Štýrsko – turistika pod Dachsteinem


image-156937
Kamzíci
image-156933
1389_cmyk
30_Bachlalm_Ramsau_cmyk
Schladming turistika
1398_cmyk
Dachstein nová vyhlídka
image-137518
image-156930
577_Almrast_cmyk
964_Spiegelsee,_Reiteralm_cmyk
499_Trollblumen_(Ramsauer_Bibelsteig)_cmyk
1249_cmyk
image-194308
Schladming pod Dachsteinem

  • lanovka až na dachsteinský ledovec v ceně
  • útulný hotel s vynikající kuchyní a novým vyhřívaným bazénem
  • grilování na vlastní salaši v horách s majiteli hotelu
Opět zařazujeme do naší nabídky velmi žádaný zájezd do Štýrska – oblasti Schladmingu, kam jezdíme i do stejného hotelu po mnoho let. Pro zpestření vašeho pobytu jsme letos zařadili do programu některé nové turistické trasy pro ty, kteří si tuto oblast oblíbili a rádi se sem vracejí. Osvědčené služby v programu zůstávají – je to útulný rodinný hotel i zkušená průvodkyně. Novinkou a jednou z hlavních atrakcí na dachsteinském ledovci je skywalk ve výšce 2 700 m n. m. – vyhlídková plošina, na niž se sestoupí po 14 schodech a která vybíhá po úrovni mostu do volného prostoru mezi horské štíty (vstupné v ceně). V oblasti Schladming Dachstein najdete na 300 horských jezer, 1 000 km pěších tras a 14 jištěných cest a také krásné vodopády a panenskou přírodu. Celá oblast, která je vzdálena jen 500 km z Liberce, je tak lákavým cílem milovníků turistiky a přírody.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, příjezd do Schladmingu, dle časových možností procházka, ubytování v hotelu, večeře.

2. den – 6. den:turistika v okolí Schladmingu organizovaná naší průvodkyní s využitím turistické karty – lanovka ze Schladmingu na Planai a také na Reiteralm, z Haus im Ennstal na Hauser Kaibling, lanovka Hochwurzenbahn z Rohrmoosu, lanovka Riesneralm z Donnersbachwaldu, lanovka Rittisbergbahn z Ramsau. Lanovka na ledovec Dachstein je taktéž v ceně (1× za pobyt). Po mýtné cestě se dostanete i na Ursprungalm – k několika romantickým horským chatám, místu, jež se stalo kulisou při natáčení filmu Heidi. Vykoupat se během dovolené můžete ve vodním ráji ve Schladmingu na 380 m2 vodní plochy s 66 m skluzavek, saunou a parní lázní. Další koupaliště i přírodní jezero můžete navštívit v Ramsau, Haus im Ennstal nebo Gröbmingu. Nahlédnout do místní historie můžete v muzeu ve Schladmingu, Haus im Ennstal nebo v Ramsau. Turistické autobusy jsou taktéž obsaženy ve vaší turistické kartě.

6. den: dle počasí odpoledne nebo navečer odjezd ze Schladmingu do ČR.

7. den: příjezd do Liberce v nočních či brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v příjemném, roky prověřeném hotelu 3* s rodinnou atmosférou, v klidném, slunném místě. K dispozici je klientům společenská místnost, stolní tenis, hotelový bar, terasa s lehátky a novým wellness centrem s vyhřívaným venkovním bazénem s masážními tryskami, saunou, aroma saunou a infra saunou. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV a balkonem. Pan domácí vás přivítá přípitkem, jídlo se podává v restauraci se zimní zahradou – snídaně je servírovaná formou bohatého švédského stolu s domácími marmeládami, večeře o 3 chodech se salátovým bufetem – výběr ze tří hlavních jídel, z nichž jedno je vegetariánské. Jídla jsou připravována z biomasa z vlastního chovu skotu. Výběr ze tří hlavních chodů, vždy jeden je určen pro vegetariány. 1× během pobytu je pro vás připraveno grilování s majitelem hotelu na vlastní salaši (v rámci večeře).

TERMÍNY A CENY:

25. 7. – 31. 7. 2019

30. 7. – 5. 8. 2019

 

Dospělý

10 900 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 850 Kč/os./pobyt. Slevy na děti na dotaz v hotelu.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Štýrsko – turistika pod Dachsteinem


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174