Salcbursko - putování krajem


Sommer_Flachau_fishhit
Almruhe__c__Gasteinertal_Tourismus_GmbH__5_
_DSC5768
Festung_Salzach
26289866079_1c95bada2b_k
28173165457_1c8fe3264d_k
42139850945_06a7313626_k
altenmarkt-zauchensee-tourismus_2017_paar_hutte
Felsentherme-Bad-Gastein-c-Max-Steinbauer-Photography-24
altenmarkt-zauchensee-tourismus_sommer_entspannung_therme-amade_strudel

  • lanovky, termály a ostatní vstupy dle programu v hodnotě 220 €/os. v ceně
  • opět v našem programu oblíbený zájezd z minulých let
  • denní přejezdy
Nádherná krajina – jezera, pastviny, salaše, hory, ale i slavná historie a okouzlující Mozartův Salcburk – to je Salcbursko. Tento program je určen turistům, kteří si chtějí užít přírodu rakouských Alp na méně náročných túrách v kombinaci s relaxem v příjemných bazénech a wellness. Bohatá nabídka Salcburské karty také umožní průvodci zájezdu při nepřízni počasí zaimprovizovat tak, aby náš program byl stále atraktivní a vy jste si užili plnohodnotnou dovolenou. Vzhledem k bohaté nabídce aktivit a krátké vzdálenosti z Čech je pobyt je vhodný i pro rodiče či prarodiče s dětmi.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce do Rakouska v ranních hodinách. Příjezd odpoledne do Grossgmain – návštěva lidového muzea pod širým nebem (60 originálních selských domů reprezentuje lidové zvyky, tradici a historii Salcburska), pokračování do hotelu, ubytování, večeře.

2. den: údolí Gasteinertal – po snídani odjezd do známé termální a turistické oblasti – lanovkou z Bad Gastein– lehká turistika, odpoledne relax v termálních lázních Felsentherme Gastein (4 hod.) – v komplexu termálních vnitřních i venkovních bazénů s masážními tryskami, lehátky, wellness oázou a saunami. Návrat do hotelu, večeře.

3. den: po snídani odjezd odjezd do Werfenu – návštěva pohádkového hradu Hohenwerfen z 11. století v krásné poloze na skále nad řekou Salzou, poté do Flachau lanovkou do turistické oblasti Griessenkar, lehká turistika, návrat do hotelu.

4. den: po snídani prohlídka soutěsky Lichtensteinklamm, jedné z nejdelších, nejhlubších a nejužších soutěsek v Alpách, poté lanovkou z Wagrainu na Grafenbergalm – lehká turistika, odpoledne relax ve vodním světě Wasserwelt Wagrain, návrat do hotelu.

5. den: po snídani vyjedeme k jezeru Zauchensee 1 350 m n. m. a odtud lanovkou na Gamskogel – vybrat si zde můžete jednu
z mnoha pěších tras vedených panenskou přírodou s panoramatickými výhledy. Odpoledne budete mít možnost navštívit lázně Therme Amadé se saunou v Altenmarktu.

6. den: odjezd do hlavního města Salcburska – Salcburku (Mozartův rodný dům, hrad Hohensalzburg vč. lanovky, panoramatická plavba lodí po Salze, neomezené využívání MHD, možnost návštěvy salcburské zoo, prohlídka města s průvodcem i individuálně), odjezd do ČR v odpoledních/večerních hodinách.

Návrat do Liberce 7. den v nočních či brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v příjemném rodinném 3* hotelu. Hotel je pro svou polohu ideálním místem výjezdů našich hvězdicových výletů. Je nově zařízen v útulném alpském stylu. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou a telefonem, jsou zařízeny ve světlých teplých barvách. Snídaně se podávají formou bohatého švédského stolu, večeře je servírována o třech chodech se salátovým bufetem a s výběrem ze dvou hlavních jídel. K dispozici je klientům také sauna, bio sauna, parní lázeň a klidová místnost.

TERMÍNY A CENY:

21. 7. – 26. 7. 2019

7. 8. – 12. 8. 2019

 

DospělýDítě 6-8 let9–12 let3. os.
11 600 Kč 6 600 Kč 8 000 Kč 11 000 Kč

 

Cena pro děti je platná pouze s 2 dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí v hotelu, pobytovou taxu, dopravu autobusem, veškeré vstupy dle programu během  celého pobytu, služby průvodce.

Cena pojištění: 210 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Salcbursko - putování krajem


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174