Karlovy vary s Kristínou


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

  • hotel 4* s bazénem a wellness
  • 10 procedur
  • atraktivní výlety
  • nápoje v ceně

Navštivte s námi nejznámější české lázně – Karlovy Vary, jež drží unikát v počtu léčivých pramenů na světě a nedávno byly zařazeny na seznam světového dědictví UNESCO. Ve zdejších léčivých pramenech je běžně analyzováno na 40 minerálních prvků potřebných pro lidský organismus a blahodárná karlovarská minerální voda se tvoří v hloubkách 2500 m pod zemí. Ochutnat zde můžete na 13 pramenů, nejznámějším pramenem je Vřídlo a tryská až 12 m vysoko, jeho teplota je 72°C. Během týdenního pobytu v Karlových Varech si užijete léčebné procedury, procházky po světoznámé kolonádě, pěší, menší i delší výlety do zalesněného okolí třeba na vyhlídky Kristýna či Jelení skok. Můžete se také svézt přímo z centra lanovkou Diana na stejnojmennou rozhlednu a prohlédnout si zde motýlí dům. Naším autobusem se pak podíváte do Bečova nad Teplou, kde budete obdivovat jeden z největších pokladů Česka – relikviář sv. Maura, zavítáte do lesní obory Sv. Linharta a podíváte se i ke Svatošským skalám nad řekou Ohří. Těšit se můžete také do Krušných hor, na Božím daru si projdete proslulou, naučnou Ježíškovu stezku.

PROGRAM:

1. den: odjezd v ranních hodinách z Liberce do Karlových Varů, odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, lékařská prohlídka, individuální volno, večeře.

2.–6. den: procedury dle programu – tradiční karlovarská přírodní léčba (trávící, metabolické, pohybové a dýchací potíže), relax v hotelovém wellness, pěší procházky po kolonádě (pitná kúra) a na přilehlých lesních stezkách v okolí Karlových Varů, odpolední výlety naším autobusem s lehkou pěší do blízkého okolí turistikou (Bečov nad Teplou, Svatošské skály, obora Svatý Linhart, Boží dar).

7. den: po snídaní odjezd na Boží Dar – krátká procházka s výhledy, individ. volno na oběd, návrat do Liberce v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

6 nocí v komfortním wellness  hotelu 4* v klidné poloze. Hotel je vzdálen 15 min. pěšky od lázeňské kolonády event. lze využít zdarma i autobus, který zastavuje přímo před hotelem. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou, minibarem, TV, trezorem, wi-fi, na pokoji najdete i župan, pantofle a osušku. V hotelu je vám k dispozici vřídelní pitný pramen, bazén (28°C - 17x8 m s masážními tryskami – otevřen do 20.30), parní lázeň, finská sauna a vířivka. Přímo v hotelu je velké léčebné centrum, kde absolvujete během pobytu 10 procedur (masáže, vodoléčba- hydroxeur, uhličitá koupel, elektroléčba, tepelné procedury, cvičení v bazénu, koupele – minerální, perličková, přísadová, solná jeskyně), v balneocentru najdete také kadeřnictví, kosmetiku a pedikúru. Stravování formou polopenze v prostorné restauraci – snídaně bufet, večeře taktéž formou bufetu se salátovým bufetem a nápoji (k večeři džus, voda nebo čaj zdarma, ostatní nápoje za poplatek). Hotel je vybaven i kavárnou, kde se můžete zúčastnit společenských akcí i tanečních večerů.

TERMÍNYA CENA:

22.5. – 28.5. 2022

10 900 Kč/os. 


Cena zahrnuje: 6× ubytování v hotelu 4* s polopenzí vč. nápojů, 10 léčebných procedur/os., dopravu autobusem z Liberce, výlety dle programu, služby průvodce.

Sleva 3. os na přistýlce 700 Kč/pobyt, přípl. jednolůž. pokoj 1300 Kč/os/pobyt.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 35 Kč/os den - platba v místě (povinně), fakultativně vstupné během výletů, popř. příplatek za obědy (formou bufetu) – 2 400Kč/os.

Cena pojištění: 140,- Kč/os (pouze storno zájezdu)


ČR zájezdyKarlovy vary s Kristínou


Karlovy vary s Kristínou© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174