Jarní Mariánské Lázně


01
02
16
03
04
05
18
06
07
08
09
10
19
11
12
13
14
15

  • léčebný pobyt - 10 procedur
  • plná penze light
  • hotel přímo na kolonádě
  • výlety v ceně

Mariánské Lázně (UNESCO) to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády i příjemné kavárny. V centru lázeňského města na vás čeká koncertní Zpívající fontána a nabídne vám každou lichou hodinu jedinečný hudební zážitek. Procházet se můžete nejen po Hlavní kolonádě, nejdelší v ČR, ale i po nesčetných značených cestách CHKO Slavkovského lesa vedených malebnou přírodou. K utužení Vašeho zdraví určitě přispěje i pitná kúra – ochutnáte mnohé minerální prameny-nejznámější Ferdinandův, Lesní, Ambrožův, Karolinin či Rudolfův. Jejich účinky už ocenili J.W.Goethe, britský král Edward VII či Frederic Chopin. Půvab a jedinečná jarní atmosféra města vám v kombinaci s blahodárnými prameny a bohatým kulturním programem dodají novou energii.

Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách z Liberce do Mariánských Lázní, odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, lékařská prohlídka, individuální volno, večeře.

2. – 6. den: procedury dle programu - v balíčku 10 procedur (např. parafín, parafango, podvodní masáž, klasická masáž, suchá masáž na vodním lůžku, perličková koupel, elektroléčba, inhalace, magnetoléčba, plynová obálka, oxygenová léčba, plynové injekce, cvičení v bazénu), pěší procházky po kolonádě (pitná kúra) a na lesních stezkách v okolí Mariánských Lázní. Odpolední výlety naším autobusem v ceně – návštěva s prohlídkou historického města Chebu, výlet spojený s prohlídkou kláštera premonstrátů v Teplé a návštěva parku Boheminium. Naše průvodkyně Vás také provede lázeňskou kolonádou a zasvětí do bohaté historie Mariánských lázní.

7. den: po snídani, dopoledne odjezd z Mariánských Lázní, zastávka na zámku Zbiroh, kde pobývali významné české osobnosti jako např. Rudolf II, Karel IV, Božena Němcová, Ema Destinová a kde Alfons Mucha vytvořil Slovanskou epopej. Návrat odpoledne - v podvečer do Liberce.

Ubytování:

v příjemném hotelu 3* v blízkosti kolonády, jen 200 m od Zpívající fontány. Pokoje jsou útulně zařízeny, s koupelnou, WC, telefonem, TV, fénem a trezorem, Wi-Fi. Přímo v budově hotelu se nachází léčebné oddělení s rehabilitační péčí, wellness studio s kosmetikou s bioprodukty. K dispozici je i malý bazén s protiproudem (9x4m). Župan za poplatek za 30,- Kč/den. Stravování – snídaně bufet, večeře 3 chody (výběr ze 4 hlavních jídel) + salátový bufet, v ceně je také 5x lehký oběd v poledne (polévka a poloviční porce hlavního jídla se střídá každý druhý den s polévkou a malým salátem + pečivo – oběd mimo den příjezdu a odjezdu). K dispozici klientům je i kavárna s vyhlídkou na kolonádu.

Termín a cena:

19.5. - 25.5.2024

12.500,- Kč/os


Cena zahrnuje: 6 × ubytování v hotelu 3* s plnou penzí light, 10 léčebných procedur/os., dopravu autobusem z Liberce, dopravu - výlety dle programu (mimo vstupů), služby průvodce.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 50,- Kč/os den - platba v místě (povinně), fakultativně - vstupné během výletů. Příplatek za jednolůžkový pokoj 2400,- Kč/os/pobyt.

Cena pojištění: Tarif D3S+, 230,- Kč/os (storno zájezdu)


ČR zájezdyJarní Mariánské Lázně


Jarní Mariánské Lázně© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174