Adventní pohoda - slovinské termály + Vídeň


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17

  • resort 4* superior
  • bohaté švédské stoly
  • termální bazény
  • ochutnávka vína
  • slavnostní, adventní Vídeň v doprovodu místní průvodkyně

Užijte si čas adventu jinak než obvykle – náš luxusní wellness pobyt v kombinaci s návštěvou adventní Vídně osvěží Vaši mysl i tělo. Věříme, že krátká dovolená s koupáním v horkých termálních vodách a slavnostně nazdobená Vídeň budou pro vás příjemným zpestřením a povzbuzením v  zimních dnech.


Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách přes Vídeň a Štýrsko do Slovinska, do Moravských Toplic . Po cestě se dozvíte od naší průvodkyně spoustu zajímavostí – např. proč se slovinské lázně jmenují právě „Moravské" Toplice. Příjezd v odpoledních hodinách. Ubytování, drink na přivítanou , koupání v termálních bazénech, večeře.

2.den – 4.den: váš den začíná snídaní formou švédského stolu, poté vás čeká relaxace a koupání v termálních bazénech hotelového resortu 4*sup. Wellness centrum a bazény jsou přímo propojeny s hotelem, z vašeho pokoje se do bazénů dostanete v hotelovém županu. Nenajdete zde však tobogány, ani jiné atrakce pro děti, resort je určen převážně k relaxaci dospělých. Do centra Moravských Toplic se dostanete za 10 min. pěšky, můžete zde také vyzkoušet (za poplatek) velký termální komplex. Pobyt si můžete zpestřit procházkami do malebného okolí lázní, čekají vás zde lehké, krátké nordic walking trasy (téměř bez převýšení), které lze spojit třeba s návštěvou místní cukrárny Cafe Praline, kde ochutnáte tradiční gibanici – desert s mákem, ořechy, tvarohem a jablky či návštěvou blízkého vinařství. Během pobytu se uskuteční malý výlet do blízkého orchidária (část největší velkopěstírny orchidejí v Evropě je otevřena pro veřejnost, uvidíte zde na ploše 1500 m2 na 900 exemplářů a 400 druhů exotických rostlin), v rámci výletu si prohlédnete také kostel známého slovinského architekta Jožo Plečnika a zastavíte se i na místní farmě, kde ochutnáte regionální speciality.

5. den: po snídani odjezd z hotelu, kolem poledne příjezd do Vídně. Poté vás čeká prohlídka města s česky mluvící vídeňskou průvodkyní. Individuálně pak navštívíte adventní trhy, kterých v poslední době po Vídni vznikla spousta. Některé jsou malé, s komorní atmosférou, kde vypijete v poklidu horký svařák a ochutnáte sladké pražené mandle, ty větší trhy pak najdete u Vídeňské radnice, kde také stojí „srdíčkový strom" nebo např. u Státní opery, kde je trh zaměřen na kulinářské speciality. Užijete si pravou vánoční atmosféru, projdete se slavnostně osvětlenou Vídní nebo navštívíte typickou vídeňskou kavárnu. V podvečer odjezd do Liberce, příjezd kolem půlnoci.


Ubytování:

v termálním resortu 4* superior Vivat Terme. Resort leží v klidné poloze, v malebné krajině regionu Prekmurje. Klienti resortu mají zdarma vstup do všech bazénů a vířivek s klidovou zónou a polohovacími lehátky (dva z venkovních bazénů fungují pouze v létě). Bazény jsou vybaveny masážními tryskami, vodním kanálem, gejzírem. K dispozici je také bazén s černou, léčivou vodou pro kterou jsou Moravské Toplice známé. Černá voda má léčivé účinky na revmatické problémy, působí příznivě při ortopedických problémech a po operacích. Můžete se také zúčastnit skupinového cvičení v bazénu pod vedením fyzioterapeuta.

Prostorné pokoje jsou moderně zařízeny, vybaveny minibarem, trezorem, LCD TV Sat, telefonem, koupelna se sprchou, fénem, wi-fi. Na pokoji klienti najdou froté župan a osušku do wellness. Snídaně i večeře formou švédského stolu, 1x během pobytu budete mít možnost ochutnat speciality kraje Prekmurje.


Termín a cena:


1.12. - 5.12.2024

9.900,- Kč


Cena zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí v hotelu 4* superior, 1x v rámci večeře místní speciality, využívání bez omezení termálních bazénů, výlet během pobytu vč. vstupu do orchidária, degustaci místních specialit, dopravu naším autobusem, služby průvodkyně během pobytu, služby vídeňské průvodkyně vč. sluchátek.


Cena nezahrnuje: Místní pobytovou taxu 2€/os/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj 1600 Kč/os/pobyt.


Cena pojištění: Tarif K5S+, 330,- Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu)


Slovinsko zájezdySlovinsko + Itálie - Julské AlpyAdventní pohoda - slovinské termály + Vídeň


Adventní pohoda - slovinské termály + Vídeň© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174