Cestovní kancelář Best Tour - cestování všemi smysly

 

Letní zpravodajství z Alp i Dolomit - mrkněte jak si naši klienti užívají slunce, hory a krásné túry

 

 

 

 

Ck funguje stále v omezeném režimu, jsme vám ale k dispozici na tel 728 234 908 nebo e-mailu info@best-tour.cz

 

Aktualizace k 23.11.2020

náš nový certifikát pojištění pro rok 2021 najdete v sekci "Dokumenty"


 

 Aktualizace k 9.11.2020

 

 Milí klienti,

pro rok 2021 jsme připravili několik nabídek do Alp a Dolomit, převáženě se jedná o naše tradiční destinace v Tyrolsku, Salcbursku, Vorarlbergu nebo Val Gardeně.  

Nabídky budou k dispozici (jako obvykle) v lednu 2021 na našich web stránkách (tištěný katalog pro rok 2021 nepřipravujeme). Zároveň Vás budeme o zájezdech  v příštím roce průběžně informovat  aktualizovanými  e-maily.   

Věříme, že se s námi v nadcházejícm roce podíváte do Vašich oblíbených míst v Rakousku a Itálii, těšíme se na Vás !

******* 

 

 

30 let spolu na cestách - děkujeme za vaši přízeň!

... cestou necestou, za slunce i za deště, autobusem, letadlem, lodí, vlakem, ale hlavně pěšky, přes hory a doly, přes potoky, řeky i moře, za kulturou, historií i odpočinkem, za tichými zákoutími hor i veselými večery s přáteli, za svým „já" ...
30 let jsme vám stále nablízku, připraveni nabídnout hezké chvíle a nová poznání krásných míst - zažívejte radost objevovat svět!

Sleva 5% z celkové ceny autobusových zájezdů a 900 Kč z ceny leteckých zájezdů při závazné rezervaci a současné úhradě zálohy ve výši 30% do 15.2.2020.


Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme výhodný balíček pojištění na léčebné výlohy (plnění do výše 3 mil. Kč) + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK či na našich stránkách – www.best-tour.cz), který lze zakoupit pouze společně se zájezdem. V pozdějším termínu nelze již pojištění dokoupit.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174