Saalbach Hinterglemm


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13

  • turistika v malebném údolí Glemmtal
  • denní přejezdy
  • večeře vč. nápojů

Nabízíme vám pobyt v krásném, 30 km dlouhém údolí Glemmtal. Jedno údolí spojuje 2 střediska v Saalbach - Hinterglemm – 1.003 m.n.m. Turisty zde na každém kroku doprovází nedostižné panorama od Vysokých Taur až po masív Leoganger Steinberge. Tam, kde jsou v chladném ročním období doma fanoušci lyžování a snowboardingu, čeká v létě na milovníky procházek a na alpské horské nadšence 400 km značených turistických cest. Navštívit zde můžete i místní Heimat a Skimuseum nebo palírnu destilátů Enna Bartla. Saalbach-Hinterglemm Vás překvapí rozmanitostí a malebností krajiny.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, příjezd do Saalbach-Hinterglemm, individuální volno, večeře.

2.-6. den: pobyt v Saalbach Hinterglemm spojený s každodenními túrami – překrásné výhledy na třítisícovky vysokých Taur s Grosglocknerem a na Grossvenediger. V ceně zájezdu je obsažena turistická karta (podmínky 2021), která vás opravňuje k neomezenému využívání 6ti lanovek v celém údolí (Kohlmaibahn, Schattberg X-press a Schattberg Sprinter ze Saalbachu a Westgipfelbahn, Kogelbahn a Rieterkogelbahn z Hinterglemmu) a využívání místních autobusů. Vykoupete se také v lesním koupališti v Saalbachu, na Reitkoglu vás čeká zajímavá stezka léčivých bylin, zahrajete si tenis na místních kurtech, tradiční zvyky odhalíte ve vlastivědném a lyžařském muzeu, svezete se vláčkem na konci údolí a pro děti je připravena zábavná stezka Montelinos nebo dobrodružná cesta skřítka Kodoka.

6.  den: odjezd ze Saalbach Hinterglemm odpoledne do ČR, návrat do Liberce kolem půlnoci.


UBYTOVÁNÍ:

Ve 3* příjemném hotelu s tradiční rakouskou atmosférou v klidné poloze. Pokoje jsou moderně zařízeny s TV, telefonem, koupelnou s WC. V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze – snídaně formou bufetu, večeře jsou servírované o 3 chodech se salátovým bufetem vč. nápoje k večeři (pivo, víno, nealko).

TERMÍN A CENA:

5.8.-10.8.2022

11.800 Kč/os

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 850 Kč/os./pobyt.

 

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelu 3*,turistickou kartu, pobytovou taxu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 490 Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu, covid-19)


Rakousko zájezdySaalbach HinterglemmPitztal a KaunertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí Ötztal


Saalbach Hinterglemm© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174