Slovinsko - Moravské Toplice


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

  • relaxace v termálním resortu 4*sup.
  • denní přejezdy
  • výlet s ochutnávkou místních specialit
  • 1x vsup do saunového světa


Nabízíme vám wellness pobyt s  koupáním v léčivých vodách termálního střediska Moravské Toplice. Středisko leží v kraji Prekmurje (česky Zámuří) v lázeňském trojúhelníku (Slovinsko – Rakousko - Maďarsko). Hlavním místním lákadlem je léčivá černá a bílá termální voda s obsahem chloridu sodného a hydrogenové vody nasycené oxidem uhličitým. Toto složení má léčebné účinky na revmatická onemocnění, ortopedické problémy či rehabilitaci po úrazech a operacích. Okolí Moravských Toplic nabízí spoustu možnost pěkných procházek v rovinatém terénu. V prosinci 2022 jsme již uskutečnili jeden adventní zájezd do Moravských Toplic – viz „reference klientů".


Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách přes Vídeň a Štýrsko do Slovinska, do Moravských Toplic. Příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, koupání v termálních bazénech, drink na přivítanou, večeře.

2. – 4.den: váš den začíná skvělou snídaní formou švédského stolu, poté vás čeká relaxace a koupání v termálních bazénech hotelového resortu 4*sup. na ploše 2000m2. Wellness centrum a bazény jsou přímo propojeny vnitřní chodbou s hotelem, z vašeho pokoje se do bazénů dostanete v hotelovém županu. Při naší návštěvě se nám líbila klidná atmosféra resortu, nenajdete zde tobogány, ani jiné atrakce pro děti, resort je určen převážně k relaxaci dospělých. Do centra Moravských Toplic se dostanete za 6 min. pěšky, můžete zde také vyzkoušet (za poplatek) velký termální komplex. Pobyt si zpestříte procházkami do malebného okolí lázní, kde vás čekají v lehké, krátké nordic walking trasy (téměř bez převýšení), které lze spojit třeba s návštěvou místní cukrárny Cafe Praline, kde ochutnáte tradiční dezert gibanici či návštěvou blízkého vinařství. Během pobytu se pro zpestření uskuteční malý výlet do blízkého orchidária (část největší velkopěstírny orchidejí v Evropě je otevřena pro veřejnost, uvidíte zde na ploše 1500 m2 na 900 exemplářů a 400 druhů exotických rostlin) a v rámci výletu si také prohlédnete kostel známého slovinského architekta Jožo Plečnika. Společně navštívíme i blízkou farmu, kde budeme degustovat produkty místního farmáře – víno i dýňový olej, obojí je specialitou zdejšího kraje.

5. den: po snídaní možnost koupání v bazénech resort, odjezd po poledni do Liberce, příjezd kolem půlnoci.


Ubytování:

v termálním resortu Terme Vivat 4* superior. Resort leží v klidné poloze, v malebné krajině regionu Prekmurje. Klienti resortu mají zdarma vstup do všech bazénů a vířivek s klidovou zónou a polohovacími lehátky. Bazény jsou vybaveny masážními tryskami, vodním kanálem, gejzírem, mají teplotu 33-37°C, venkovní, plavecký bazén má teplotu 25-27°C. K dispozici je také bazén s černou, léčivou vodou. Každý den se můžete se také zúčastnit skupinového cvičení v bazénu pod vedením fyzioterapeuta. 1x za pobyt vstup do saunového světa – vnitřní i venkovní sauny, finské (klasická i bylinková) parní, infračervená, turecká lázeň hammam, ochlazovací bazén, klidová místnost s polohovacími lehátky. V sauně se můžete zúčastnit ve stanovených časech saunových rituálů. (další vstupy do sauny si lze doplatit za 14,- €/os/4 hod).
Prostorné pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny trezorem, LCD TV Sat, telefonem, koupelna se sprchou, fénem, wi-fi. Na pokoji klienti najdou froté župan a osušku do wellness. Snídaně i večeře formou švédského stolu, 1x během pobytu budete mít možnost ochutnat speciality kraje Prekmurje.


Termín a cena:


4.6. - 8.6.2023

9.700,- Kč


Cena zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí v hotelu 4* superior, 1x v rámci večeře místní speciality, využívání bez omezení termálních bazénů, 1x vstup do sauny, župan i osušku na pokoji, 1x denně rehabilitační cvičení v bazénu, výlet během pobytu vč. vstupu do orchidária, ochutnávku vína na místní farmě, dopravu naším autobusem, služby průvodkyně během pobytu.


Cena nezahrnuje: Místní pobytovou taxu – 2,- €/os/den. Možnost dokoupit balíček léčebných procedur – 3 procedury za 40,- €/os, příplatek za jednolůžkový pokoj 1600,- Kč/os/pobyt


Cena pojištění: Tarif K5S+, 290,- Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu)


Slovinsko zájezdySlovinsko - křížem krážemSlovinsko - termální lázně OlimiaSlovinsko - Moravské Toplice


Slovinsko - Moravské Toplice© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174