Slovensko - Trenčianské Teplice


12
09
11
13
08
07
06
01
02
05
03
04
10

  • 10 procedur
  • komfortní hotel 4* s bazénem
  • odpolední výlety do okolí

Trenčianské Teplice patří na Slovensku k vyhledávaným lázním. Nachází se v blízkosti českých hranic a nabízejí možnost jak strávit léčebný wellness pobyt v kombinaci s příjemnými, pěšími výlety do okolních Strážovských vrchů. V příjemném centru lázní najdete kolonádu s jezírkem a rozlehlým lázeňským parkem na který navazuje lesopark. Během našeho pobytu podniknete zajímavé výlety do okolí a zrelaxujte se v hotelu 4* s wellness centrem a výbornou slovenskou kuchyní.

PROGRAM:

1. den: odjezd v ranních hodinách z Liberce do Trenčianských Teplic, odpoledne příjezd do hotelu, welcome drink, ubytování, wellness, večeře.

2. – 7. den: 10x procedury dle programu (částečná masáž, rašelinové zábaly, parafín, masážní vana, lehátko shia-tsu, oxygenoterapie) hotelové wellness – neomezený vstup do bazénu, fitness centra a saunového světa. Malé, odpolední výlety - pěšky přímo z Trenčianských Teplic - naučná stezka Čvirogovec, naučná stezka k Janošíkově  jeskyni, naučná stezka Jeleň – Baračka, autobusem - Trenčínský hrad a město Trenčín z 11. st., s městskou věží a katovým domem, prohlídka hradu Beckov na vápencovém útesu nad řekou Váh, nejstarší poutní místo na Slovensku – Skalka nad Váhom.

7. den: po snídani odjezd do ČR, návrat do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

v moderním wellness hotelu 4*v Trenčianských Teplicích, v klidné poloze. Hotel je vzdálen 5 min. pěší chůze od termálního bazénu Grand. Klientům je v hotelu k dispozici neomezeně zážitkový bazén, wellness centrum i saunový svět. Stravování formou polopenze – snídaně a večeře – bohaté švédské stoly. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, telefonem, trezorem, minibarem, fénem, TV. Na pokoji najdete i wellness tašku s osuškou a županem.

TERMÍNYA CENA:

9.6. - 15.6.2024

14 900 Kč/os. 


Cena zahrnuje: 6× ubytování v hotelu 4* s polopenzí, 10 léčebných procedur/os., dopravu autobusem, výlety dle programu (mimo vstupů), služby průvodce.


Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 1,80€/os/den, příplatek za jednolůžkový pokoj –3 450 Kč,- Kč/pobyt.


Cena pojištění: Tarif K5S+, 440,- Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu)


Slevensko zájezdySlovensko - Trenčianské Teplice


Slovensko - Trenčianské Teplice© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174