Cestovní kancelář Best Tour - cestování všemi smysly

 

Aktualizace k 22.7.2020:

poslední volná místa v zájezdech: Rakousko - Montafon 6.8.-13.8.2020

                                                                                  - Kleinwalsertal 8.8.-14.8.2020 

 

 

 

K vašim dotazům doplňujeme tyto informace - aktuálně jsou platné všechny naše zájezdy do Rakouska, kde je v současnosti lepší epidemiologická situace než v ČR

aktualizované údaje najdete zde - https://experience.arcgis.com/experience/fb603473e1f74f0bbae48155ff238565

 

v Rakousku jsou z preventivních důvodů povinné roušky ve vnitřních, veřejných prostorech (pošty, MHD, obchody)

 **********

Ck je otevřena s omezenou pracovní dobou kontaktovat nás můžete kdykoliv na  info@best-tour.cz nebo tel. 00420 728 234 908

 

 

 Aktualizace k 5.6.2020:

 

na základě doporučení vlády ČR, MZV a informací z AČCKA jsou opět v platnosti

naše nezrušené  zájezdy do Rakouska od 20.7.2020 do konce letní sezony.

Těšíme se na vás!

 

Vždy 45 dní před plánovaným odjezdem zájezdu informujeme klienty e-mailem či telefonicky o stavu realizace zájezdu.

 

Aktualizace k 26.5.2020:

 

Vždy 45 dní před plánovaným odjezdem zájezdu informujeme klienty e-mailem či telefonicky o stavu realizace zájezdu.

 

Jsme vám také k dispozici kdykoliv na 

info@best-tour.cz nebo tel. č. 728 234 908

*** 

Milí klienti a přátelé,oučasná nepříznivá situace má dynamický vývoj, neustále sledujeme dění u nás i ve světě. Prosíme vás tedy  o trpělivost.

Stejně jako Vy, my, tak i naši partneři – hotely v Rakousku, Itálii a Švýcarsku vyčkávají na vývoj situace. 

Chceme vás ujistit, že nepřijdete o zálohy, které máte u nás na letní zájezdy složeny, v případě, že by se situace kolem epidemie do léta nezlepšila, záloha vám bude vrácena. Počítáme s tím, že toto rozhodnutí učiníme vždy 45 dní před datem daného zájezdu s ohledem na aktuální situaci. Pokud i tak budete trvat na zrušení zájezdu, nově vám nabízíme možnost stornovat zájezd s 10% poplatkem do doby 45 dní před plánovaným odjezdem.  Toto opatření se vztahuje na naše autobusové zájezdy a pobyty vlastní dopravou.Ohledně leteckých zájezdů nás,  prosím,  kontaktujte s případnými dotazy. 

Budete –li mít dotazy k našim zájezdům, prosím kontaktujte nás na info@best-tour.cz nebo telefonicky na čísle 728 234 908.  Jsme vám k dispozici on-line v obvyklé pracovní době.

DĚKUJEME VÁM, ŽE ČEKÁTE S NÁMI !

30 let spolu na cestách - děkujeme za vaši přízeň!

... cestou necestou, za slunce i za deště, autobusem, letadlem, lodí, vlakem, ale hlavně pěšky, přes hory a doly, přes potoky, řeky i moře, za kulturou, historií i odpočinkem, za tichými zákoutími hor i veselými večery s přáteli, za svým „já" ...
30 let jsme vám stále nablízku, připraveni nabídnout hezké chvíle a nová poznání krásných míst - zažívejte radost objevovat svět!

Sleva 5% z celkové ceny autobusových zájezdů a 900 Kč z ceny leteckých zájezdů při závazné rezervaci a současné úhradě zálohy ve výši 30% do 15.2.2020.

Turistické a poznávací zájezdy Rakousko 2020

logo-stubai www.stubai.at - turistické informace Stubaital

Rakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - Serfaus - Fiss - LadisTyrolsko - údolí a ledovec ÖtztalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem
Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme výhodný balíček pojištění na léčebné výlohy (plnění do výše 3 mil. Kč) + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK či na našich stránkách – www.best-tour.cz), který lze zakoupit pouze společně se zájezdem. V pozdějším termínu nelze již pojištění dokoupit.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174