Tyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11

  • krásná alpská příroda
  • komfortní 4* hotel s wellness a bazénem
  • jeden z nejoblíbenějších zájezdů
Do naší nabídky i letos zařazujeme velmi oblíbený zájezd s turstikou ve Stubaitalu. Stubaital patři mezi nejhezčí tyrolská údolí. Je dlouhé 35 kilometrů, obklopené ledovci a 109 třítisícovými vrcholy. Představuje se návštěvníkům ve svých pěti hlavních střediscích Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders a Schönberg. V létě hosty přitahuje do oblasti pěší turistika, horolezectví nebo túry na horském kole. Z údolí Stubaital Vás vyvezou do hor hned čtyři kabinkové lanovky a zcela určitě si nenecháte ujít i jednou z nejkrásnějších stezek v okolí je pak Wilde Wasser Weg – divoká vodní cesta s hučícím vodopádem Grawa.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, odpoledne příjezd do Stubaitalu, ubytování, individuální volno, večeře.

2. den – 6. den: denně túry s průvodcem s a turistickou kartou (podmínky r. 2020) na kterou můžete využít těchto služeb - lanovku z Mieders, vyjedete na Koppeneck nebo se vydáte lanovkou z Fulpmes na Kreuzjoch (2.136 m) či lanovkou z Neustift na Elfer – Agar. Svezete se taktéž lanovkou na „Top of Tyrol" 3.210 m.n.m s výhledem na více než 109 třítisícovek. Na kartu využijete i služeb stubaitálské železnice na trase Fulpmes-Innsbruck-Fulpmes, koupat se budete v krytých bazénech i na koupalištích v Neustiftu nebo Miedersu a zaplavete si i v nově otevřeném vodním světě StuBay v Telfes s vířivkou, saunou nebo zážitkovým tobogánem (3 hod). Vyzkoušíte i bobovou dráhu v Mieders. Během pobytu je vám k dispozici místní autobusová linka v celém údolí.

7. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním hotelu 4* (uvítací koktej v ceně) - po bohaté snídani formou bufetu vás čekají celodenní túry vedené krásnou alpskou přírodou v údolí Stubaital. Po návratu z výletu si užijete hotelovou svačinku. Novou energii načerpáte v příjemném wellness s krytým bazénem, finskou a infra saunou, parní lázní. Večer ochutnáte speciality domácí tyrolské kuchyně v rámci večeře o 4 chodech s výběrem z menu a salátovým bufetem. Pěkné hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, balkonem a obývacím koutkem, telefonem, radiem, SAT- TV, trezorem. Zastávka místního autobusu je vzdálena 20m.

TERMÍNY A CENY:

31.7. – 6.8. 2021

 

DospělýDítě 7–12 let12–15 let
13 900 Kč 9 900 Kč 10 900 Kč

 

Slevy pro děti jsou platné pouze při ubytování s 2 dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj – 1 300 Kč/pobyt.

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravou autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 490 Kč


Rakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Tyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174