Tyrolsko - Serfaus - Fiss - Ladis


hochjoch-2704855
forest-2631883
kaunertal-1610745 (1)
2149_galerien_gross
Familie_Abk?hlung im Lausbachtal
fisser flitzer017
Gondel_Sommer
kýˇ§ na vrcholu
Wanderrast_Paar_Foto_Mller
Rakousko Otztal
serfaus-1176881
serfaus-fiss-ladis-bergblumen-c-andreas-kirschner
sfls01
sfls08
sfls14
sfls21
Wanderer B„rguntalpe (c) Dietmar Denger - Vorarlberg Tourismus
svacina na salasi

  • turistika na náhorní plošině Sonnenplateau 1.400 m.n.m
  • kvalitní „Wander" hotel 3* s nápoji v ceně
  • celodenní výlet na Kaunertálský ledovec
  • tyrolská svačinka na salaši s majiteli hotelu

Osvědčené pobyty v prázdninovém regionu Serfaus – Fiss – Ladis, ležícím na náhorní plošině nad řekou Inn, Vás zcela jistě nadchnou. Pro svou polohu tato oblast bývá oblíbeným cílem turistů. Jedním ze tří středisek na Sonnenplateau je Fiss, malá romantická vesnička uprostřed krásné alpské krajiny, která nabízí svým návštěvníkům širokou paletu horských sportů. Během pobytu ve Fissu navštívíme i Kaunertálský ledovec, odkud Vás čeká nezapomenutelný pohled do tří zemí: Itálie, Rakouska a Švýcarska.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2.–7. den: pobyt ve Fissu, pěší turistika s turistickou kartou, která opravňuje návštěvníky k bezplatnému využívání lanovek z Fissu, Serfausu a Ladisu, místních autobusů mezi vesničkami, volný vstup do letního funparku ve Fissu (kneippovací chodník, Bertina vzduchová skluzavka) i do zážitkového parku Hög (vodní labyrint, přírodní koupaliště), zážitkového světa v Serfaus (sviští voda i stezka). Během pobytu se uskuteční celodenní výlet do ledovcového údolí Kaunertal (mýtné v ceně) a můžete se těšit i na výlet na horskou salaš s tyrolskými delikatesami za účasti majitele hotelu. Návrat ze salaše je plánován turistickým panorama-vláčkem.

7. den: odjezd odpoledne z Fissu.

8. den: příjezd v brzkých ranních hodinách do Liberce.

UBYTOVÁNÍ:

v komfortním, útulném, rodinném hotelu 3* ve Fissu, v blízkosti lanovky a centra střediska, v nádherné panoramatické poloze. K vybavení hotelu patří společenská místnost, výtah, restaurace, zařízení v tyrolském stylu. V novém wellness centru najdete saunu, parní lázeň, odpočinkovou místnost s lehátky. Pokoje jsou komfortně zařízeny koupelnou, TV, telefonem, radiem. Stravování formou polopenze: snídaně – švédský stůl (domácí chléb, marmelády, müsli, salámy a sýry), večeře servírovaná o 3 chodech, 1x v rámci večeře se uskuteční selský bufet s ochutnávkou místní pálenky.

TERMÍNY A CENY:

24.7. - 31.7. 2020

15.8. - 22.8. 2020

 

DospělýDítě 7-9 let10–14 let3.os na přistýlce
13 200 Kč 7 500 Kč 9 900 Kč 11 600 Kč

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.600 Kč/os/pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování se 2 dospělými na pokoji.

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí a nápoji, turistickou kartu, pobytovou taxu, výlet včetně mýtného do Kaunertalu, výlet s piknikem, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 270 Kč


Rakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - Serfaus - Fiss - LadisTyrolsko - údolí a ledovec ÖtztalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - Serfaus - Fiss - Ladis


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme výhodný balíček pojištění na léčebné výlohy (plnění do výše 3 mil. Kč) + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK či na našich stránkách – www.best-tour.cz), který lze zakoupit pouze společně se zájezdem. V pozdějším termínu nelze již pojištění dokoupit.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174