Dolomity – Val Gardena


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

  • nádherné horské scenerie
  • 12 lanovek v ceně
  • hotel v srdci Val Gardeny s krytým bazénem
  • náš TOP zájezd po mnoho let
Val Gardena – jedno z nejpůsobivějších údolí Dolomit (UNESCO) v regionu Alto Adige se rozprostírá od Ponte Gardeny až po pohoří Sella a patří k němu i průsmyky Sella a Gardena. Symbolem údolí je Sassolungo (3 181 m n. m.) a přírodní park Puez Odle rozkládající se na více než 10 000 ha neporušené přírody ve výšce 2 500 m n. m. Krajinu zde tvoří zelené louky, hluboké lesy i gigantické kamenné útvary, jež při západu slunce planou ohnivě růžovou červení. Proč? Ve skutečnosti jsou totiž vrstvami někdejších korálových útesů. Nádherné horské scenerie, pohostinné obyvatelstvo i výtečná místní kuchyně jsou příslibem příjemně strávené dovolené. Tento zájezd patří u našich klientů mezi nejoblíbenější, díky nepřebernému množství krásných turistických tras se sem mnozí naši turisté vrací opakovaně.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce do Itálie ve večerních hodinách.

2. den: příjezd do Val Gardena dopoledne, lehká turistika, ubytování v odpoledních hodinách.

2.–7. den: turistika ve Val Gardeně organizovaná naším průvodcem s využitím šestidenní turistické karty (podmínky karty r. 2021, karta v hodnotě 105€/os.) – celkem na 16 lanovek v oblasti Val Gardena: kabinová lanovka Ortisei – Alpe di Siusi, sedačková Sole, Ortisei–Resceisa, Ortisei– Furnes–Seceda, sedačková Fermeda, Santa Cristina – Monte Pana, Monte Pana – Mont de Seura, Santa Cristina – Col Raiser, Selva Gardena – Ciampinoi, Selva Gardena – Dantercepies a Passo Sella – Forcella del Sassolungo.

7. den: turistika v oblasti Val Gardeny. Večer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním rodinném hotelu 3*. Útulné dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem, rádiem, fénem a trezorem. V celém hotelu je k dispozici wi-fi. Snídaně se podává formou bufetu, večeře je servírovaná o 3 chodech se salátovým bufetem. K dispozici klientům je wellness – krytý bazén, sauna, parní lázeň, malé fitness. (župan do wellness je k zapůjčení na recepci – 5 €/pobyt).

TERMÍNY A CENY:

19.6. – 26.6. 2021

30.6. – 7.7. 2021

28.8 - 4.9. 2021

 

Dospělý3. os. na přistýlce
14 900 Kč 13 800 Kč

 

Jednolůžkový pokoj za příplatek  900 Kč/os./pobyt (max. 2 pokoje).

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 550 Kč


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / Rosengarten


Dolomity – Val Gardena


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174