Sardinie


sardinie cala gonone
bonifacio
santa teresa
santa teresa capo testa
sardinie pláž
sardinie přístav
sardinie

  • krásná příroda
  • tyrkysově průzračné moře
  • komfortní hotely 3*–4* u moře s nápoji v ceně
  • atraktivní výlety
  • skvělý poměr kvalita/cena
Již poněkolikáté vám nabízíme (opět s menší obměnou) oblíbený zájezd na Sardinii. Hornatá a divoká Sardinie, jejímž bílým plážím se nevyrovnají žádné v Evropě, si stále ještě zachovává svůj původní přírodní ráz. Součástí této mnohotvárné krajiny jsou voňavé myrty, lentišky, jalovce, olivovníky a korkové duby. Smaragdově modré moře omývá břehy romantických zálivů, bílých písčitých pláží i skalnatých útesů a megalitické stavby – dolmeny, menhiry či nuraghi – jsou svědectvím dávných civilizací. Během svého pobytu na Sardinii zavítáte v rámci jednodenního výletu do korsického Bonifacia – bílého města na vápencových útesech. V zájezdu si tak užijete koupání na krásných plážích v kombinaci s atraktivními výlety.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce autobusem v odpoledních hodinách.
2. den: příjezd do Livorna ráno – trajekt na Sardinii (plavba 6 hod. a 30 min.), transfer na ubytování v resortu 3* s plnou penzí a nápoji na severovýchodním pobřeží, volno, koupání.

2.-4. den: první den po příjezdu celodenní volno, relax, koupání. Další den navštívíme korsické Bonifacio (UNESCO) – město na bílých útesech 80 m nad hladinou moře je nejkrásnější a historicky nejzajímavější na celé Korsice. V městečku najdete spleť úzkých uliček se spoustou obchůdků i romantická zákoutí s krásnými výhledy na moře. Trajekt ze Santa Teresa Gallura a zpět, večer ubytování na severozápadním pobřeží Sardinie.

4.-11. den: týdenní pobyt v resortu 4* ve středisku Stintino spojený s koupáním na jedné z nejkrásnějších pláží Sardinie – La Pelosa. Během pobytu navštívíme i půvabné košíkářské městečko Castelsardo a historické Alghero opevněné hradbami. Uskuteční se i celodenní výlet do oblasti Santa Teresa Gallura spojený s prohlídkou městečka, věží Torre di Longosardo a lehkou pěší turistikou na výběžku Capo Testa. Prohlédneme si i velice zajímavý archeologický komplex nurahgi Lu Brandali – místo typické pro Sardinii.

11. den: po snídani odjezd na trajekt Olbia–Livorno, pokračování v cestě do ČR.

UBYTOVÁNÍ:

na severovýchodě ostrova v resortu 3* v blízkosti moře, ubytování je situováno v terasovitě řešených pokojích s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s fénem, telefonem, trezorem, TV. Pláž v pěším dosahu je vybavena slunečníky a lehátky. Na pláži najdete denní bar i restauraci. Stravování formou plné penze – bufety vč. nápojů – voda a víno neomezeně. V resortu je vám k dispozici bazén s lehátky a slunečníky a řada sportovních aktivit (kánoe, lukostřelba, plážový volejbal, badminton, ping-pong).

na severozápadě ostrova v hotelu 4* – v přímořském středisku Stintino u jedné z nejkrásnějších pláží Sardinie. Celá oblast je situována nedaleko mysu Capo Falcone, odkud je pěkný výhled na blízký ostrov Asinara. Pláž La Pelosa s jemným bílým pískem je vzdálena 500 m a připomíná pláže v tropických oblastech Karibiku, můžete na ni dojít pěšky či se svézt kyvadlovou dopravou na vlastní soukromou pláž. Stravování formou polopenze – bufety vč. nápojů – voda, víno, pivo bez omezení. V restauraci s výhledem na moře se podávají typické sardinské a italské speciality. Klientům jsou k dispozici tenisové kurty i volejbalové hřiště. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, ledničkou, TV.

TERMÍNY A CENY:

14. 9. – 25. 9. 2019

21 900 Kč/os.

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem z Liberce a zpět, trajekt na Sardinii a zpět, 2 noci v resortu 3* s plnou penzí a nápoji, 7 nocí v hotelu 4* s nápoji, 1 celodenní výlet lodí do korsického Bonifacia. Výlety do Alghera a Castelsarda, výlet do Santa Teresa Gallura s pěší turistikou, služby průvodce během celého pobytu, pobytové taxy.

Cena pojištění: 520 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / RosengartenArena di Verona - Plácido DomingoApulie - SalentoSardinie

Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174