Vorarlberg – Lech am Arlberg


Lech am Arlberg 3
LechZuers-Tourismus+GmbH_Zuersersee[1]
Lech koupaliště+vesnice
Lech_am_Arlberg_centrum s řekou
LechZuers-Tourismus+GmbH_Bodenalpe
LechZuers-Tourismus+GmbH_byGeorgSchnell+%283%29
LechZuers-Tourismus+GmbH_byHansWiesenhofer
Kindertrachten
Lech koupaliště
Lech blatouchy

  • jedno z nejmalebnějších horských míst v Rakousku
  • středisko s oceněním „Best of the Alps"
  • skvělý hotel s výbornou kuchyní

Turistika v Lech am Arlberg patří po mnoho let do klasické nabídky c. k. Best Tour, mnozí klienti se sem po léta s nadšením vracejí. Tedy již sedmnáctou sezonu vás zveme do tohoto alpského ráje v kraji Vorarlberg. V letošní sezoně již tradičně poznáte nejen nádhernou okolní přírodu, ale užijete si i služeb  komfortního hotelu přímo na pěší zóně. Lech je zařazen mezi 10 nejatraktivnějších horských středisek Evropy a patří mu právem ocenění „Best of the Alps" (jímž se chlubí např. i francouzské Chamonix, italská Cortina či švýcarský Zermatt). Užijte si tedy i vy panenské přírody a komfortu v tomto atraktivním středisku a vydejte se zavzpomínat po známých alpských cestách na svůj první horský zájezd s námi.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2.–7. den: pobyt v Lechu spojený s každodenními túrami v okolí Lechu, možnost návštěvy vyhřívaného lesního koupaliště (25 °C) s toboganem, zahrát si tenis můžete na jednom ze 4 krytých kurtů nebo otevřených kurtů u koupaliště (nutná rezervace předem). Ke svým výletům můžete využít panoramatický autobus s otevřenou horní plošinou do přírodní rezervace Zugertal k jezerům Spullersee či Formarinsee (tyrkysová jezera jsou výchozím bodem nádherných pěších tras), místním autobusem se můžete podívat do neméně zajímavých horských částí Lechu – Oberlechu, Stubenbachu, Zugu či Warthu, zajisté využijete ke svým denním výletům i lanovek na Rüfikopf, Oberlech, Petersboden či Steffisalp (Warth) a určitě si nenecháte ujít ani návštěvu místního lidového muzea Walser Museum či nedělního koncertu na náměstí. Nově si můžete projít velmi zajímavý geologický okruh na Rüfikopfu a s turistickou kartou si zahrát i minigolf.

7. den: odjezd večer z Lechu.

8. den: návrat do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v typickém alpském hotelu 3* (dva objekty) v krásné, klidné poloze pod horou Omeshorn v blízkosti centra Lechu. Dvoulůžkové pokoje jsou útulně zařízeny v horském stylu, vybaveny koupelnou s fénem, telefonem, TV, rádiem a internetovým připojením. Stravování formou polopenze – snídaně bohatý švédský stůl, večeře o 3 chodech se salátovým bufetem. K vybavení hotelu patří wellness se saunou a parní lázní.

TERMÍNY A CENY:

6. 7. – 13. 7. 2019

24. 8. – 31. 8. 2019

 

DospělýSenior na 70 let3 os. a 4. os.děti do 14 let
13 600 Kč 13 350 Kč 12 200 Kč 7 900 Kč

 

Sleva pro děti na přistýlce je platná pouze při společném ubytování dvou dospělých na pokoji. Sleva pro dospělé na 3. a 4. lůžku je platná pro ubytování v apartmánu se společným obývacím pokojem a koupelnou a dvěma samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi (počet apartmánů v hotelu je omezen – ubytování vždy na dotaz v c. k.).

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, místní taxu, služby průvodce, turistickou kartu.

Cena pojištění: 270 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Vorarlberg – Lech am Arlberg


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174