Tyrolsko - údolí Paznauntal


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

  • bohatá turistická karta s lanovkami až do Švýcarska
  • komfortní hotel 4* s bazénem a wellness
  • skvělá tyrolská kuchyně
Nabízíme Vám již opakovaně jeden z našich nejoblíbenějších zájezdů do oblasti Tyrolska – údolí Paznauntal, jemuž dominuje jedna z nejkrásnějších scenérií Alp, třítisícové vrcholy Silvretty (3 312 m n. m.) a Samnaungruppe, které vytvářejí zároveň hranici se Švýcarskem a pohořím Verwallgruppe (až 3 280 m n. m.). Východiskem našich výletů se stane malebný Galtür, horské středisko obklopené hustými lesy a nesčetným množstvím pěších tras. Naše dlouholetá a zkušená průvodkyně Vás zavede na ta nejhezčí místa v Paznauntalu.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce ve večerních hodinách.

2. den: příjezd v ranních hodinách do Galtüru, krátká túra, odpoledne ubytování, individuální volno, večeře.

2. den – 7. den: turistika v údolí Paznauntal organizovaná naší průvodkyní s využitím turistické karty (podmínky r. 2020) – lanovky ve střediscích See, Kappl, Ischgl, Galtür a ve švýcarském Samnaun (bezcelní pásmo). Místní busy mezi jednotlivými středisky údolí na trase Landeck–Bielerhohe (Silvretta), horské vyhřívané koupaliště a krytý bazén v Ischglu, krytý bazén v Galtüru, mýtné na vysokohorské silnici Silvretta.

7. den: snídaně, poté uvolnění pokojů, individuální volno, možnost využití turistické karty, v podvečer odjezd do ČR.

8. den: příjezd do Liberce v brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

V komfortním hotelu 4*. Během dovolené budete bydlet v pokojích s koupelnou, TV, telefonem, rádiem a županem. Ráno začíná bohatou snídaní ve formě švédského stolu doplněného místními bio produkty, po dni plném zážitků z hor a krásných túr pak můžete relaxovat v  hotelovém wellness, vybaveném panoramatickým krytým bazénem, finskou saunou , bio saunou, infra saunou, odpočinkovou místností s vodními lehátky a zahradou s relax lehátky. Na pokoji najdete župan k zapůjčení. Den zakončíte večeří o 3 chodech (výběr z menu) se salátovým bufetem. 1× během týdne se uskuteční galavečeře. Večer si můžete zpříjemnit sklenkou vína u hotelového baru či hezkou procházkou.

TERMÍNY A CENY:

31. 7.–7. 8. 2021

7. 8.–14. 8. 2021

 

Dospělýděti do 7 letdo 15 let3.os na přistýlce
12 900 Kč 2 900 Kč  9 900 Kč 11 500 Kč

 

Sleva pro děti platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 100 Kč/ os./pobyt.

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena pojištění: 550 KčRakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Tyrolsko - údolí Paznauntal


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174