Arena di Verona - Plácido Domingo


padova s. Antonio
padova-3646986_1920
scovegni-3577145_1920
shutterstock_136589441
Trauttmansdorff_-_Panorama_Summer_2
treviso vinice
verona domy

  • slavnostní koncert Plácida Dominga
  •  benediktinský klášter uprostřed vinic
  • hotel 4* s bazénem
  • ochutnávka vína
  • všechny vstupy v ceně

Vychutnejte si s námi atmosféru představení světoznámého operního mistra Plácida Dominga v římském amfiteátru pod letním hvězdným nebem. A co vás ještě čeká? V našem požitkářském zájezdu se budete toulat probouzející se ranní Padovou, poodhalíte život italských benediktinských mnichů v klášteře uprostřed pahorkatiny Colli Euganei, ochutnáte skvělé víno v oblasti Soave a budete se ztrácet v záplavě vůní i barev v jihotyrolských zahradách Trauttmansdorff. A abyste si mohli vše užít opravdu naplno, nocovat budete v komfortních hotelech 4* a během zájezdu se o vás bude starat naše zkušená, dlouholetá průvodkyně, pro niž se Itálie stala láskou na celý život.

PROGRAM:

1. den: odjezd do Itálie v podvečerních hodinách z Liberce.

2. den: v ranních hodinách příjezd do Padovy, procházka ranní Padovou, města s univerzitou starou800 let, jež odchovala takové osobnosti, jako byli Dante Alighieri, Francesco Petrarca či Galileo Galilei. Prohlédnete si baziliku St. Antonio a posnídáte s místními Italy v nejstarší kavárně ve městě cappuccino s croissantem. Kolem 10. hodiny odjedete jen pár km za Padovu do regionálního parku Colli Euganei. Uprostřed malebných vinic zde navštívíte benediktinský klášter z 11. stol., kde dodnes zde žije 40 mnichů. Místní opat vás provede historií kláštera a zasvětí do života benediktinů. Poté vás čeká prohlídka jedné z benátských vil s krásnou barokní zahradou. Odpoledne se ubytujete v blízkosti Trevisa, relaxovat zde můžete u hotelového bazénu.

3. den: po snídani (švédský stůl) navštívíte malebné historické centrum Trevisa s památkami z 12. stol., zbytky hradeb i stinnými podloubími a romantickými kanály. Po ranní procházce budete pokračovat do oblasti Soave, kde ochutnáte skvělá vína na místní vinařské usedlosti. Odpoledne se ubytujete u Verony, bude následovat krátké osobní volno a v pozdním odpoledni se vydáte do Verony, prohlédnete si historické centrum a poté navštívíte představení Plácida Dominga 50th Anniversary Gala Night v Areně. Po představení v pozdních nočních hodinách odjedete do hotelu.

4. den: pozdní snídaně (švédský stůl), dopoledne odjezd z hotelu do Merana. Čeká vás odpolední a podvečerní prohlídka nádherných zahrad a stejnojmenného zámku Trauttmansdorf, kde trávila zimní čas císařovna Sissi. Zahrady o rozloze 12 ha leží v nádherné poloze a tvoří přírodní amfiteátr s krásným výhledem na Merano. Získaly prestižní ocenění International Garden of the Year Award a patří mezi nejkrásnější zahrady Evropy. Vpodvečer je plánován odjezd do ČR.

5. den: příjezd do Liberce v ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

1× hotel 4* superior s bazénem – první den pobytu si nejen prohlédnete jednu z benátských vil, ale v jedné podobné benátské vile s krásnou zahradou budete také bydlet a relaxovat u bazénu. Pokoje jsou komfortně zařízeny, s koupelnou, fénem, trezorem a TV.  ubytování v business hotelu 4* vzdáleném jen 15 min. od centra Verony, pokoje jsou vybaveny koupelnou s fénem, TV, varnou konvicí, telefonem, wi-fi, minibarem a klimatizací.

TERMÍN A CENA: 

2. 8. – 6. 8. 2019     7 900 Kč/os.

Příplatek za jednolůž. pokoj – 2 800 Kč, příplatek za polopenzi v hotelu – 600 Kč / 1 večeře.

Cena zahrnuje: 2× ubytování se snídaní v hotelu, pobytovou taxu, dopravu autobusem, služby průvodce, vstupenku na koncert Plácida Dominga, vstupenku do benátské vily a zahrad Trauttmansdorff, ochutnávku vína Soave, italskou snídani v Padově. 

Cena pojištění: 180 Kč/osoba


Itálie zájezdyDolomity – Val GardenaDolomity – Latemar / RosengartenArena di Verona - Plácido DomingoApulie - SalentoSardinie


Arena di Verona - Plácido Domingo


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174