Švýcarsko - Adelboden s výletem na Pilatus


Pilatus BAhr
Adelboden turistika 2
Adelboden turistika
Adelboden vodop d
Oschiensee
Jungfrau - M”nch - Eiger
Jungfraujoch Alphorn
marmots-1755122
Svěcarsko Adelboden
Oschiensee Kandertal
oeschinensee-4245140
Luzern Kapellbrucke

  • nádherné vysokohorské túry
  • jízda nejstrmější zubačkou světa v ceně
  • výlet do oblasti Jungfrau s výhledy na Eiger – Mönch – Jungfrau
Zveme Vás do Bernského kantonu, tradiční švýcarské horské vesnice Adelboden, jež se nachází ve výšce 1 350 m n. m. Na pěší turisty zde čeká až 300 km horských stezek, romantické salaše a sýrárny, průzračné bystřiny a nádherné výhledy na okolní třítisícovky. Během pobytu Vám nabídneme i jednodenní výlet do světově proslulé oblasti Jungfrau, spojený s turistikou a úchvatnými výhledy na proslulé vrcholy Jungfrau, Mönch a Eiger, svezete se i nejstrmější zubačkou světa Pilatus, a prohlédnete si malebný Kapličkový most přes řeku Reuss v Lucernu. Grüezi und herzlich willkommen in der Schweiz!

PROGRAM:

1. den: odjezd večer z Liberce.

2. den: ráno přijedete do Bernského kantonu, zastavíte se v proslulé švýcarské sušenkárně Kambly, poodhalíte její stoletou historii a můžete zde bez omezení ochutnávat na sto druhů tradičních sušenek. Dále budeme pokračovat do Adelbodenu, odpoledne proběhne ubytování, pak večeře.

2.–7. den: turistika v malebném Adelbodenu, k našim výletům využijete některé ze 6 lanovek v Adelbodenu a blízkém Kanderstegu (Sillerenbühl, Engstligenalp, Tschentenalp, Oeschinensee, Sunnbüel, Allmenalp). Součástí turistické karty je i doprava místními autobusy. V rámci našich výletů navštívíte také nádherné ledovcové jezero Oeschinensee (UNESCO). Během pobytu se rovněž vydáte do oblasti přímo pod stěnou slavné trojice Jungfrau–Mönch–Eiger (tento den nejsou lanovky zahrnuty v ceně). Budete mít možnost individuálně si zvolit z mnoha atraktivních túr z nabídky našeho průvodce, nebo se také podívat až na samotný fascinující Jungfraujoch (UNESCO) – „Top of Europe".

7. den: po snídani odjezd do Alpnachstadu, výjezd nejstrmější zubačkou světa (sklon 48 % – převýšení 1 635 m – pro srovnání lanová dráha na Petřín má sklon max. 29 %) na „Dračí horu" Pilatus, odkud se Vám naskytnou nádherné výhledy na Eiger, Titlis, Rigi, Lucern a jezero Vierwaldstättersee. Projdete se také panoramatickou stezkou a prohlédnete si historický hotel, ve kterém bydlela např. britská královna Viktorie. Zpět do údolí pojedete novou lanovkou „Dragon Ride" do Kriens. Poté se podíváte do blízkého Lucernu, kde navštívíte historické centrum města s dřevěným Kapličkovým mostem. Navečer odjezd do Liberce.

8. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ

Čeká Vás 3* hotel v krásné, panoramatické poloze. Ubytování v útulných pokojích s koupelnou, fénem, trezorem, TV a internetem. Stravování formou polopenze – snídaně formou švédského stolu, večeře servírovaná o třech chodech se salátovým bufetem. V hotelu je klientům k dispozici sauna za poplatek.

TERMÍNY A CENY:

4.7.–11. 7. 2020

8.8.–15. 8. 2020

 

DospělýDěti do 15 let
14 900 Kč 11 300 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 1 500 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování na pokoji se 2 dospělými.
Pobytová taxa – platba v místě 4.20 CHF

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, turistickou kartu, dopravu autobusem, lanovku a zubačku na Pilatus, služby průvodce.

Cena pojištění: 270 Kč


Švýcarsko zájezdyŠvýcarsko - Adelboden s výletem na PilatusŠvýcarsko - Walliské Aply, údolí Saas


Švýcarsko - Adelboden s výletem na Pilatus


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme výhodný balíček pojištění na léčebné výlohy (plnění do výše 3 mil. Kč) + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK či na našich stránkách – www.best-tour.cz), který lze zakoupit pouze společně se zájezdem. V pozdějším termínu nelze již pojištění dokoupit.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174