Tyrolsko - údolí Paznauntal


130716_OV1_Silvrettasee_Sommer_03_rdax_800x532.JPG
57
47
Ischgl09
krajina
krajina1
Galtuer24
Silvretta03
sam2166
2014-07-06-kjw-wanderparadies-paznaun-ischgl
urspr-ngliche-naturlandschaft-entlang-des-aufstieges-in-richtung-wiesbadener-h-tte-und-piz-buin
Alpenrosen_mit_Drei_Tuermen_Andreas_Kuenk
samnuan
galtuer_sommer_2011-14-
von-16.-bis-29.-september-2017-erleben-gaeste-in-see-wandergenuss-a-la-carte-c-tvb-paznaun---ischgl
Rakousko Paznauntal 1
wanderparadies-paznaun-ischgl-mit-gerichten-auf-sterneniveau-auf-den-fuenf-berghuetten-beim-kulinarischen-jakobsweg_-c-tvb-paznaun---ischgl
kappl_sommer_2011-18-
Wandern3_Edi_Groeger

  • bohatá turistická karta s lanovkami až do Švýcarska
  • komfortní hotel 4* s bazénem a wellness
  • skvělá tyrolská kuchyně
Nabízíme Vám již opakovaně jeden z našich nejoblíbenějších zájezdů do oblasti Tyrolska – údolí Paznauntal, jemuž dominuje jedna z nejkrásnějších scenérií Alp, třítisícové vrcholy Silvretty (3 312 m n. m.) a Samnaungruppe, které vytvářejí zároveň hranici se Švýcarskem a pohořím Verwallgruppe (až 3 280 m n. m.). Východiskem našich výletů se stane malebný Galtür, horské středisko obklopené hustými lesy a nesčetným množstvím pěších tras. Naše dlouholetá a zkušená průvodkyně Vás zavede na ta nejhezčí místa v Paznauntalu.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2. den: příjezd v ranních hodinách do Galtüru, krátká túra, odpoledne ubytování, individuální volno, večeře.

2. den – 7. den:turistika v údolí Paznauntal organizovaná naší průvodkyní s využitím turistické karty (podmínky r. 2019) – lanovky ve střediscích See, Kappl, Ischgl, Galtür a ve švýcarském Samnaun (bezcelní pásmo). Místní busy mezi jednotlivými středisky údolí na trase Landeck–Bielerhohe (Silvretta), horské vyhřívané koupaliště a krytý bazén v Ischglu, krytý bazén v Galtüru, mýtné na vysokohorské silnici Silvretta.

7. den: snídaně, poté uvolnění pokojů, individuální volno, možnost využití turistické karty, vpodvečer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v komfortním 4* hotelu. Během dovolené budete bydlet v pokojích s koupelnou, TV, telefonem, rádiem a županem. Ráno začíná bohatou snídaní ve formě švédského stolu, doplněného místními bio produkty. Po dni plném zážitků z hor a krásných túr pak můžete relaxovat v hotelovém wellness, vybaveném panoramatickým krytým bazénem, finskou saunou, bio saunou, infra saunou, odpočinkovou místností s vodními lehátky a zahradou s relax lehátky. Na pokoji najdete župan k zapůjčení. Den zakončíte večeří o 3 chodech (výběr z menu) se salátovým bufetem. 1× během týdne se uskuteční galavečeře. Večer si můžete zpříjemnit sklenkou vína u hotelového baru či hezkou procházkou.

TERMÍNY A CENY:

25. 7.–1. 8. 2020

1. 8.–8. 8. 2020

 

Dospělýděti do 7 letdo 15 let
12 200 Kč 2 900 Kč  9 900 Kč

 

Sleva pro děti platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 100 Kč/ os./pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 270 Kč


Rakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - Serfaus - Fiss - LadisTyrolsko - údolí a ledovec ÖtztalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Tyrolsko - údolí Paznauntal


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme výhodný balíček pojištění na léčebné výlohy (plnění do výše 3 mil. Kč) + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK či na našich stránkách – www.best-tour.cz), který lze zakoupit pouze společně se zájezdem. V pozdějším termínu nelze již pojištění dokoupit.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174