Štýrsko - turistika pod Dachsteinem


21
06
07
08
09
10
11
03
12
13
01
14
15
16
17
18
19
20
04
05
02

  • lanovka až na dachsteinský ledovec v ceně
  • útulný hotel s nádherným výhledem na Dachstein
  • denní přejezdy

I letos vám opět nabídneme tolik oblíbené zájezdy do Štýrska, oblasti Schladming – Dachstein. V létě jsou zde pro vás k dispozici lanovky, které vám pomohou rychle s prvními výškovými metry. Letní karta Schladming-Dachstein, zahrnuje i jeden výstup a sestup denně horskou lanovkou podle vašeho výběru. Kromě toho vám  poskytuje volný přístup k více než 100 atrakcím. Jednou z hlavních atrakcí na dachsteinském ledovci je skywalk ve výšce 2.700 m.n.m - vyhlídková plošina na níž se sestoupí po 14 schodech a která vybíhá po úrovni mostu do volného prostoru mezi horské štíty. V oblasti Schladming Dachstein najdete na 300 horských jezer, 1000 km pěších tras a 14 jištěných cest a také krásné vodopády a panenskou přírodu. Celá oblast, která je vzdálena jen 500 km z Liberce, a je tak lákavým cílem milovníků turistiky a přírody.

Program:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, příjezd odpoledne do Schladmingu, ubytování v hotelu, večeře.

2. - 6. den: turistika v okolí Schladmingu organizovaná naším průvodcem s využitím turistické karty – 1 lanovka denně ze Schladmingu na Planai a také na Reiteralm, z Haus am Ennstal na Hauser Kaibling, lanovka Hochwurzerbahn z Rohrmoosu, lanovka Riesneralm z Donnersbachwaldu, shuttle bus Rittisberg z Ramsau s letní bobovou dráhou. Lanovka na ledovec Dachstein je taktéž v ceně (1x za pobyt). Po mýtné cestě se dostaneme i na Ursprungalm – k několika romantickým horským chatám, místu, jež se stalo kulisou při natáčení filmu Heidi. Vykoupat se během dovolené můžete v bazénu ve Schladmingu na 380m2 vodní plochy s 66m skluzavek, saunou, parní lázní. Další koupaliště i přírodní jezero můžete navštívit v Ramsau, Haus in Ennstal nebo Gröbmingu. Nahlédnout do místní historie můžete v muzeu ve Schladmingu, Haus im Ennstal nebo v Ramsau. V rámci turistické karty můžete využívat i místní autobusy nebo minigolfová hřiště.

6. den: odpoledne odjezd ze Schladmingu do ČR, příjezd kolem půlnoci do Liberce.

Ubytování:

v příjemném hotelu 3*, ve slunné poloze s pěkným výhledem na masiv Dachsteinu. 100 m od hotelu se nachází zastávka místního autobusu. Ubytování je zajištěno v pokojích s koupelnou a fénem, TV, balkonem nebo terasou (1x v týdnu pokoje bez úklidu). K dispozici je klientům menší wellness s bio a infra saunou, parní lázní a klidovou místností s polohovacími lehátky. Stravování formou polopenze – snídaně švédské stoly, večeře servírovaná o 3 chodech se salátovým bufetem – večeře připravuje majitel hotelu, v restauraci se podávají typické štýrské speciality z potravin od místních farmářů.

Turistická karta vám ušetří v průměru 170,- €/os/pobyt!

Termíny a cena:

14.7. - 19.7.2024
25.8. - 30.8.2024

14.500,- Kč/os.

 

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu – 2,50 €/os/den, platba v místě, příplatek za jednolůžkový pokoj 2600,- Kč/pobyt/os – jednolůžkový pokoj je možno rezervovat pouze v sousedním pensionu.

Cena pojištění: Tarif K5S+, 380,- Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu)


Rakousko zájezdyRakousko - údolí ÖtztalRakousko - údolí PaznauntalRakousko - Zugspitze arenaSalcbursko - turistika a relaxŠtýrsko - turistika pod Dachsteinem


Štýrsko - turistika pod Dachsteinem© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174