Slovinsko - termální lázně Olimia


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

  • relax ve špičkovém wellness pouze pro dospělé
  • komfortní hotel 4
  • malebná krajina Kozjanského přírodního parku

Dopřejte si oddych ve slovinských lázních Olimia, uprostřed zvlněné krajiny vinohradů, v údolí řeky Sotla, jež přirozeně vytváří hranici mezi Slovinskem a Chorvatskem. Nechte se hýčkat poklidnou atmosférou  lázní, zrelaxujte tělo i duši v teplých termálních bazénech, ponořte mysl do vaší oblíbené knížky v polohovacím lehátku v zahradě termálního areálu a svou imunitu po dlouhé zimě posilte ve velkolepém saunovém světě. Zdejší lázeňský komplex patří k nejmodernějším ve Slovinsku a pyšní se zcela ojedinělou architekturou. Termální, mírně radioaktivní voda o teplotě 30-37°C obsahuje hydrogenuhličitany, vápník a hořčík a pomáhá při problémech pohybového aparátu, cévních, kožních a revmatických problémech. Účinná je i po operacích a úrazech. Naplánujte si pár dní relaxu jen sami pro sebe

Program:

1. den: odjezd v ranních hodinách do Slovinska, do vesničky Podčetrtek – lázni Olimia. Příjezd v podvečer do lázní, možnost koupání, večeře.

2-4. den: snídaně formou švédského stolu, relax v lázních Olimia. Lázně jsou rozděleny na 3 části – 1) termální bazény Termalia 35-36°C (všechny věkové kategorie) – vstup po celou dobu pobytu neomezeně (venkovní i vnitřní bazény, vodní protiproud, gejzíry, vířivky, možnost zúčastnit se vodní gymnastiky), 2) luxusní termální komplexu Orhidelia 30-38°C (pouze pro dospělé) - vstup pro klienty Best tour 2x během pobytu v ceně – komplex s komorně podsvětlenými vnitřními i venkovními bazény, magickou jeskyní s podvodní hudbou, vodními, masážními lehátky se sluchátky s relaxační hudbou. Součástí Orhidelie je i moderní saunový svět se saunami různých typů a teplot vč. venkovních vířivek, nabízí se zde také pravidelné saunové aroma rituály a můžete se tu díky klidu ponořit do hluboké relaxace. K dispozici je vám i wellness bar (za poplatek), který kde se občerstvíte po celý den (jednoduché občerstvení, aperitivy i jiné nápoje). Orhidelia se stala 10x po sobě vítězem Best Wellness Slovenia. Všechny termální bazény jsou otevřeny 9.00-22.00 hodin. 3) Aqualuna bazény s tobogány určené pro rodiny – vstupné fakultativně, není v ceně zájezdu. Během pobytu se uskuteční malý, pěší výlet ke klášteru Olimie s bylinkovou zahrádkou, který spravují Františkáni, v okolí hotelu jsou k dispozici mnohé, značené, pěší trasy pro nordic walking.

5. den: po snídani koupání a relax v bazénech, po poledni odjezd do ČR, příjezd do Liberce kolem půlnoci.
Ubytování: v komfortním hotelu 4* s vlastním termálním bazénem (33-36°C), vnitřní chodbou se dostanete z vašeho pokoje v županu přímo do komplexu Termalije nebo Orhidelie. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s fénem, TV, Wi-Fi, na pokoji najdete wellness tašku s županem a osuškou a láhev minerální vody. Stravování – polopenze formou bohatého bufetu, do nabídky jsou zařazovány lokální potraviny z místních farem, ochutnáte slovinskou i mezinárodní kuchyni. K dispozici je vám restaurace, aperitiv bar k večernímu posezení i kadeřnictví.


Termín a cena:


8.5. - 12.5.2023

10.700,- Kč


Cena zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí v hotelu 4*, župan i osušku na pokoji, využívání bez omezení termálních bazénů v sekci Thermalija, 2x celodenní vstup do sekce Orhidelia vč. saunového světa, 1x denně rehabilitační cvičení v bazénu, dopravu naším autobusem, služby průvodce.


Cena nezahrnuje: pobytovou taxu – platí se přímo v hotelu 2,50 €/os/den. Příplatek za jednolůžkový pokoj 2600,- Kč/os/pobyt, možnost dokoupit balíček léčebných procedur přímo v hotelu.


Cena pojištění: Tarif K5S+, 290,- Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu)


Slovinsko zájezdySlovinsko - křížem krážemSlovinsko - termální lázně OlimiaSlovinsko - Moravské Toplice


Slovinsko - termální lázně Olimia© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174