Pitztal a Kaunertal


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

  • krásné túry vedené nedotčenou
  • wellness hotel 4* s venkovním i vnitřním bazénem
  • lanovka na ledovec Pitztal a Kaunertal v ceně

Navštivte s námi údolí Pitztal v jihozápadním Tyrolsku, ráj pro horskou turistiku, jemuž dominuje nejvyšší hora Tyrol – Wildspitze (3.768 m) a celé údolí uzavírá panorama padesáti třítisícových velikánů. Najdete zde krásné skalní soutěsky, okouzlující panenskou přírodu a jako všude v Tyrolsku ani zde nechybí horské salaše s muškáty, kde na vás čeká tyrolský špek s vychlazeným pivem. Pitztálské údolí protíná na 380 km turistických tras od příjemných procházek až po náročné výstupy na vrcholy v oblasti třítisícovek. Během našeho pobytu zavítáme i do blízkého, sousedního údolí Kaunertalu a pokocháme se výhledy z kaunertálského ledovce do Švýcarska a Itálie.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2.- 7. den: turistika v údolí Pitztal a Kaunertal organizovaná naším průvodcem s využitím turistické karty (podmínky karty r. 2021) v údolí Pitztal – Hochzeiger lanovka v Jerzens (2.370 m.n.m), Rifflsee lanovka (2.232 m.n.m.), – pitztalský ledovcový expres (3.440. m.n.m) s nejvýše položenou restaurací v Rakousku (výjezd na ledovec v den odjezdu) - lanovka v Imst (2.050 m.n.m.), lanovka na kaunertálský ledovec (3.108 m.n.m) vč. panoramatické cesty na ledovec, lanovka ve Fendels (1.874 m.n.m.), lanovka v Hoch Imst, jízda místním busem v celém údolí, vstupné do Naturpakhausu i centra kamzíků a svišťů v Pitztalu.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

Ubytování: V  hotelu 4* v údolí Pitztal. Hotel se nachází v klidné poloze, obklopen lesy a loukami. K

UBYTOVÁNÍ:

V  hotelu 4* v údolí Pitztal. Hotel se nachází v klidné poloze, obklopen lesy a loukami. K jeho vybavení patří velké wellness s otevřeným, vyhřívaným i krytým bazénem, několik saun vč. venkovní sauny v dřevěné chaloupce, parní lázeň, vířivka. Ve wellness se můžete osvěžit pramenitou vodou z vlastního zdroje a ovocem. Součástí wellness centra je i klidová místnost s lehátky a fitness místnost. Stravování formou polopenze – snídaně bohatý bufet s bio produkty z místních farem, večeře o 4 chodech vč. salátového bufetu s výběrem z menu. Během týdne se v hotelu konají tematické a bufetové večeře. Hotelové pokoje jsou situovány ve dvou budovách, vybaveny balkonem, TV, koupelnou s fénem a košíkem s županem a osuškou do wellness.

TERMÍNY A CENY:

9.7.-16.7.2022

12 900 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2700 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu na lanovky v údolí Pitztal a Kaunertal vč. lanovek na ledovce, služby průvodce.

Cena pojištění: 490,-Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu, covid-19)


Rakousko zájezdySaalbach HinterglemmPitztal a KaunertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí Ötztal


Pitztal a Kaunertal© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174