Bavorský lázeňský trojúhelník


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

  • termální lázně vč. vstupů
  • denní přejezdy
  • výlet do Pasova
  • apartmány přímo u termálů

Během 4 denního pobytu v Bavorsku poznáte tři špičková lázeňská střediska - Bad Griesbach, Bad Birbach a Bad Füssing. Užijete si relax a koupání ve vnitřních i venkovních léčebných bazénech s termální vodou různých teplot v krásném prostředí. Můžete se zde zúčastnit vodní gymnastiky, využít plavání v jeskyních, odpočívat ve vířivce či si masírovat tělo vodními tryskami a gejzíry. Všechny lázně jsou vybaveny klidovými místnostmi i lehátky v zahradě. Zdejší prameny s obsahem síry jsou vhodné zejména pro léčbu revmatismu, artritidy i bolesti zad. Součástí komplexů jsou zde pro ochlazení a zvýšení imunity Kneippovy chodníky či bazény s chladnější vodou určeny pro sportovní plavání. Při celodenním pobytu se můžete v termálním komplexu občerstvit v bistru či restauraci. Nenajdete zde však tobogány ani jiné atrakce pro děti, lázně jsou určeny zejména k léčebným účelům. Nabízíme vám příjemný pobyt jen pár kilometrů od českých hranic s možností poznání hned tři termálních komplexů, které jsou od sebe vzdáleny jen 25 km.

PROGRAM:

1. den: odjezd v ranních hodinách z Liberce, odpoledne příjezd do Bavorska, ubytování, individuální volno, procházka lázeňským parkem či podvečerní koupání v termálních lázních (individuálně).

2.–5. den: celodenní koupání v termálních bazénech v Bad Griesbach- tyto lázně najdete uprostřed idylické krajiny, zdejší oblast je nazývána "bavorským Toskánskem", léčivé prameny zde tryskají z hloubky 1500m. Můžete relaxovat v 16ti bazénech s vířivkami i s masážními lehátky, komplex je umístěn v krásné zahradě. Součástí lázní jsou desítky km tras určených pro praktikování nordic walking. Celodenní pobyt v termální lázních Bad Füssing jež jsou opravdovým lázeňským rájem. Čeká vás odpočinek v jednom ze tří termálních komplexů - v Europa Therme jež nabízí relaxaci v bazénech různých teplot 18° - 42°C na ploše 3000 m2. Celodenní pobyt v termálních lázních Bad Birnbach - zde si můžete užít léčivou vodu na ploše 2400 m2.

5. den: po snídani odjezd do Pasova, prohlídka města, pokračování přes Šumavu do Liberce, příjezd v podvečer.

UBYTOVÁNÍ:

v apartmánech pro dvě osoby, apartmány jsou vybaveny koupelnou s fénem, plně vybavenou kuchyňkou vč. mikrovlnné trouby, kávovaru, rychlovarné konvice a toustovače, wi-fi. Z apartmánu se přímo v županu dostanete podzemní chodbou do termálních lázní. V ceně je také zahrnuta malá snídaně s čerstvým pečivem s donáškou do apartmánu. 2 x během pobytu večeře - 1x řecké restauraci, 1x pizza večer. V blízkosti apartmánu najdete obchod s potravinami i restaurace.

TERMÍNYA CENA:

5.6. – 9.6. 2022

8 900 Kč/os. 


Cena zahrnuje: 4x ubytování v apartmánech se snídaní, 2x večeři, 3x celodenní vstupy do termálních lázní, dopravu autobusem z Liberce, služby průvodce.

Pobytová taxa 2,80€/os./den - platba v místě, příplatek za jednolůžkový apartmán 1000 Kč/os./pobyt, sleva pro 3.os na rozkládacím gauči 1500 Kč/pobyt.

Cena pojištění: 370,-Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu, covid-19)


Německo zájezdyBavorský lázeňský trojúhelník


Bavorský lázeňský trojúhelník© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174