Salcbursko - Saalbach Hinterglemm


Wanderparadies .JPG
Wandern
Landschaft.JPG
RS1641_Bergbahnen 01
Saalbach -
RS54_Landschaft_01
Saalbach.JPG
universal - bota
RS94_Hütte 05

  • nenáročná turistika v malebném údolí Glemmtal
  • ubytování v hotelu 3* s luxusním wellness v propojeném hotelu 5*
  • skvělá salcburská kuchyně
Nabízíme vám pobyt v malebném, 30 km dlouhém údolí Glemmtal. Jedno údolí zde spojuje 2 střediska Saalbach a Hinterglemm. Turisty tu na každém kroku doprovází nedostižné panorama od Vysokých Taur až po masiv Leoganger Steinberge. Tam, kde jsou v chladném ročním období doma fanoušci lyžování a snowboardingu, čeká v létě na milovníky procházek a na alpské horské nadšence 400 km značených turistických cest. Saalbach-Hinterglemm vás překvapí rozmanitostí a malebností krajiny. Celá oblast je pak vzdálena z Liberce jen 570 km a nabízí velké množství túr i pro nenáročné chodce, kteří si v kombinaci s krásným wellness hotelovým zázemím užijí skvělou alpskou dovolenou.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, příjezd do Saalbachu odpoledne, volno, večeře.

2. den – 6. den: pobyt v Saalbachu-Hinterglemmu spojený s každodenními túrami – překrásné výhledy na třítisícovky Vysokých Taur s Grossglocknerem a na Grossvenediger. V ceně zájezdu je obsažena turistická karta, která vás opravňuje k neomezenému využívání lanovek v celém údolí (lanovky Westgipfelbahn a Reiterkogelbahn z Hinterglemmu, Kohlmaisbahn a Schattberg X-press ze Saalbachu, lanovka Asitzbahn z Leogangu) a místních autobusů. Vykoupete se také na novém lesním koupališti v Saalbachu, na Reiterkogelu vás čeká zajímavá stezka léčivých bylin, zahrajete si tenis na místních kurtech, tradiční zvyky odhalíte ve vlastivědném a lyžařském muzeu a svezete se i vláčkem na konci údolí. Pro děti je zde připravena zábavná stezka Montelinos nebo dobrodružná cesta skřítka Kodoka.

6. den: odjezd ze Saalbachu-Hinterglemmu do ČR odpoledne/navečer.

Příjezd do Liberce 6. den kolem půlnoci či 7. den v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v tradičním hotelu 3* přímo propojeném s hotelem 5*, ve kterém najdete krásné wellness Alpine Spa centrum na ploše 2 000 m2 s 9 typy saun a různých teplot (bylinková, finská, parní turecká, infra), skalní sprchy s ledovou fontánou, klidové místnosti (vodní lůžka, alpská pláž, vyhřívaná kamenná lůžka) a krytý bazén. V zahradní části wellness můžete využívat venkovní bazén s mořskou solí, whirlpool a finskou saunu Troadkasten. Pokoje jsou zařízeny v tyrolském stylu s TV, koupelnou s županem, fénem a psacím stolem. Stravování formou polopenze – snídaně bohatý švédský stůl, večeře tříchodové menu s výběrem z hlavních chodů a salátovým bufetem. Welcome drink na přivítanou.

TERMÍNY A CENY:

21. 7. – 27. 7. 2019

11. 8. – 17. 8. 2019

 

Dospělý3. os na přistýlce
12 600 Kč 11 000 Kč

 

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí v hotelu 3* s využíváním wellness v 5* hotelu, pobytovou taxu, dopravu autobusem, služby průvodce, turistickou kartu.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Salcbursko - Saalbach Hinterglemm


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174