Švýcarsko - Adelboden s výletem na Pilatus


Adelboden turistika 2
Adelboden turistika
Adelboden vodopád
Jungfrau - Mönch - Eiger
Jungfraujoch Alphorn
Luzern Kapellbrucke
Oschiensee Kandertal
Oschiensee
Pilatus BAhr

  • nádherné vysokohorské túry
  • jízda nejstrmější zubačkou světa v ceně
  • výlet do Grindelwaldu pod Jungfraujoch
Zveme vás do Bernského kantonu, tradiční švýcarské horské vesnice Adelboden, jež se nachází ve výšce 1 350 m n. m. Na pěší turisty zde čeká na 300 km horských stezek, romantické salaše a sýrárny, průzračné bystřiny a nádherné výhledy na okolní třítisícovky. Během pobytu vám nabídneme i jednodenní výlet do světově proslulého Grindelwaldu spojený s turistikou a úchvatnými výhledy na proslulé vrcholy Jungfrau, Mönch a Eiger, svezete se i nejstrmější zubačkou světa Pilatus a prohlédnete si malebný Kapličkový most přes řeku Reuss v Lucernu. Grüezi und herzlich willkommen in der Schweiz!

PROGRAM:

1. den:  odjezd večer z Liberce.

2. den: ráno přijedete do bernského kantonu, zastavíte se v proslulé švýcarské sušenkárně Kambly, poodhalíte její stoletou historii a můžete zde bez omezení ochutnávat na sto druhů tradičních sušenek. Pokračování do Adelbodenu, odpoledne ubytování, večeře.

2.–7. den: turistika v malebném Adelbodenu, k našim výletům využijete některé ze 6 lanovek v Adelbodenu a blízkém Kanderstegu (Sillerenbühl, Engstligenalp, Tschentenalp, Oeschinensee, Sunnbüel, Allmenalp). Součástí turistické karty je i doprava místními autobusy. V rámci našich výletů navštívíte také nádherné ledovcové jezero Oeschinensee (UNESCO). Během pobytu se rovněž vydáte do Grindelwaldu, vesnice přímo pod stěnou slavné trojice Jungfrau–Mönch–Eiger (tento den nejsou lanovky zahrnuty v ceně). Budete mít možnost individuálně se podívat na Kleine Scheidegg, nebo až na samotný fascinující Jungfraujoch (UNESCO) – „Top of Europe".

7. den: po snídani odjezd do Alpnachstadu, výjezd nejstrmější zubačkou světa (sklon 48 % – převýšení 1 635 m – pro srovnání zubačka na Petřín má sklon max. 29 %) na „Dračí horu" Pilatus, odkud se vám naskytnou nádherné výhledy na Eiger, Titlis, Rigi, Lucern a jezero Vierwaldstättersee. Projdete se také panoramatickou stezkou a prohlédnete si historický hotel, kde trávila svou dovolenou i královna Viktorie. Zpět do údolí pojedete novou lanovkou „Dragon Ride" do Kriens. Poté se podíváte do blízkého Lucernu, kde navštívíte historické centrum města s dřevěným Kapličkovým mostem. Navečer odjezd do Liberce.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ

V příjemném hotelu 3* v krásné panoramatické poloze. Ubytování v útulných pokojích s koupelnou, fénem, trezorem, TV a internetem. Stravování formou polopenze – snídaně švédský stůl, večeře servírovaná o třech chodech se salátovým bufetem. V hotelu je klientům k dispozici sauna za poplatek.

TERMÍNY A CENY:

6. 7. – 13. 7. 2019

17. 8. – 24. 8. 2019

 

DospělýDěti do 15 let
14 900 Kč 11 300 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 1 200 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování na pokoji se 2 dospělými.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, turistickou kartu, dopravu autobusem, lanovku a zubačku na Pilatus, služby průvodce.

Cena pojištění: 270 Kč/osoba


Švýcarsko zájezdyŠvýcarsko - Adelboden s výletem na Pilatus


Švýcarsko - Adelboden s výletem na Pilatus


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174