Turistika v národních parcích


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18

  • turistika v nejhezčích NP Slovenska
  • termální koupaliště
  • plavba na pltích
  • denní přejezdy

Na Slovensku najdete na malém území spoustu přírodních krás. Mnozí tato místa znají z minulých let, kdy jsme se Slovenskem tvořili jednu zemi. V našem turisticky laděném zájezdu, můžete zavzpomínat na dovolené svého mládí a podívat se do Nízkých Tater – pohoří mezi dvěma údolími, do Slovenského ráje s krásnými výhledy, vodopády i jeskyněmi, v NP Pieniny budete splavovat Dunajec na pltích a ochutnáte zde i skvělé halušky, ve Vysokých Tatrách si užijete výhledy na velkolepé štíty i horská plesa a prozkoumáte Jánošíkovo rodiště a jeho pěkné okolí. I když v zájezdu chybí turistická karta, na kterou jste zvyklí z Rakouska či Itálie, připravili jsme pro vás na Slovensku atraktivní túry s menším výškovým převýšením. Zájezd je koncipován s denními přejezdy a ubytováním v novém pensionu s bazénem.

PROGRAM:

1. den: v ranních hodinách odjezd na Slovensko, přestávka v ČR na oběd, odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, individuální volno, možnost koupání v termálním koupališti, večeře.

2-6. den: celodenní turistika v oblasti Vysokých Tater - Štrbského plesa (Mlýnickou dolinou k vodopádu Skok- přev. 400m  nebo na  Popradské pleso Mengusovskou dolinou přev. 230 m či lanovkou na Solisko), celodenní turistika ve Slovenském ráji (přev. max do 460 m), celodenní turistika v oblasti Nízkých Tater – Demänovská dolina (lanovkou na Chopok - hřebenová túra na Dumbier – 400 m přev. nebo vyhlídkovou trasou přes Ostredok do Demänovské jeskyně UNESCO), celodenní výlet do NP Pieniny (jízda na pltích po Dunajci – goralský oběd v kolibě - koupání v termálních lázních).

6. den: po snídani odjezd do oblasti Malé Fatry, turistika v okolí Terchové, v pozdním odpoledni návrat do ČR, příjezd do Liberce kolem půlnoci.

UBYTOVÁNÍ:

v komfortním, rodinném pensionu 3* s venkovním, vyhřívaným bazénem a lehátky. V hotelu najdete i wellness s vířivkou a saunou (wellness vstup 1 x pobyt zdarma). Pokoje jsou nově zařízeny vybaveny koupelnou, TV, wi-fi, balkonem nebo terasou. Stravování formou bufetu – snídaně i večeře si můžete vychutnat v hotelové restauraci nebo na venkovní terase.

TERMÍNYA CENA:

4.9. – 9.9. 2022

10 700 Kč/os. 


Cena zahrnuje: 5x ubytování v pensionu s polopenzí, dopravu autobusem, výše uvedené výlety autobusem, pobytovou taxu, služby průvodce, oběd v kolibě, výlet na pltích po Dunajci.

Nezahrnuje: vstupy, které nejsou uvedeny v „cena zahrnuje" a jsou na vašem zvážení dle výběru programu, výlety lze absolvovat i bez lanovek (lanovka Štrbské pleso, Chopok (15-20€) , Demänovská jeskyně (10€), termální koupaliště (7€).

Cena pojištění: 430,-Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu, covid)


Slovensko zájezdyTuristika v národních parcích


Turistika v národních parcích© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174