Vorarlberg – Montafon


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

  • 19 lanovek v ceně
  • na 1000 km vysokohorských pěších tras
  • 4* s polopenzí a wellness centrem
  • vycházka s majitelkou hotelu a posezením u kávy a dezertu

Zveme vás do Montafonu, 40 km dlouhého údolí v západní části Rakouska, obklopeného pohořími Rätikon, Silvretta a Vewall na jehož konci se majestátně tyčí vrchol Piz Buinu (3.312 m). Tento horský ráji na jihu kraje Vorarlbeg nabízí aktivním turistům přes 1000 km pěších tras vedených panenskou přírodou a krásnou, tichou krajinou. Jedenáct vesniček podél údolí má trochu netradiční názvy jako Gaschrun, Tschagguns nebo Vandans a svědčí o přítomnosti původních, rétorománských obyvatel. Vesnice Schruns je pak nejstarší rétorománskou vesnicí v kraji Vorarlberg. Vliv Švýcarska se zde neprojevuje jen v jazykových variacích němčiny, ale také v pestré místní kuchyni – na vašich toulkách v montafonských horách můžete na některé z četných salaší ochutnat například Sura Kees – tradiční sýr z kyselého mléka s ochranou regionální známkou. Pokud hledáte tichá místa v horách s krásnými výhledy a inspirující cesty, které často nevedou jen do cíle, ale především k Vaší mysli a duši, pak jste tu správně. Aktivní odpočinek je v Montafonu zaručen.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2. den: příjezd do Montafonu, lehká turistika, odpoledne ubytování, večeře.

2.–7. den: turistika s výběrem ze 19 lanovek v údolí Montafon. Turistika je organizovaná naším průvodcem s využitím místní turistické karty (podmínky karty r. 2020), k dispozici jsou vám neomezeně lanovky z Brandnertalu, z Gargellen, lanovka Golm, lanovka Kristbergbahn, lanovka na jezero Lünerseebahn, lanovka Muttersberg, Schnifisberg, Silvretta Montafon, Tafamuntbahn, Sonnenkopfbahn a také Seilbahn Sonntag Stein. Neomezeně můžete i využívat regionální autobusy až na Silvretta Hochalpenstrasse nebo do Brandentalu. Po túře se můžete vykoupat na  horských koupalištích v údolí či v krytých bazénech nebo se seznámit s poutavou historií Montafonu v některém z lidových muzeí.

7. den: v odpoledních – večerních hodinách odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

V tradičním, rodinném hotelu 4*, dvoulůžkové pokoje jsou útulně a prostorně zařízeny v horském stylu, vybaveny koupelnou, telefonem, TV a internetovým připojením. Stravování formou polopenze – snídaně švédský stůl, večeře o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x během pobytu v rámci večeře rakouské speciality. Majitelka hotelu vás také provede vesnicí a pozve na šálek kávy s koláčem. 1x večerní promítání fotek z oblasti Montafonu. K vybavení hotelu patří wellness se saunou, parní lázní, aroma lázní, vířivkou a zahradou s lehátky.

TERMÍNY A CENY:

5.7.–12.7.2021

20.8.–27.8.2021

 

13 900 Kč

Sleva na přistýlku pro děti do 12ti let – 1800 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj – 1700 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, turistickou kartu, pobytovou taxu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 550 Kč


Rakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Vorarlberg – Montafon


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174