostředkovanou báječnou dovolenou v krásném prostředí a neméně velký dík patří i naší paní průvodkyni Pavle, která byla opravdu naprosto skvělá. Určitě se uvidíme v příštím roce, ne-li dříve :-)
Přeji Vám hezké léto.S pozdravem
Petra Soldanova

***

POLSKO – MOŘSKÉ LÁZNĚ KOLOBŘEH – 19.6.-25.6.2022

Dobrý den,
děkuji za celou skupinu. Pobyt u Baltu se nám moc líbil, ubytování pěkné, jídlo vynikající, počasí nám přálo. Kristýna, jako vždy, vstřícná, milá, stále připravená řešit veškeré problémy s úsměvem. Doporučujeme tento zájezd všem vašim klientům.
Horská

***

Vážená paní vedoucí,
Chceme vám poděkovat za další vydařený pobytový zájezd do polského Kolobřehu. Naše průvodkyně byla skvělá jako vždy. Těším se na další zájezdy s Vaší cestovkou. Přeji krásné léto a hlavně zdraví.
S pozdravem Ježková, Turnov.

***

Dobrý den,
děkujeme za zorganizování tohoto zájezdu, byli jsme moc spokojeni.
• Standardně skvělé ubytování, naprostá čistota, pravidelný úklid, klid, výhled do přírody.
• Pestré a velmi dobré jídlo po celou stanovenou dobu, se skvělým servisem personálu.
• Moře 15 minut od hotelu, takže jsme tam mohli zajít několikrát denně, užili jsme si i nádherné západy slunce.
• Léčebné procedury probíhaly včas podle rozpisů, v příjemném prostředí, personál milý a přívětivý. Opravdu se o nás dobře starali.
• I když kousek od hotelu jezdí městská hromadná doprava, bylo výhodou, že nás zájezdový autobus dopravoval až k přístavu v Kolobřehu. Využili jsme ho pro náš osobní program – cesta pěšky podél pobřeží zpět do hotelu, výstup na maják aj.
• Skvělé je, že díky dobrým službám Vaší CK jezdí klienti opakovaně, takže se někteří již znají. To vytváří až rodinnou atmosféru, ke které největší měrou přispívá paní průvodkyně Kristina, kterou jednoznačně chválíme.

Máme jen doporučení ohledně půjčování hotelových kol, která jsme využili. Překvapilo nás, jak se na nich dobře jelo. I když nevypadala sportovně, měla i přehazovačku, takže pohoda. Před hotelem jich stále stálo několik, takže jsme předpokládali, že nebude problém si je půjčit. Zaskočilo nás, že když jsme si je šli ráno zamluvit, slečna na recepci nám řekla, že na ten den jsou již všechna rezervovaná. To považuji za chybu organizace práce recepce. Je to maličkost, ale pokud byste zájezd opakovali, bylo by dobré klienty upozornit, aby si kola rezervovali alespoň den předem.
Ještě jednou velké díky za Vaši práci. Těšíme se do Dolomit i další cestování s Vámi.

Lenka Stehlíková

***

KAROVY VARY – 22.5.-28.5.2022

Dobrý den, děkujeme za  pěkně  zorganizovaný  a  připravený  zájezd  do  Karlových  Varů.  Vše  bylo
perfektní,  ubytování   strava,  zájezd  na  Bečov.  Kristina  měla  opět  vše  perfektně
připravené.  Ještě  jednou  děkujeme  a  srdečně  zdravíme.
Otakar  a  Dagmar  H.  z  Mladé  Boleslavi.

 

ROK 2021

Dokázali jste si užít dovolenou v nelehké době - děkujeme, že jste si nás vybrali.

Ahoj, ohlasy naší party na pobyt v Paznauntal jsou výborné. Myslím, že s odstupem času všichni vzpomínají na vše dobré, co jsme zažili. Počasí nám sice nepřálo jako loni, ale 3 slunečné dny z 5, to je přeci výhra! Nenechali jsme se zastrašit ani deštíkem a dobře jsme se bavili. Tomu velmi přispívala Anička, která nás už dobře zná, ví, co může čekat, s grácií sobě vlastní přechází drobné vrtochy a zařídí pro nás ( a s Tebou na dálku) vše, co naši náladu jen pozvedne. Hotelový pobyt se všemi  službami taky neměl chybu. Už eviduji dotazy: "a co příští rok?"
Tak se snad máme na co těšit.
Pozdrav Yvonna

***

Hezké sobotní odpoledne, vážená paní Maini!
Dnes brzy ráno jsme se vrátili ze zájezdu do Val Gardeny / 28.8. - 4.9.2021 /.Jako vždy s Vaší cestovní kanceláří vše proběhlo v naprostém pořádku. Průvodce byl ochotný, jeho organizované výlety byly bez chyby. Řidič pan Jaromír vstřícný, cesta do Itálie a zpět bez problémů. Hotel  - strava, úklid, přístup personálu - bezvadné. No a Dolomity nádherné!
Děkujeme Vám a těšíme se opět na hezký zájezd s Vaší cestovní kanceláří!
V Praze dne 4.9.2021
Dana a Antonín  Procházkovi

***

Dobrý den,
děkuji za krásný pobyt v údolí Stubai. Počasí nám sice nepřálo, ale vše ostatní bylo díky průvodkyni Stáně na jedničku. Starala se o nás úžasně ! Díky patří i panu řidiči.
Moc zdravím za sebe i za vnučku.
Jiřina Nováková

***

Dobrý den,
minulou neděli jsme se vrátili z Dolomit Latemaru.
Chci i za ostatní naše členy poděkovat za bezva zájezd. Hotel úžasný a rovněž úžasná kuchyně.
Jen počasí mohlo být o trochu lepší, ale i s tím jsme si poradili.... Přeji spokojené klienty Vaší cestovky a doufám, že bude zase "někdy příště"...
Přeji hezký den a mějte se krásně..:-)
Dana Kučerová

***

Dobrý den,
Chtěla bych vám touto cestou moc a moc poděkovat za profesionální a hlavně lidský přístup vaší průvodkyně Aničky při úrazu, který se mi stal, jak jistě víte, na dovolené v údolí Montafon. Její chování mi velice pomohlo při vyřizování formalit spojených s úrazem, hlavně v jazykové bariéře a díky ní jsem si i zbytek dovolené ještě pěkně užila. Omlouvám se, že mé poděkování přichází trochu opožděně, ale byla jsem nucena ještě podstoupit operaci zlomené ruky. Doufám, že i následující dovolená v údolí Paznauntal bude plná krásných výhledů a zážitků a moc se na ni těším.
S přáním pěkného  a slunečného
Marie Wächterová

***

Dobrý den,
Uběhl týden a my chceme poděkovat opět za krásný pobyt v Rakousku-oblast Montafon,  v období od 05.07.-12.07.2021. Děkujeme Vám, že dokážete zorganizovat ve své cestovní kanceláři tak nádherné pobyty v Rakousku nebo Itálii. Děkujeme všem, kteří se nám věnují během pobytu na rekreační cestě. Hlavně chceme poděkovat naši milé, starostlivé průvodkyni paní ing. Aničce, která nám  vždy zadá túry pro zdatné i méně zdatné. Děkujeme i panu řidiči, který zvládnul bez chyby tak náročné cesty.
Ubytování, obsluha, jídlo vše bez chyb.  Jsme rádi, že Vás máme a vždy se těšíme, pokud to zdraví dovolí, na další cestování s Vaši cestovní kanceláři.
Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů a příští rok, snad zase na viděnou!!!
Liberec 19.07.2021
Zdraví Dalibor a Ivana Hampejsovi

***

Dobrý den paní Maini, v neděli jsme se vrátili z Dolomit. Píši jménem nás 4 "děvčat "  -  Byli jsme moc spokojené, vše bylo super, ubytování, personál, welness, pan průvodce se nám maximálně věnoval, řidič autobusu, perfektní. Až na to počasí , to letos nevychází asi nikde. Děkuji a přeji pěkné léto a co nejméně starostí. Zdraví Jarka Stříbrná z Ml.Boleslavi

***

Dobrý den,
zájezd byl super, průvodkyně Anička skvělá.
Děkujeme a těšíme se na příští rok,
Ivana Herynková

***

Dobrý den,
děkuji za krásně připravený zájezd. Vše bylo perfektní, vše se vydařilo.
Přeji hezké dny
Lenka Farská

***

Dobrý den, paní Maini, chci Vám poděkovat za úžasné Dolomity a ubezpečit Vás, ze máte báječnou prúvodkyni paní Pavlu. Je fajn po všech stránkách. Můžete si ji považovat. Nějaké fotky pošlu.

S díky Dagmar Svobodová

***

 

Rok 2020

(i přesto, že jsme zrealizovali jen omezený počet zájezdů jste nám psali pěkné maily)

Milí BestTouráci,
díky za dosavadní Vámi pořádané akce, byly vždy moc fajn. . Jak však praví velké moudro : život není to, co chceme, ale to, co máme. Takže škoda té poslední zrušené akce, měli jste s ní moc zbytečné práce, za kterou tímto díky. Jinak vrácené peníze již došly zpět na náš účet, takže ještě jednou za vše díky,  mějte se moc hezky a vše zvládejte.

Janíkovi

***

 

Děkuji za informaci. Velmi mě potěšil závěr Vaší zprávy, že se na nás budete těšit v roce 2021. Pokud tedy tuto šílenou dobu ustojíte, naše rodina se již těší, až s Vámi zase někam vyjedeme. Asi se opakuji, ale musím to znovu napsat. Byli jsme s Vámi několikrát a vždy to bylo skvělé, byli jsme ve všech oblastech maximálně spokojeni. Zůstaneme Vám věrni.

 

Přeji Vám hlavně pevné zdraví a štěstí v této nelehké době.

Lenka Stehlíková

***Milá paní Maini.

 

Před týdnem jsem se vrátila z Kleinwalssertalu. Zájezd se nám velmi líbil, perfektní ubytování, jídlo super, vlídný personál. Moc jsme byly spokojeny s naší průvodkyní Evou, vždy ochotná nám poradit, navrhnout lehčí trasu, Její přístup a jednání vždy profesionální a ještě velice milá. Také s panem řidičem jsme byly maximálně spokojeny, s tak pohodovým řidičem se dobře cestuje. Byly jsme moc rády, že jsme zájezd nevzdaly a počasí nám přálo,i kdy ž v tom vedru se nám v našem věku už hůře šlapalo,ale lanovky nám umožnily nádherné zážitky.

Těším se, pokud mi to zdraví a síly dovolí, na nějaký Váš zájezd v příštím roce.

S pozdravem z Prahy

Helena Petrová***

Dobrý den paní Maini,

chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za krásnou dovolenou, i když s nutnými opatřeními byla trochu jiná, než v předcházejících letech.

Služby v hotelu byly (stejně jako v r. 2016) vynikající, nevyjímaje kuchyň nebo wellness. No a Zuzanka jako průvodkyně nemá chybu. Počasí nám také přálo, takže jsme absolvovali spoustu krásných výletů a objevili zase trochu jiné kouty oblasti Stubaital.

Přejeme krásný zbytek léta.

Sadvarovi

 

***

 

Dobrý den,

poprvé jsem se zúčastnila s Vaší Ck zájezdu do Rakouska, vesnička Fiss, (níže uvedeného v textu.) Byl a stále je to pro mne nezapomenutelný zážitek. Nevím , čím začít, ale jak se říká nic nemělo chybu. Tímto bych chtěla poděkovat Vám  za zorganizování úžasného zájezdu

panu řidiči Mirkovi za skvělou jízdu a velkou ochotu průvodkyni Aničce za perfektní organizaci, vstřícnost a skvělou práci průvodkyně. Hotel byl v krásné vesničce Fiss, 

výborné jídlo a velice milí a vstřícný personál. Poslední den tyrolská maxi svačinka na salaši s majitelem hotelu, to už byla jen třešinka na dortu.

 

Děkuji Vám za úžasnou dovolenou ,za túry a zážitky na které se nezapomíná.

 

S přáním hezkého den

Jaroslava Tomášková

Velice spokojená klientka, který se těší na další zážitky s Vaší CK.

 

***

 

Milá paní Maini,

včera jsem se vrátila z údolí Stubai.Jsem nadšená!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Hezké ubytování se vstřícným personálem, výborné jídlo,šikovná a velice ochotná Zuzanka, skvělý řidič pan Jaromír, krásné počasí. Co víc bychom si mohli přát? Krajina nádherná (i z výšky paraglaye).

Opět mne vaše CK nezklamala podobně jako vloni v údolí Paznauntal.

Tedy vřelé díky a opět příští rok, pokud budu živá na zdravá, s vaší CK zase jinam.

Tak vám přeji radostné pondělí.  M.Tůmová

 

***

Ahoj Ivanko,

moc děkujeme, že jsi zájezd do Rakouska nevzdala. Byl velmi povedený. Nezaznamenala jsem v naší skupině žádnou kritiku, jen samou chválu. K maximální spokojenosti přispělo i počasí, neboť vše bylo zalito sluncem. Čemu jsme unikli, sledujeme. To je samozřejmě štěstí, ale neubírá to na faktu, že hotel, jeho poloha, personál a služby, v neposlední řadě jídlo, to vše dohromady bylo na perfektní úrovni. Anička je naše "jistota" a bylo to s ní zase moc fajn. Pan řidič byl rovněž sympaťák, skvělý řidič. Takže ještě jednou: velké díky a budeme se těšit na další....

Yvonna a Vláďa

***

 

Sezona 2019

Dobrý den , chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou na Sardinii. Ještě stále čerpám uvnitř v srdci , jak nám tam bylo s manželem krásně. Ubytování a jídlo bylo po celou dobu super, ale musím říct za nás , že vstřícnost personálu, příjemné a milé chování celého kolektivu v resortu Stintino, jídlo neskutečné dobroty. Paní delegátka Mirka byla také milá. Z výletů jsme byli nadšeni. Budeme se těšit na katalog na příští rok. Ještě jednou moc děkujeme, krásná dovolená , příjemně jsme si užili čas bez starostí a povinností. Vše bylo na výbornou.

Přeji Vám krásný podzimní čas a krásné plánování nových nabídek na příští rok

Radka a Milan Korotvičkovi

 

Dobrý den,

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za hezký pobyt ve Františkových Lázních, který
nám zpříjemnila svým profesionálním přístupem průvodkyně paní Kristina.
S podravem Věra a Miloslav Kopečtí ze Semil.

 

Dobrý den paní Ivanko,

zase jste mne nezklamala, Sardinie s paní Mirkou byla excelentní. Možná by stálo zato trochu poopravit itinerář, s ohledem na dobu jízdy jednoho výletu, ale ostatní bylo super. Jak ubytování, tak výlety, řidiči. Prostě to byla pohodička, milí a pohodoví lidé. Moc jsme si to, troufám říci všichni, moc užili. Těším se na další dovolenou s Vámi.

H.Šilhavá

 

Dobrý den,
chtěla bych vám touto cestou poděkovat za pěknou dovolenou, kterou jsme díky vaší CK
strávili v Rakousku, ve Stubaitalském údolí. Pobyt tam proběhl bez problémů, po organizační stránce byl
skvěle připraven , výlety se nám moc líbili i
ubytování a strava v hotelu na jedničku a výkon průvodkyně Zuzanky neměl chybu.
Jak její srdečný přístup, ochota, tak i vstřícnost vyhovět požadavkům klientů. Byla milá, usměvavá, profesionální.
Také chování řidiče autobusu nemělo chybu. Byl ochotný a milý k nám všem.
Ještě jednou velký dík vaší CK a budeme rádi nadále využívat vašich služeb.
S pozdravem a přáním pěkného dne

Marie Wachterová a Martin Vrabec

 

Dobrý den,
po návratu z uvedeného zájezdu Vám musíme napsat, že neměl chybu!
Užili jsme si úžasnou krajinu na šesti túrách s naším průvodcem Honzou, přálo nám i počasí a stačily síly :-). Moc fajn byla možnost využití množství lanovek, zajímavý byl třeba výjezd rakvičkovou lanovkou na Sassolungo, taky relax v sauně a bazénu. Líbilo se nám i ubytování, stravování, příjemný byli i lidé v hotelu, prima byli spolucestující turisté, řidiči, zkrátka všechno.
Děkujeme i Vám a ještě jednou panu průvodci za zprosředkování zážitků, které nás budou nějaký čas naplňovat.
Slavomíra a Bohumil Machartovi

 

Dobrý den,
děkujeme Vám moc, zájezd je hned o něco veselejší. Současně bychom rádi pochválili zájezd do Adelbodenu, ze kterého jsme se před týdnem vrátili i práci průvodkyně Anny (měla tam 48 turistů). Moc se nám to líbilo.
Mějte se krásně, to Vám přejí
Krupkovi

 

Dobrý den,
chtěla jsem zajít k Vám osobně,ale nestíhám,tak musíme Vám jako ,,organizátorovi,,,musíme i paní Mirečce Chroustové za průvodcovství,
velmi,velmi poděkovat.
Za tak krátkou dobu jsme viděli toho dost a dost,poznali jsme,jaké to je ,,sedět,,v aréně,jak za doby Říma,naslouchat hudbě a zpěvu.
Děkujeme za skvělý výběr programu,nejraději bychom vše,,natáhli,,o více hodin.

Všem velký dík a budeme se těšit na Vaše programy v příštím roce.
Zdraví Ivana a Dalibor Hampejsovi

 

Dobrý den p.Maini.Ráda bych Vám poděkovala za umožnění navštívit Azorský ostrov Sao Miguel.Byl to úžasný zážitek, na kterém se velkou měrou podílel i Honza Kubišta. Je to perfektní průvodce, s výbornými znalostmi Portugalska a nic není pro něj problém. Díky i za něj.Na krásy tohoto ostrova budu hodně vzpomínat.Ještě jednou DÍKY.Zdraví a přeje jen vše dobré MUDr.Jaroslava Kosová

 

Vážená paní Maini,

dovolte, abych napsala pár řádků k zájezdu na Azorské ostrovy. Cestovala jsem s panem Kubou, abyste věděla, kam mě zařadit. Všechny Vaše zájezdy, které jsem měla možnost absolvovat, byly naprosto bezchybné, vč. tohoto.

Zájezd na Azory neměl chybu, všechno vyšlo perfektně, naprostá spokojenost, pan průvodce je ideální průvodce, který má vše pod kontrolou a svým přístupem a jednáním dokáže vytvořit příjemnou atmosféru. Je to profesionál se vším všudy.

A počasí jste objednala neuvěřitelné. :-)

Děkujeme Vám a těšíme se na Váš další katalog. Přejeme Vám hodně zdraví a spokojenosti, hodně spokojených klientů a ať se Vám daří v osobním i profesním životě.

Jana Závitkovská (i za Petera Kubu)

 

Dobrý den,

V termínu 9. – 16.8. jsme absolvovali od vaší cestovní kanceláře zájezd Rakousko – Paznauntal. Ráda bych tímto vyslovila poděkování za krásný zájezd, který se nám po všech stránkách velice líbil a zejména poděkování paní průvodkyni Kristíně. Myslím, že průvodce dělá velkou část spokojenosti zájezdu.

Absolvovali jsme již řadu organizovaných zájezdů s průvodcem, ale kvality paní Kristíny – její obětavost, profesionalita, péče o klienty a starostlivost byla prvotřídní. Opravdu moc děkujeme. Byli jsme velmi spokojeni. S Vaší cestovní kanceláří jsme byli letos poprvé, ale určitě to nebylo naposled. Už teď se těšíme na příští sezónu.

Pěkný den

I.Veselá

 

Děkujeme za velmi pěkný zájezd do alpského údolí Paznauntal v termínu 9. - 16. 8. Zejména oceňujeme po všech stránkách kvalitní průvodkyni paní Kristýnu Pompovou.

Jiří a Věra Kloubkovi

 

"Jezdím s BEST TOUR a jsou fakt dobrý". Tato věta mého spolužáka ze základní školy rozhodla o naší letošní dovolené v Tyrolsku – údolí Paznauntal. Musím konstatovat, že spolužák měl pravdu. V autobuse nás přivítala usměvavá průvodkyně paní Kristina. Bylo na ní vidět, že ji průvodcování baví. Dopředu nás upozornila na všechny možné problémy. Pro nás začínající "alpinisty" rady k nezaplacení.

Každý den paní Kristina navrhla 3 túry – pro "bolavé kyčle", pro "středně zdatné" a pro "kamzíky". Každý si mohl vybrat podle svého gusta. Za trochu fyzické námahy nám byly odměnou překrásné výhledy na Alpy. Přestože se jednalo o hromadný zájezd, tak každý měl pocit absolutní svobody. Ideální kombinace pro dovolenou, pokud nechci nic řešit, chci něco vidět a zároveň si chci odpočinout.

K dispozici bylo výborné jídlo. Snídaně formou švédských stolů, večeře plné místních specialit. Část obsluhujícího personálu byla ze Slovenska, takže odpadla jazyková bariéra. Personál ochotný a usměvavý. Po túrách byl velmi příjemný odpočinek v hotelovém wellness.

Dovolenou s BEST TOUR můžeme všem doporučit

Jaroslav a Marie, Nová Paka

 

Vážená paní Maini,

chtěla bych Vám opět poděkovat za krásný týden v Alpách, byli jsme s manželem vším nadšeni. Delegátka Anička příjemná, výběr túr nám vyhovoval, ledovec zážitek. Takže teď ještě aby dopadlo Švýcarsko, už se těšíme.

Děkuji.
S pozdravem
Plecháčová

 

Dobrý den milá paní Maini,

chtěli bychom moc poděkovat za výběr zájezdu do rakouských Korutan. Krásná krajina Velkých Taur nám učarovala i díky počasí, které se po deštivém příjezdu přeměnilo na nádherné letní slunečné.

Velmi se nám líbila průvodkyně Marcela, která byla bezvadně připravená a poskytovala perfektní informace. A také nezkazila žádnou legraci. Musíme ocenit i to, jak se vyrovnala se situací hned první den - záchranná akce jednoho z účastníků. Jak se vyrovnala se stresem, který jistě prožívala.

Také jsme oceňovali výkon řidiče, pana Jaromíra. Řídím různá auta již skoro 50 let a tak jsem oceňoval, jak řídí autobus takové velikosti s citem a hlavně s ohledem na cestující. Mimochodem, cestu z Heiligenblut silnicí Grossglockner Hochalpen Strasse do Bruck an der Glossglockner Strasse bych jako řidič jet nechtěl, v tom smyslu, když všichni obdivují krásu hor a já bych se musel soustředit na jízdu touto vysoce náročnou trasou. I díky panu Šimonovi byl tento zájezd krásný.
Jeden z mnoha zážitků byl i průjezd tunely k přehradě, vjezd do jednoho z tunelů je na fotografii. Velmi se nám líbilo v hotelu, příjemný rodinný hotel, přátelská obsluha, čisto. I to dělá z dovolené hezký zážitek.

V příloze zasíláme nějaké fotografie. Těšíme se na nabídku pro příští rok, srdečně zdravíme,

Ludvík a Anička Sárazovi, Praha


Dobrý den paní Maini,

chtěl bych Vám poskytnout trochu zpětné vazby k uvedenému zájezdu. Výborně vybrané zajímavé výlety, jen bohužel na velké vzdálenosti, takže od snídaně (poněkud uspěchané) do večeře. Hotel dobrý, slušná obsluha, perfektní čistota (jen poněkud tenké, laciné ručníky)
Řidič bezpečně projel 6 nízkých a úzkých tunelů, vychlazené nápoje měl pro nás vždy připraveny, ale nevím proč nezapínal klimatizaci. Počasí jsme měli pěkné a večeře z korutanských specialit byla výborná. Ovšem kdo si zaslouží největší uznání je jednoznačně Marcela.

Mějte se hezky, my se budeme těšit na příští katalog.

Ivan a Marianne Horákovi.

 

Vážená paní Maini,

dnes v noci jsme se vrátili ze zájezdu ve Schladmingu, pořádaném Vaší cestovní kanceláří. Ubytování, stravování a veškeré služby v rodinném hotelu Druschhof byly na vysoké úrovni. Průvodkyně paní Kristina Pompová byla jako vždy výborná! Nesmíme zapomenout na pana řidiče Petra Michla - vstřícný, klidný, pohodový. Byli jsme velmi spokojeni / stejně jako vloni /!

Moc děkujeme a těšíme se na Vaší nabídku na rok 2020!

V Praze 5.8.2019 Dana a Antonín Procházkovi.

Dobrý den, paní Maini.
V úterý 16.7. jsem se vrátila z Tyrolska (údolí Paznauntal). Byla jsem tímto zájezdem nadšená.
Vše bylo perfektní, průvodkyní Kristýnou počínaje, dále služby v hotelu, úžasné a velice bohaté jídlo,
vlídná a šikovná obsluha a samozřejmě hory.
V Alpách jsem byla poprvé. Jsou nádherné.
Děkuji Vám a Vaší cestovce za tento zájezd a již se těším na další zájezd příští rok, pokud budu živá a zdravá.
Přeji Vám hodně úspěchů a hlavně radosti. Miroslava Tůmová

 

Milá paní Maini,

Přejeme vám dobrý den po návratu z krásného zájezdu do Dolomit. Moc jsme ho potřebovali.
Děkujeme za další povedený zájezd s vaší (naší) cestovkou. Od začátku do konce vše fungovalo ke spokojenosti, řidiči šikovní.
Ubytování hned po příjezdu nás mile překvapilo, hotel pěkný, vybavený a vzorně čistý, personál tolerantní a chápavý k našim jazykovým projevům.
Průvodkyně Pavla je moc milá a šikovná. A ta jídla! Máme nafocené stolování i některé chody pro inspiraci. Fotky zatím zpracované na PC nejsou.
Byli jsme opět spokojeni, tímto i jinak vás chválíme! Budeme se těšit, pokud to situace a zdravotní stav dovolí, na další akci s vámi.

Benešovi Irena a Mirek - Liberec

 

 

Sezona 2018

Vážená paní Ivanko a všichni pracovníci kanceláře!

Včera v noci jsme se vrátili z krásné dovolené ve Wildschonau.. I když nám celý týden počasí úplně nepřálo - hlavně středa byla hodně deštivá, přesto jsme stihli téměř celý program až na výjezd lanovkou na Wiedersbergerhorn, což bychom se dostali vlastně nejvýše v tomto pohoří. Škoda. Ale i tak byl program bohatý, obzvlášť soutěska Kundler Klamm byla za sluníčka nádhernou procházkou, a v pátek a v sobotu nám počasí už skutečně přálo, takže jsme si mohli vychutnat ty nádherné pohledy ze Schatzbergu i cestu kolem Achensee..S ubytováním i stravou byli jistě všichni turisti spokojeni.

Paní průvodkyně Fruhaufová se o nás pečlivě starala a pan řidič Lindner odvedl precizní práci v řízení autobusu. Je vidět, že je i na rakouské silnice zvyklý a serpentíny mu nedělají žádné problémy. Vždy nás dobře dovezl, nakonec i cesta domů byla perfektní a rychlá.

Děkujeme Vám za moc pěkné zážitky zase z jiného kouta rakouských Alp a přejeme Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, ať se vše daří a ať jsou klienti spokojeni.

Zdraví srdečně vaši dlouholetí příznivci - Peškovi z Prahy

 

Dobrý den paní Maini, chtěla bych Vám poděkovat za nádhernou dovolenou. Hotelové služby ani program neměly chybu. Všechno fungovalo k naší spokojenosti, nenastal žádný zádrhel.

Velkou zásluhu na tom všem má průvodkyně p. Chroustová, je skvělá a děkuji také jí. Budu vaši cestovku všude chválit a začínám se těšit na příští rok na další dovolenou. Hezký den,

J. Jírů

 

Vážená paní Maini,

chtěl bych se Vám i za naše přátele poděkovat za vzorně zorganizovanou dovolenou ve Stubaitalu. Naše /vaše/ průvodkyně Anička byla skvělá a chovala se k nám jako vlastní maminka. ;-) Jsem o tom přesvědčen, že je skvělou generační nástupkyní Kristiny. Rovněž patří také velké poděkování panu řidiči, který je skutečným profesionálem a který nás bezpečně dopravil tam i zpět a na všechna zajímavá místa.

Přeji Vám i nadále mnoho úspěchů při organizování dalších zájezdů.

S pozdravem

E. Rejman

 

Vážená paní Maini,

Zájezd do Rakouska do údolí Stubatail ( 1.7. – 7.7. 2018 ) se nám velice líbil, perfektní ubytování, výborná strava, příjemný personál v hotelu, krásná příroda a bezvadné túry. Chceme vyjádřit velké poděkování průvodkyni Aničce, která se nám věnovala s maximální péčí, pozorností, vstřícností a trvale dobrou náladou. Dík patří také spolehlivému a ochotnému řidiči.

Těšíme se na další nabídky Vaší CK a ještě jednou Vám všem děkujeme.

Vaněčkovi

 

V Liberci dne 9.7.2018

Vážená paní Maini,

minulý pátek jsme se vrátili z již čtvrtého pobytu zajišťovaného Vaší CK (Davos, Val Gardena, Paznauntal, Stubaital). Opět, jako v prvém pobytu, se o nás starala Anička K. a stejný řidič, který nás vezl minulý rok do Paznauntalu. Anička je stále zlatý a milý člověk. Řidič, bohužel jsme si nezapamatovali jméno, je příjemný, ochotný a obětavý. Díky, že si vybíráte pro své zájezdy takové spolupracovníky. Umocňují příjemné zážitky z přírody a kvalitní péči ve Vámi vybraných hotelech. Již se těšíme na zářijový pobyt na Sardinii a pokud nám zdraví dovolí, další zájezdy organizované Vaší CK.

S pozdravem a díky J. a A. Koučtí.

PS: Stejné pocity s námi sdílejí i manželé Hrušovi a Knížetovi.

 

Dobrý den paní Ivano,
chceme pochválit zájezd v Národním parku Stelvio, moc se nám tam líbilo. ubytování, výborné jídlo, obsluha, průvodci Honza a Pavla, výlety , počasí vše bylo super nechtělo se nám domů. Děkujeme. :-)
Zdraví Macajová a spol.

 

Dobrý den paní Maini,

chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělý zájezd do Rakouska - Štýrska – turistika pod Dachsteinem (29.7.-4.8.2018) a jeho pestrý program. Obzvláště bych chtěla vyzdvihnout vynikající a profesionální práci naší průvodkyně Kristiny Pompové. Vše měla perfektně zvládnuté a byla velmi milá a ochotná.

V naší občas komplikované skupině se vždy snažila maximálně uspokojit požadavky všech účastníků, zvládla jakoukoliv improvizaci a svou trpělivostí a vstřícností přispěla k dobré pohodě na tomto zájezdu.

Jela jsem s Kristinou již podruhé a opět jsem byla nadšená. Program jsem si velice užila a odvezla si spoustu zajímavých zážitků. Věřím, že se s Vaší CK ještě na nějaké zájezdy vypravím, obzvláště s naší milou Kristinou. Vyřiďte jí prosím mé poděkování a srdečné pozdravy.

Hezký den.

Ingrid Dlouhá

 

Dobrý den paní Maini,

srdečně zdravím z Ml.Boleslavi. Zájezd byl jako vždy krásný, vedoucí Stáňa velmi příjemná a vstřícná. Těšíme se na příští rok. V příloze posílám vzpomínku na místa, která jsme s Vaší CK v minulých letech viděly.

Hezký den.

Čížková

 

Dobrý den

Chtěla bych moc poděkovat za krásnou dovolenou Toulky krajem Salcburska. Na takovýto typ dovolené jsem jela poprvé. Musím pochválit nejen ubytování a stravu ale hlavně vedoucí zájezdu sl. Stáňu. Byla velice ochotná, obětavá atd. Moc děkuji za krásný zážitek. Už se těším až si seženu Váš katalog na další sezonu 2019. S kolegyní nás tam zaujala Ischie, ale bohužel víme, že je rychle obsazena.

Děkuji Kozáková

 

Dobrý den paní Maini,

ve středu 15.8. jsme se vrátili ze zájezdu Tyrolsko, údolí Paznauntal. Musíme Vám velmi poděkovat, zájezd se nám ohromně líbil, bylo super ubytování, hotel neměl chybu, super byl bazén s vířivkami a saunami v hotelu. Nakonec i počasí vyšlo, jen v úterý jsme největší déšť přečkali v hospodě, jinak jsme pořád chodili, kromě lanovkového dne do Švýcarska. Strava nám též velmi chutnala, snad mohlo být v salátovém baru i syrové ovoce, ale to rozhodně není výtka ke stravování. Paní průvodkyně Kristýna byla moc fajn, vše měla pod kontrolou, účastníci zájezdu byli myslím dobrá parta.

Ještě jedou pochvala a díky.
Zdravíme Berndtovi

 

Dobrý den paní Ivanko,

chtěla bych poděkovat opět za profesionální výkon pí Kristýnky při našem pobytu v Paznauntalu v období 4.8.-11.8.2018.

Všechno bylo OK – ubytování, servis hotelu, super výšlapy a aby toho nebylo málo, i to počasí se vydařilo.

Děkuji a těším se na příští, příjemně strávené chvilky při výšlapech

Ing. Šilhavá

 

Děkujeme za moc pěkný zájezd do Rakouska. Ubytování v hotelu v Lofer bylo úžasné. Stravování vynikající a speciálně velkou pochvalu pro průvodkyni Stáňu.

Drdákovi

 

Dobrý den paní Maini,

zdravíme Vás a jenom zasíláme poděkování za zprostředkování krásné dovolené v Galtüru. Byli jsme s Vaší cestovní kanceláří opakovaně a jsme nadmíru spokojeni. Konstatovali jsme, že se nám moc líbí to rozmazlování (ubytování, jídlo, výborná průvodkyně a hlavně ty nádherné Alpy), které pro své klienty nabízíte.

Děkujeme a příští rok s námi počítejte.

Károvi

 

Vážená paní Maini,

chtěl bych Vám jednak poděkovat za vyhovění mé prosby, a jednak dát odezvu na průběh velmi zdařilého zájezdu do Val Gardeny, než nás pohltí starosti všedních dnů.

Vše naprosto klaplo - pan Divíšek pečlivý, ohleduplný a informovaný, řidič autobusu skvělý, hotel si drží solidní standard z dřívejších let se skvělým kuchařem a pefektní čistotou. Byl to příjemný pobyt, pro nás spíše ozdravný a rekonvalescenční, který splnil svůj účel. Takže jsme spokojeni a rádi bychom tento stav přenesli i na Vás.

S přáním mnoha úspěchů a osobní pohody Rymešovi

 

Dobré odpoledne,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali za krásný zájezd do Val Gardeny, vše fungovalo perfektně, dokonce i počasí.

Ivana Hluštíková a Stanislav Linda

 

Dobrý den,

děkujeme za krásnou dovolenou ve Val Gardeně. Průvodce p. Divíšek poskytoval luxusní turistický servis a p. řidič občerstvovací. Moc se nám líbilo a těšíme se na nabídku zájezdů pro rok 2019. Přejeme co nejvíc nadšených klientů jako jsme my dva.
Hezký den. Kitlerovi

 

Vážená paní Maini,

ve čtvrtek tohoto týdne jsme se vrátili z Vámi pořádaného zájezdu na Sardinii. Již po návratu z údolí Stubaital jsme Vám psali, jak se těšíme na další zájezd s Vaší CK. Chceme sdělit za nás i spolucestovatele Hrušovi, že zájezd splnil naše očekávání. Setkali jsme se s další vaší průvodkyní paní Mirkou. Opět můžeme hovořit o její práci jen v superlativech. Vysoce profesionální, zároveň příjemní společníci byli i oba řidiči autobusu. Drobné nedostatky v prvém hotelu jakými byla organizace výdeje stravy a nezajištěný servis na pláži, nahrazovala kuchyně hotelu. Již pamatujeme dost, ale tak chutně připravené vepřové maso jsme ochutnali až zde. Pokud jde o druhý hotel, jedinou komplikací byla nemožnost připojení na WIFI, takže jsme se nemohli aktuálně podělit s blízkými doma o fotografie z krásných míst na které jste nás zavezli.

Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK a jak již jsme s Vámi hovořili telefonicky, naše malá skupina by měla zájem o zájezd do Dachteinu a nevylučujeme i další z katalogu 2019, na který se těšíme

Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší činnosti, kterou je rozdávání radosti ze života Vašim klientům.

Jaroslav a Anna Koučtí

 

Dobrý den,

uběhl týden a my s manželem vzpomínáme opět na nádherný,dobře organizovaný zájezd.Díky velmi zkušené paní prof.Mirce, jsme se seznámili s historii a nynější krásou Sardinie, která snad opravdu má jedno krásnější místo za druhým,co se týče krásy moře,pláží….

Díky dobrým řidičům jsme vlastně mohli tyto krásy poznat a dobře se vrátit zase domů.

Děkujeme Vám,že pro nás zařizujete tak krásné zájezdy a pokud nám to naše zdraví dovolí, budeme se těšit zase s Vámi na příští rok!!

Liberec 27.09.2018

Zdraví a přejeme Vám hezké další dny

Hampejsovi

 

Vážená paní Maine,

Zájezd do Rakouska do údolí Stubatail ( 1.7. – 7.7. 2018 ) se nám velice líbil, perfektní ubytování, výborná strava, příjemný personál v hotelu, krásná příroda a bezvadné túry. Chceme vyjádřit velké poděkování průvodkyni Aničce, která se nám věnovala s maximální péčí, pozorností, vstřícností a trvale dobrou náladou. Dík patří také spolehlivému a ochotnému řidiči.

Těšíme se na další nabídky Vaší CK a ještě jednou Vám všem děkujeme.

Jarmila a Karel Vaněčkovi

V Liberci dne 9.7.2018

 

Dobrý den,

děkujeme všem,kteří se podílejí na vytváření a organizaci překrásných zájezdů do Rakouska,Italie a jiných zemí z cestovní kanceláře Best Tour Liberec. Především dík paní Ivance Maini, ale také Martině Maini a panu ing.Jiřímu Ulmanovi. Jsme Vám stále věrní, protože tak skvěle organizované zájezdy jsme nikde jinde nezažili. Jeli jsme do údolí Stubaitalu, ubytování v Mildersu,naší průvodkyni byla skvělá paní ing.Anička K, která dokázala pro všechny, různě sportovně nadané turisty, vybrat správné cesty. Ubytování v hotelu nemělo chybu a mile nás překvapilo přivítání se skleničkou vína a zpívání jejich písní. Jídlo,obsluha vše skvělé.

Ještě jednou děkujeme,že jsme díky Vám prožili krásnou dovolenou a už se těšíme zase na další zájezdy!!!

Liberec 12.7.2018

Zdraví manželé Hampejsovi

 

Milá paní Maini,

chceme Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme prožili minulý týden s Vaší CK v Rakousku ve Vysokých Taurech.

Bezvadné ubytování i služby v něm, výborné jídlo, dobře sestavený program i pro méně zdatné, ale i pro ty náročnější. Nádherné byly Krimmelské vodopády i krásné výhledy z výšek nad 2 000 m. n. m., kam nás vyvezly a zase svezly dolů kabinkové lanovky.

Mile nás překvapila i návštěva Muzea v Mittersillu - stojí to zato, krásné projekce.

Velkou pochvalu zaslouží průvodce p. Jan a řidič autobusu, kterým jsme několikrát společně poděkovali alespoň potleskem.

Dovolenou od Vaší CK trávíme již po několikété a vždy to bylo k naší velké spokojenosti. Děkujeme a přejeme Vám do dalších let mnoho úspěchů.

Se srdečným pozdravem

M. a J. Soukupovi.

Liberec, 13. 7. 2018

 

Vážená paní,

zájezd se moc povedl a doufám, že příště se nám podaří dostat nějaky červnový termín do Dolomitů.

Už chápu, proč se lidi hrnou za Kristýnou, je fakt milá. Akorát ten řidič - ne že by jel špatně, ale nechal Pražáky naložit kufry zleva a pak jsme si je vytahovali a 20 cm za námi jel souvislý pruh vozidel.

Ale vystupovat u nádraží vyhovovalo všem. Takže děkujeme a už se těšíme na příští katalog.

S pozdravem

Hana Horynová

 

Dobrý den,

s manželem a přáteli jsem poprvé cestovali s vaší cestovní kanceláří. Vybrali jsme si zájezd Štýrsko a okolí Dachsteinu v termínu 3.7.-8.7. 2018

Moc bych vám chtěla poděkovat za tak skvělý zážitek. Přístup průvodkyně Kristýny byl úžasný. Ubytování a stravování v hotelu bylo vynikající. Skvělý pan řidič. Byli jsme maximálně spokojení.

Moc vám za vše děkujeme a těšíme se na další krásné zájezdy.

Helena a Jiří Uhlířovi

 

Naše milá cestovko!

Stelvio opět nádherně vydařené, moc děkujeme! Krásné místo, skvělé bydlení a mňamózní strava. Wellness ovšem nebyl v provozu ale v přestavbě, bazén studený.

Bylo na co koukat, počasí nám přálo, to je vždycky důležité. Průvodce – Jarda S. byl – trpělivý, dobře připravený, znalý místa i historie. Řidič - Láďa Brodský – předvedl v náročném terénu excelentní výkon, jel plynulou a vyrovnanou jízdu. Oběma 1*.

Využili jsme (pouze 4) i možnost vyjet až na ledovec a stálo to za to! Lanovka byla za 16 € tam i zpět (senioři slevu nemají), ale nelitovali jsme, nemělo to chybu!

Za nás opět velký dík a spokojenost

Benešovi

 

Dobrý den paní Maini,

děkuji za výběr lokality, dojezdová vzdálenost s jedním přespáním v Česku ideální. Umístění ubytování, cena, komunikace v penzionu též na jedničku, naprosto jste vystihla moji představu:-). Projeli jsme busem celé údolí, Saalbach se nám líbil nejvíce. Využili jsme všechny 4 lanovky a každý den podnikli túru (16-18 km) v jiném prostředí - alpské louky, hřebenovka, panorama weg. Počasí vyšlo, výhledy, květnaté louky, krávy se zvonci, šťavnatá zeleň, horské štíty, nepřeturistováno... Ochutnali místní kuchyni ve Stube a nakupovali místní potraviny ve 20 minut chůzí vzdálené Bille. Rakušani vstřícní, i přes hodinovou stau u Salzburgu doprava v pohodě. Dovolená v Alpách prostě 1*.

Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.

Baaderová (vlastní doprava)

 

Vážená paní Maini,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za přípravu a realizaci zájezdu do Latematu a Rosengartenu v termínu 14.-21. 7. 2018. Každý Váš zájezd, kterého jsme se zúčastnili (letos to bylo již po šesté), splnil naše očekávání a vždy jsme byli spokojeni, letos však jsme byli skutečně velmi nadšeni. Nově zvolené místo v blízkosti obou masivů umožnilo nám poznávat Dolomity opravdu zblízka. Též hotel měl vynikající úroveň a příjemný byl i personál.

Pokud budete zvažovat zařazení této oblasti či přímo hotelu do své nabídky zájezdů pro další období, mohu to jen doporučit, jsem přesvědčena, že se musí líbit i ostatním klientům stejně jako nám.

Dále bych Vám chtěla poděkovat i za vstřícné a velmi pěkné pochopení pro naši mimořádnou situaci spojenou s náhlou operací mé sestry a následným stornem její účasti na zájezdu. Vše již máme vyřízeno a jsme vděčni za Vaši pomoc a radu. Co nám nevyšlo letos, plánujeme uskutečnit příští rok. Budeme se tedy velmi těšit na zájezdy roku 2019!:-)

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů a spokojených klientů

Helena P.

 

Sezona 2017

Dobrý den paní Maini.

Chci Vám za celý kolektiv "děvčat" z Mladé Boleslavi poděkovat za krásně připravený zájezd na Sardinii. Program a ubytování krásné, vedoucí skvělá. Už se těšíme na další kalendář.
Srdečně Vás zdraví
Hana Č.

Dobrý den, paní Maini,

chci poděkovat za krásnou dovolenou na Sardinii. Byl jsem velmi spokojen. Rád bych vás požádal o zaslání alespoň 5 ks nových katalogů, abych to mohl rozdat kamarádům. Předem velmi děkuji.

Zdeněk R., Slaný

 

Milá paní Ivano - protože nestihnu přijít poděkovat (a referovat) osobně (v sobotu odjíždím na 14 dní mimo Liberec), ráda bych poděkovala za všechny účastníky zájezdu do Galtueru. I když jsme zájezd kvůli nepřízni počasí o pár hodin zkrátili, prožili jsme čtyři nádherné dny prohlídkou tyrolských krás. Hotelové ubytování i strava bylo špičkové, všichni pěli chválu. A za zdárný průběh patří - jako vždy - velký dík Kristině, která má s námi nezměrnou trpělivost a obohatí nás mnoha poznatky a zkušenostmi. Ráda bych se s Vámi po mém návratu sešla a domluvila zájezd na příští rok, snad najdeme vhodný termín. Přeji pohodové dny,
Mirka P.

 

Dobrý den
Děkuji za krásné ubytování v Dolomitech, v apartmánu Pre da Nai. Počasí bylo hezké a dovolená vyšla podle našich představ.
S pozdravem
Bohuslava F.
Vysoké Mýto

 

Vážení přátelé,
dovolte mi jménem “pražské” skupiny (10 osob) vyjádřit vám poděkování za perfektně připravený zájezd = Tyrolsko – údolí Paznauntal 27.8.-2.9. Specielní poděkování prosím předejte naší úžasné průvodkyni Kristýnce, se kterou byl zmíněný zájezd přímo pohádkový. Doufáme, že se s vaší kanceláří ještě někam podíváme.
Za naší skupinu
Ing. Jana D.

Vážená paní Ivanko,

v pátek v noci jsme se vrátili z úžasného zájezdu do Hintertahlu. Děkujeme moc za všechny zážitky, které jsme si odnesli z této části Alp. Počasí nám skutečně přálo, takže jsme si mohli užít všech naplánovaných túr, lanovek i bazénů.
Hotel pod vedením pí Michaely byl moc pěkný, stravování také na vysoké úrovni, vybrat si mohl skutečně každý. Velice pěkné i zázemí hotelu i zahrada.
Paní Kristýna jako vedoucí opět prokázala svou profesionalitu, všechny túry perfektně vybrané, prošláplé, neopomene zdůraznit event. rizika pro méně zdatné turisty. Měli jsme ji jako vedoucí už před několika lety ve Schladmingu i v Ischglu a vždy naprostá spokojenost. Milá, ochotná, no, prostě nejlepší.
Musím ještě pochválit pana řidiče Milana, který odvedl velice profesionální jízdu v náročném horském terénu. Cítili jsme se s ním bezpečně za každé situace. Také se velmi pěkně choval k nám, turistům, ochotný. A jak se denně staral o úklid celého autobusu, to bylo příkladné.
Děkujeme ještě jednou za krásné zážitky a těšíme se zase někdy s vámi na toulkách Rakouskem na shledanou.
Helena a Tomáš P. z Prahy

 

Dobrý den paní Ivanko,

po týdnu, kdy jsme se vrátili domů z dovolené bych chtěla moc poděkovat, bylo to moc prima, všechno, krásné hory, příroda, ubytování, stravování, paní průvodkyně, všechno moc fajn. Že jsme se nechodili koupat, byl náš problém, s tím jsme už na dovolenou jeli. Viděli a poznali jsme zase spoustu jiných krás. Moc děkujeme a těšíme se na nabídky v dalším roce!

Zdraví Lenka a Mirek B. z Janova nad Nisou

 

Dobrý večer,

v červenci jsme se zúčastnili zájezdu s Vaší cestovní kanceláří do Rakouského Galtüru. Chtěli bychom vám poděkovat za perfektní ubytováni ve 4 hvězdičkovém hotelu. Výborná strava, obsluha a příjemné vyžití v hotelovém bazénu.
Hlavně bychom chtěli poděkovat průvodkyni Kristýně, která se o nás vzorně starala. Měla na každý den připravený program, perfektní znalosti o okolí a milý přístup ke všem klientům.
Byli jsme nadšeni a odnášíme si nezapomenutelné zážitky z dovolené s Vaší cestovní kanceláří.

Děkujeme za krásnou dovolenou.
Eda a Petra z Chomutova

 

Dobrý den paní Maini, dovolujeme si Vám poslat odkaz na video z naší dovolené. Jak již předmět napovídá, kterou jsme s Kristou a s bezva partou strávili ve Schladmingu. Myslím si, že film vypoví o naší spokojenosti. Moc se nám to líbilo, počasí nám přálo, jídlo skvělé, Krista nezapře svou profesi a mohla bych jmenovat další plusy. Děkujem a přejem další úspěné zájezdy a spokojené účastníky.

Hezký den Zuzka a Mirek Č.

 

Milá paní Maini,
vyslovujeme tímto Vašemu kolektivu opět poděkování za bezvadně zajištěnou dovolenou ve Východních Tyrolích. Skvělý řidič, navíc stále dobře "naložený", velmi schopný průvodce, čisto a útulno v hotelu, jídlu nešlo také nic vytknout. I počasí jste nám zajistili převážně slunečné, pár kapiček a mlha zrána, abychom věděli, že to není vždycky tak. Ale bezvětří, co si víc jsme si mohli přát? Těšíme se zkrátka na příště opět s vámi!
Nemáme e-mail na pana řidiče Zdeňka L,, můžete mu přeposlat fotky?
Díky a zdravím i jeho B.

 

Dobrý den,
v sobotu jsme se vrátili ze zájezdu do údolí Zillertalu (10. – 15. 7.) Krátce, ubytování a jídlo bylo skvělé, velká pochvala průvodkyni, paní Anně K., která plánovala trasy s ohledem na naše schopnosti a také na počasí.
Prostě skvělé!
S., Benešov

 

Dobrý den paní Ivano,
letošní dovolená na horách v Itálii vyšla, počasí :-), ubytování, milá průvodkyně Pavla:-) i vše ostatní bylo super, moc se nám líbilo. Děkujeme.
S pozdravem M.

 

Dobrý den, Ivanko a Jirko,
moc vám obě děkujeme za nádhernou dovolenou v Matrei in Osttirol, kterou jsme s vaší CK prožili a ze které jsme se dnes v noci vrátili. Krásné místo, klidný hotel, dobré jídlo, servis, nádherné tůry, panoramata ... průvodce Martin byl skvělý. Počasí vyšlo podle předpovědi, jen jeden den nám pršelo resp. lilo, ale to jsou hory - a to co následovalo po děšti mezi mraky a vrcholky, to se nedá slovy popsat, to se musí vidět! :-) Grosglockner nás na závěr odměnil pohledy na azurovém nebi ve slunečném dni. Podrobnosti vám řekneme při osobní návštěvě v kanceláři.
Přejeme vám krásné léto a mnoho dalších spokojených klientů! A už teď se těšíme na další pobyt s BEST-tourem.
Marcela K. a Eva B.

 

Vážená paní Maini,
byly jsme moc spokojené, jak s programem, tak i s Martinem. Nejraději bych reservovala 3 lůžák na další rok hnedka. Ale to musíme počkat, jak bude sloužit zdraví.
Hodně úspěchů vaší kanceláři,
Ing. Hana H., MUDr. Hana Š., Praha

 

Dobrý večer!
Je něco po 23.hodině, kdy začínám psát tento mail. Sděluji, že jsme se do Benešova vrátili dnes o 22:25 hodin a doufám, že pan řidič dovede bus skvěle i do Prahy a pak i do místa odstávky, tedy asi do Liberce.
Počasí jak jsem předpokládal - ochladilo se proti předchozímu týdnu, ale pro turistiku to bylo spíše dobře (chodit v třicítkách není to pravé ořechové...). V úterý nás (konečně!) zastihla bouřka a tak nejen teoreticky, ale prakticky víme, jak se při ní chovat (šla i s kroupami velkými asi jako hrách). Ve středu na trase bez deště. Ve čtvrtek mlha a mrholení při nástupu na trasu, ale zbytek dne byl kouzelný. V pátek začalo pršet, až když jsme čekali na místní bus po návratu z trasy. Dnes v sobotu mlha, přeháňky - nakonec dole v údolí to nebylo tak špatné, ale nahoře v kopcích to na žádnou velkou turistiku nebylo (ale vyjeli jsme tam a něco přeci jen pochodili) - a tak jsme se dohodli na dřivějším odjezdu v 15 hodin (menší komplikace na dálnici - asi 15 km jsme jeli 50 minut před místem, kde odbočuje dálnice A10 na Villach a asi celé Dánsko, Belgie, Holandsko a severní Německo vyrazilo na kolech k moři, nicméně kolona byť pomalu, ale jela a tak se to dalo skousnout: takové věci se ale těžko dají nějak moc ovlivnit
Pan řidič - velký profík a pohodář. Paní průvodkyně - bylo Vaším skvělým rozhodnutím poslat s námi právě Aničku K.! Moc děkuji za všechny.
Ubytování v pohodě, kuchyně skvělá (rozmazlovali nás výběrem ze 4 druhů jídel...), číšník rychlík a srandista...
Nikomu se nic nestalo a to je hlavní zpráva! Všichni účastníci chtějí jet i příští rok (a to nejeli z nejrůznějších důvodů další, tak nevím, kolik lidí nakonec o rok 2018 projeví zájem). Více si asi řekneme při našem osobním setkání.
S poděkováním
Milan H.

Krásný den paní Ivanko, sice jsme se vrátili z dovolené již minulý týden v sobotu (Itálie - Val di Fassa), ale až nyní se dostávám k tomu, vám všem v CK velmi poděkovat. Byli jsme s manželem opět velmi spokojeni, se vším, dopravou, ubytováním, stravou, průvodcem Ing. Stehlíkem, ale hlavně, z krásných výšlapů, z výhledů po okolí, z přírody. I počasí celkem přálo. Čeká nás ještě za 3 týdny zájezd do Saalachtalu - Berchtesgadenu, to jedeme s našimi rodinnými přáteli, chtěla jsem moc poprosit, zda-li bychom mohli sedět v buse v blízkosti, vím, že už určitě máte vše připravené, ale mě nenapadlo se ozvat dříve.
Mějte se moc a moc krásně, všechny v kanceláři pozdravujte, zdraví Vás
Lenka B.

 

Dobrý den, paní Maini,
dnes jsme po návratu z Říma vstřebávali krásné dojmy z cesty do Říma. Odpoledne jsme se o ně museli při kávě podělit i se sousedy.
Zájezd se velmi dobře vydařil, Mirka byla skvělá průvodkyně, měla připraveno mnoho zajímavých informací o dané lokaci a přesně načasovala program a naše příchody na exponovaná místa, takže jsme čekali minimálně - prostě byla skvělá a má značný podíl na celkovém úspěchu - děkujeme.
Ochutnávka italských těstovin rozšířila naše poznání v tomto ohledu a tak vám z ní posílám naše skupinové foto.
Kromě toho Vám posílám několik dalších snímků, které jsem namátkově vybral.
Chceme Vám proto touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou.
A. + R. S.

 

Sezona 2016

Dobrý den, píšu dosti opožděně , ale přeci. Tento rok jsem s manželem byla na dovolené v Pitztal s vaší cestovkou. Chtěla jsem moc poděkovat za pěknou dovolenou. Byl to moc příjemný pobyt. Průvodce Mirek byl moc snaživý, túry úžasné, ubytování velmi příjemné a strava výborná. Byli jsme nadšeni.

Budeme velice rádi , pokud nám zašlete katalog pro rok 2017. Děkujeme a přejeme Vám krásný podzimní čas.

Radka K., Haratice

17.10.2016

 

Dobrý den,

dodatečně děkuji za velmi příjemnou dovolenou v Zillertalu, spokojenost s jídlem, ubytováním, programem i průvodkyní Aničkou. A v neposlední řadě místem v buse. Velké díky a za rok zase v Dolomitech nashledanou.

Olga T., Český Krumlov

18.9.2016

 

Od 28.8.2016 jsme se s manželkou zúčastnili zájezdu do Tyrol – údolí Zillertal s Vaší cestovkou. S úrovní zájezdu jsme nadšeni, všechno byly bezva, doprava, ubytování, stravování, program atd. Zvláštní poděkování patří průvodkyni Aničce, která se o nás s nesmírnou obětavostí starala a všem vyšla vstříc, prosím, abyste ji za nás poděkovali. No a nesmíme zapomenout na řidiče autobusu, kterému také za jeho ochotu a bezpečnou jízdu patří rovněž dík. Vaši cestovku doporučíme všem známým. Takže díky, manželé Kitzlerovi z Českého Krumlova.

13.9.2016

 

Dobrý den,

chci Vám poděkovat, že jste vyšla vstříc mé prosbě související s usazením v autobuse při cestě do Itálie. Žena zvládla noční přesun naprosto bez problémů. Rád bych Vám také dal zpětnou vazbu na zájezd, který považujeme za všestranně zdařilý, včetně nenaplánovatelného počasí. Vše klaplo a předpokládám, že většina účastníků byla spokojena. Věřím, že časem se zase - tuším, že už popáté - někam se ženou vydáme s Vaší CK.

Se srdečným pozdravem doc. dr. Milan R., Liberec

12.9.2016

 

Vážená paní Maini,

pobytem ve Val Gardena, včetně kvality ubytování a stravy a jsem byla nadšená. Pokud by se stejný zájezd do Santa Catarina s nástupem v Plzni konal příští podzim, určitě s vaší cestovkou pojedu. Na pobytech Best Tour především oceňuji možnost pohybovat se v krajině individuálně nezávisle na skupině. Děkuji a těším se na další sezónu s vaší cestovkou.

S pozdravem,

Jitka K., Plzeň

9.9.2016

 

Vážená a milá paní Ivanko,
dovoluji si Vám oznámiti a to předpokládám nejenom za naši malou skupinku že jsme byli maximálně spokojeni. No aby ne, doprava a pan šofér, hotel, personál , wellness a to stravování jak my říkáme "to bylo žrádlo! "To celé podtrhuje počasí které bylo velmi milé a prostě bezvadné. Tak to je vše a musíme se opět zařadit do dění všedních dnů a těšit se na příští.............máte co vybírat aby byli klienti spokojeni jako MY!
S nevšedními pozdravy, přáním dobrého zdraví a obchodních úspěchů.
Hana a Josef S., Bedřichov

3.9.2016

 

Dobrý den,
dodatečně bych chtěla /i za manžela/ poděkovat za nádherný zájezd. Vše bylo báječné. Velký dík i pí.průvodkyni Kristýně,byla perfektní.
Děkuji, Dr.Š.

7.9.2016

 

Dobrý den paní Maini,

musím Vám poděkovat za umožnění zúčastnit se zájezdu do „Dolomit Brenta“.

Vše bylo za jedna. Těšíme se s manželkou na Vaši nabídku na příští rok.

Miloslav N., Roudnice nad Labem

6.9.2016

 

Dobrý den,

děkujeme za Váš dárek a hezkou dovolenou bez opuchlých nohou a tudíž s možnost dlouhých výletů s botami na nohách. Těšíme se na další katalogovou nabídku se zadním sedadlem :-).

V hotelu bylo velice příjemné relax centrum.

Ještě jednou děkujeme.

Miroslava P. a Radovan Č.

5.9.2016

 

Dobrý den,

Dovolená v Hochkönigu se nám moc líbila, skvělý hotel, výborná průvodkyně, byli jsme moc spokojeni. V Rakousku jsme byli poprvé a určitě bychom zas někdy chtěli zopakovat možná také i v zimě..

Pěkný den, K., Praha

30.8.2016

 

Dobrý večer,

chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou. Vyšlo nám i počasí, paní průvodkyně sice nedosahovala kvalit Kristýnky, ale ona je asi vyjímka. I lidé ze zájezdu byli fajn, ubytování i jídlo bylo luxusní ! Túry také splnily naše představy, takže - děkujeme a snad příští rok se zase ozveme. Moc zdravíme z Jeseníků.

Katka a Gabča W.

29.8.2016

 

Dobrý den. V neděli jsem se vrátila z krásného pobytu ve Vysokých Taurech. Vděčím za to vaší cestovní kanceláři. Bylo to nádherných 5 dní, velmi dobře zajištěných po všech stránkách. Již jsem známým rozeslala emaily s popisem, jak dobře umí vaše cestovní kancelář zajišťovat vše, co klienti potřebují. Nejednalo se o přepychový pobyt, ale o velmi příjemné poznávání krásných koutů Vysokých Taur. Perfektní bylo ubytování, organizace, velmi odpovědně pracující váš průvodce i spolehlivý a ochotný řidič. Ubytování i stravování bylo velmi dobré, plně dostačující. Pravdou je, že za zdar pobytu mohlo i velmi krásné počasí. Takže naprostá, stoprocentní spokojenost.

Sice jsme panu průvodci i řidiči na konci zájezdu poděkovali alespoň potleskem, ale prosím, poděkujte jim ještě jednou. Moc si to zaslouží. V momentě, když se autobus rozjel z libereckého Rybníčku, byla pouze na nich velká zodpovědnost, aby vše "klapalo" a aby byli klienti spokojeni. A toho se oba zhostili skutečně brilantně.

Vaší CK děkuji za výběr velmi dobrého soukromého penzionu, kde jsme našli dobré ubytování, služby a příjemný personál a samozřejmě i za skvělou volbu vašeho průvodce i řidiče autobusu. Ještě jednou - moc a moc za vše díky !!!!!

S pozdravem Jana L.

29.8.2016

 

Dobrý den,

Už dlouhou dobu se Vám chystám napsat, že dovolená s Vámi v Zillertalu byla fantastická. Vyšlo nám počasí, výlety, hotel, jídlo – prostě všechno naprosto vyhovující! Pro mne i dceru jedna z nejkrásnějších dovolených. Budu moc ráda, pokud byste mi zaslala nový katalog na rok 2017.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů!

Se srdečným pozdravem

Pavla V., Praha

18.8.2016

 

Milá paní Maini, pane Ulmanne,

tímto vám dodatečně děkujeme za dovolenou, kterou zprostředkovala vaše cestovní kancelář Best-tour do Itálie (Madona di Campiglio). Byli jsme spokojeni s krásným prostředím, službami, stravováním i vlídným průvodcem. Řidiči měli nelehký úkol, ale zvládli ho bez nervozity (nebo ji alespoň nedali znát).

Hotel byl nad naše dosavadní možnosti, wellness úžasné, stoly se prohýbaly, otázka dobré skladby byla na každém z nás. Počasí do posledního dne nevydrželo, ale to asi letos potrápilo každého. Za nás opět 1*.
Benešovi z Liberce

16.8.2016Dobrý večer,

v předminulém týdnu jsme absolvovali zájezd s Vaší cestovní kanceláří v Rakouském Galtüru. Touto cestou jsme Vám chtěli poděkovat za perfektní ubytováni ve 4 hvězdičkovém hotelu. Výborná strava s velký výběrem u snídaně, obsluha, příjemné vyžití v hotelovém prvotřídním bazénu, v kterém jsme mohli relaxovat po náročných tůrách. Zároveň jsme chtěli vyzdvihnout profesionální výkon průvodkyně Kristýny, která měla vzorně připravený program na každý den, výborné znalosti i milý lidský přístup ke všem klientům.

Z naší strany velká spokojenost a nezapomenutelný zážitek z dovolené s Vaší cestovní kanceláří.

Od paní Kristýny jsme se dozvěděli, že v příštím kalendářním roce bude o prázdninách vést zájezd v Rakouském Schladmingu. Je možné si zamluvit nebo zabukovat tento zájezd do Schladmingu s Kristýnou pro 4 osoby?

Děkuji za vyjádření.

Příjemné dny, ať se Vám daří.

Alena H., Sadská

10.8.2016

 

Dobrý den pí Ivanko,

děkuji za krásný pobyt v Tyrolsku – Zugspitze Aréna, za profesionální chování a řešení i ne vždy příjemných situací průvodkyně pí Olinky a za ochotu p. Milana, řidiče.

Byla jsem v Tyrolsku poprvé v létě na doporučení pí Aglaji a určitě ne naposledy. Oceňuji perfektně připravený program vč. relaxace v bazénu, v sauně, ve fitness, prostě každý okamžik využitý.

Těším se na další krásný pobyt s Vaší cestovkou.

Hana Š.

9.8.2016

 

Dobrý den, zúčastnili jsme se jako každý rok s Vaší cestovní kanceláří pobytu v Rakousku. Tentokrát v údolí Stubaital ve dnech 17.7. -23.7.2016.Celá akce byla úžasná a myslíme, že velkou zásluhu na naší spokojenosti měla i průvodkyně Zuzka. Nic pro ni nebylo problém, je velmi milá, pohodová, dobře se orientovala v terénu, i když to byla její premiera. Věříme, že budeme mít zase někdy šanci setkat se s ní na nějaké Vaší akci.

Přejeme krásný zbytek léta a zdravíme Manželé Kosovi a Janíkovi

8.8.2016

 

 

Dobrý den paní Maini.

 

Chtěla bych Vám poděkovat jménem celé boleslavské skupiny za krásnou dovolenou v údolí Paznauntal. Všechno bylo pěkné - počasí, ubytování, strava, túry a bezvadná vedoucí.

Těšíme se na příští rok, i když náš věk a klouby někdy zlobí.

Hezký den.

Čížková

8.8.2016

 

Dobrý den, paní Maini,

děkujeme Vám za krásnou dovolenou v údolí Paznauntal se skvělou Kristýnkou, byli jsme moc spokojeni jak s ubytováním, se stravou a s celým programem. Výlety jsme si opravdu užili a přálo nám i počasí. Máme zážitky na celý život, na které budeme rádi vzpomínat.

Ať se Vám daří a máte čím dál tím víc stejně nadšených "účastníků zájezdu", jako jsme my. Věříme, že to není náš poslední zájezd s Vaší cestovní kanceláří - děkujeme za Váš přístup a péči. Také chceme pochválit pana Milana, byl opravdu vstřícný a spolehlivý řidič. Můžeme jenom chválit - dovolená splnila a dokonce předčila naše očekávání.

Ubytování v hotelu i stravování bylo na vysoké úrovni. A když nám při odjezdu zamával před hotelem majitel i s personálem, tak nás to všechny "dostalo". Opravdu to bylo moc milé, máme na co vzpomínat.

V příloze posíláme jeden z krásných pohledů, které jsme si na dovolené užili. Až zpracujeme všechny fotografie, dovolíme si přinést DVD pro Vaši potřebu.

S pozdravem, Anna + Rudolf S.

2.8.2016

 

Vážená paní Maine,

chceme vám touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd do Val Gardeny. Vše bylo úžasné, včetně pana průvodce a jeho manželky. Ubytování a vše okolo výborné. Budeme dlouho vzpomínat a doufáme, že příští rok Dolomity zopakujeme.

Všichni Jihlaváci a Jindra T.

28.7.2016


Dobrý den,

v době od 17-23.7 jsme prožili krásnou dovolenou v Rakousku-Stubaital. Velkou měrou k tomu přispěla příjemná průvodkyně Zuzana, která měla vše velmi perfektně promyšlené a připravené. Třeba, že to byla její premiéra zaslouží si velkou pochvalu a odměnu. Ještě jednou díky.

nashledanou Havlovi

24.7.2016

 

Dobrý den,
strávili jsme dovolenou 26.6.-2.7.16 s vaší cestovní kanceláří v údolí Zillertal, které je velice krásné. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním v hotelu a především s příjemnou, klidnou a velmi dobře připravenou průvodkyní Aničkou K.
Těšíme se , že i v příštím roce v katalogu objevíme další zcela novou nabídku pobytu v Alpách.
S pozdravem
Sedlákovi

24.7.2016

 

Vážená paní Ivanko,
včera jsme se vrátili ze zájezdu do údolí Stubai. Děkujeme vám moc za zorganizování tohoto zájezdu, jednou větou - nemělo to chybu. S hotelem, jejich službami, všemi milými ochotnými lidmi jsme byli spokojeni. A to nedělní přivítání a pozdravení se s paní majitelkou, to, myslím, všechny nadchlo.
Slečna Zuzanka je velice schopná, šikovná, milá, ochotná, vstřícná průvodkyně. Poradila si se vším, využila opravdu nádherného počasí k tomu, aby nás zavedla do míst, která stojí v údolí za shlédnutí. Zorganizovala výlety dle schopností účastníků, navrhla různé trasy, no, prostě, byla skutečně šikovná.
Pan řidič Karel je profesionální, zručný řidič, ochotný, příjemný a lidský. Ne vždy jsme se s takovým řidičem setkali.
Samozřejmě, že velký podíl na spokojenosti všech mělo počasí, které nám vydrželo celý týden a mohli jsme si vychutnat cest a výhledů po Alpách.
Děkujeme, přejeme hodně úspěchů ve vašem podnikání a těšíme se na další zájezdy.
Helena a Tomáš P. z Prahy

24.7.2016

 

 

Milá paní Maini,

včera časně ráno jsme se vrátili z překrásného zájezdu do Tyrol (Pitztal, Kaunertal), opět se velmi povedl včetně počasí a nádherných výhledů. Děkujeme Vám za pečlivou přípravu a výběr místa a ubytování, měla jste opravdu šťastnou ruku.

Přeji Vám, ať se Vám tak daří i nadále a doufám, že nás opět přiberete do nějakého pěkného zájezdu napřesrok.

Moc zdravím

Jaroslava N., Praha

24.7.2016

 

 

Milá paní Maini,

děkujeme Vám za zorganizování zájezdu do oblasti Emilia Romagna: jsme velmi spokojeni se vším od ubytování, stravování, programu, dopravy až po práci průvodkyně a řidičů. Nevíme, jak jste zařídila i počasí, protože déšť ovlivnil program jen jednou, a to v San Marinu.

Těšíme se již na další zájezdy s Vámi.

Přejeme Vám hodně sil a zdraví!

Se srdečným pozdravem

Stanislava a Jiří B., Praha

13.6.2016


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174