Tyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


TVB_Stubai_Tirol_Andre_Schoenherr_Family23_print_15x10
TVB_Stubai_Tirol_Andre_Schoenherr_landscape28_print
TVB_Stubai_Tirol_Andre_Schoenherr_Mischbachwasserfall_print
TVBStubaiTirol_AndreSchoenherr_Genuss_05_print_01
TVBStubaiTirol_AndreSchoenherr_Genuss_Kiachl_sauer_02_print
TVBStubaiTirol_HeinzZak_WildeWasserWeg__2__print_15x10
TVBStubaiTirol_LegiaWarschau_Serlesbahnen_2016__59_.JPG
TVBStubaiTirol_SerlesbahnenMieders__19_.JPG
StuBay_Bad_Panorama_Christoph_Ascher

  • krásná alpská příroda
  • komfortní 4* hotel s wellness a bazénem
  • vstup do vodního světa StuBay
  • odpolední hotelová svačina
Do naší nabídky i letos zařazujeme velmi oblíbenou turistiku ve Stubaitalu. Stubaital patří mezi nejhezčí tyrolská údolí. Je dlouhý 35 kilometrů a obklopený 80 menšími i většími ledovci a 109 třítisícovými vrcholy. Představuje se návštěvníkům ve svých pěti hlavních střediscích Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders a Schönberg. V létě hosty přitahuje do oblasti pěší turistika, horolezectví nebo túry na horském kole. Z údolí Stubaital vás vyvezou do hor hned čtyři kabinkové lanovky a zcela určitě si nenecháte ujít i jednu z nejkrásnějších stezek v okolí – WildeWasserWeg – divokou vodní cestu s hučícím vodopádem Grawa.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne příjezd do Stubaitalu, ubytování, individuální volno.

2. den – 6. den: denně túry s průvodcem a s turistickou kartou (podmínky r. 2018), na kterou můžete využít těchto služeb – lanovku z Miedersu, vyjedete na Koppeneck nebo se vydáte lanovkou z Fulpmesu na Kreuzjoch (2 136 m n. m.) či lanovkou z Neustiftu na Elfer – Agar. Svezete se taktéž lanovkou na „Top of Tyrol" (3 210 m n. m.) s výhledem na více než 109 třítisícovek. Na kartu využijete i služeb stubaitalské železnice na trase Fulpmes–Innsbruck–Fulpmes, koupat se budete v krytých bazénech i na koupalištích v Neustiftu nebo Miedersu a zaplavete si i v nově otevřeném vodním světě StuBay v Telfes s vířivkou, saunou nebo zážitkovým tobogánem (3 hod.). Vyzkoušíte i bobovou dráhu v Miedersu. Během pobytu je vám k dispozici místní autobusová linka v celém údolí.

7. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v komfortním hotelu 4* – po bohaté snídani formou bufetu vás čekají celodenní túry vedené krásnou alpskou přírodou v údolí Stubaital. Po návratu z výletu si užijete hotelovou svačinku. Novou energii načerpáte v příjemném wellness s krytým bazénem, finskou a infra saunou a parní lázní. Večer ochutnáte speciality domácí tyrolské kuchyně v rámci večeře o 4 chodech s výběrem z menu a salátovým bufetem. Pěkné hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, balkonem a obývacím koutkem, telefonem, rádiem, SAT-TV a trezorem. Zastávka místního autobusu je vzdálena 20 m. Zapůjčení jízdních kol zdarma (dle možnosti).

TERMÍNY A CENY:

4. 8. – 10. 8. 2019

11. 8. – 17. 8. 2019

 

DospělýDítě 7–12 let12–15 let
12 800 Kč 8 900 Kč 9 900 Kč

 

Slevy pro děti jsou platné pouze při ubytování s 2 dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj – 1 400 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174