Výletní i relaxační Františkovy Lázně s Kristinou


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

  • Komfortní 4* hotel s polopenzí
  • 12 léčebných procedur
  • Výlety do okolí

Nabízíme vám 6ti denní relaxační pobyt v jedněch z našich nejmalebnějších lázní. Kombinace příjemných lázeňských kúr se zajímavými výlety pěšky i naším autobusem do okolí lázní za asistence naší dlouholeté průvodkyně Kristiny budou zajímavým typem pro ty, kteří již nechtějí cestovat za odpočinkem i poznáním daleko. Léčivé účinky františkolázeňských pramenů jsou známy od 15. století. Město bylo založeno v roce 1793 císařem Františkem I. jako první slatinné lázně na světě a jeho lázeňská část nabízí nepřeberné množství příjemných procházek v rovinatém terénu a malebných parcích.

PROGRAM:

1. den: odjezd v ranních hodinách z Liberce do Františkových Lázní, odpoledne ubytování, „seznamovací“ procházka lázněmi, večeře.

2.–6. den: po snídani na vás denně čekají procedury dle vašeho výběru, odpoledne výlety pěšky i autobusem do blízkého okolí. Během pobytu navštívíte: bavorské městečko Waldsassen s premonstrátským klášterem a blízkým poutním místem, historické město Cheb, pěšky se vydáte lázeňskými lesy k rybníku Amerika (možno jet i místním vláčkem) či naučnými stezkami mezi rašeliništi do přírodní rezervace Soos i k blízkému zřídlu Natálie. Příjemná je také podvečerní procházka po lázeňské kolonádě s ochutnávkou místních léčebných pramenů či posezením v kavárně. Relaxovat můžete v lázeňském Aquaforu – komplexu venkovních i vnitřních teplých bazénů (35 °C) o ploše 1 500 m2 s vířivkami a saunou (vstupné není v ceně zájezdu).

6. den: návrat do Liberce v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním hotelu 4*. Hotel se nachází v klidném místě v blízkosti lesoparku a jen pár kroků od centra lázní. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené s koupelnou vč. fénu. Na pokoji najdete čajový, kávový a žehlicí set, wi-fi, a také župan a pantofle. Hotel sídlí v historické budově z roku 1916 a nabízí léčebné lázně a wellness centrum s celou řadou terapií a masáží. Vstup do wellness centra (finská sauna, pára, fitness) a menšího bazénu je pro hosty zdarma. Stravování formou polopenze – snídaně švédský stůl, večeře servírovaná – výběr ze 3 menu se salátovým bufetem. Taneční večer s živou hudbou 2× během týdne. V hotelu můžete dodržovat pitnou kúru – minerální pramen je přímo v budově. Během pobytu si také užijete 12× léčebné procedury (1 procedura cca 15–20 min.) přímo v hotelu – vč. lékařské vstupní prohlídky.

TERMÍNYA CENA:

20.6. – 26.6. 2021

8 700 Kč/os. 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 1 140 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 6× ubytování v 4* hotelu s polopenzí, 12 léčebných procedur, dopravu autobusem z Liberce vč. výletů v programu, služby průvodce.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 50 Kč/os./den, vstupné během pobytu.

Cena pojištění: 120 Kč, pouze storno


ČR zájezdyVýletní i relaxační Františkovy Lázně s Kristinou


Výletní i relaxační Františkovy Lázně s Kristinou


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174