Vorarlberg - Kleinwalsertal


Bergsommer Baad Panorama -Steffen Berschin -23-
bez názvu
Kleinwalsertal (c) Dietmar Denger - Vorarlberg Tourismus
GenussLandwirt Tobias Moosbrugger @Frank Drechsel (c)  - Kleinwalsertal Tourismus eGen _ Fotograf_ Frank Drec
Kleinwalsertal Alpabtrieb Frank Drechsel 1 (c) Frank Drechsel - Kleinwalsertal Tourismus eGen _ Fotograf_ Fra
Wanderer Bärguntalpe (c) Dietmar Denger - Vorarlberg Tourismus
Kleinwalsertal Hintere Gemstelhuette Frank Drechsel (c) Frank Drechsel - Kleinwalsertal Tourismus eGen _ Fotogr
kleinwalsertal

Vydejte se s námi do (u nás) turisticky méně známé oblasti – rakouského údolí Kleinwalsertal. Celé údolí je dodnes přístupné pouze z Německa z Oberstdorfu a ve směru k jihu do Rakouska je údolí neprůjezdné. Kleinwalsertal byl ve 13. století kolonizován obyvateli švýcarského regionu Wallis. V minulosti bylo údolí izolováno od ostatních regionů, tedy se tu do dnešních dnů hovoří walliským dialektem. V současné době je Kleinwalsertal oblíbeným zimním i letním cílem turistů s výbornou dopravní infrastrukturou. Údolí návštěvníkům v létě nabízí na 180 km pěších tras vedených panenskou přírodou.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách.

2.–6. den: pobyt v údolí Kleinwalsertal, pěší turistika s turistickou kartou (podmínky r. 2018), která opravňuje návštěvníky k bezplatnému využívání lanovek v rakouském Kleinwalsertalu (Kanzelwandbahn, Walmendingerhornbahn, Ifen-Bergbahn, Heubergbahn, Zaferna) a německém Oberstdorfu (Fellhornbahn, Nebelhornbahn, Söllereckbahn). Ke svým individuálním turistickým výletům můžete využívat zdarma místní autobusy.

Návrat do Liberce 6. den, příjezd kolem půlnoci či 7. den ve velmi brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v hotelu 3*, v blízkosti zastávky místního autobusu. Pokoje nabízejí ubytování s koupelnou, TV, balkonem nebo terasou. Stravování formou polopenze – snídaně švédský stůl, večeře servírovaná o 4 chodech se salátovým bufetem. V hotelu je vám k dispozici jednodušší bazén (9 × 3 m) a také nádherné nové wellness centrum na 1 000 m2 s finskou a bylinkovou saunou, bio saunou, ledová jeskyně, klidová místnost s výhledem na hory a místnost s vodními lůžky.

TERMÍNY A CENY:

27. 7. – 2. 8. 2019

18. 8. – 24. 8. 2019

 

DospělýDítě do 13 let3. os. na přistýlce
10 900 Kč 6 500 Kč 9 900 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 300 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování na pokoji se 2 dospělými.

 

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, místní pobytovou taxu, turistickou kartu, ochutnávku pálenky, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 240 Kč/osoba


Rakousko zájezdyVorarlberg – Lech am ArlbergVorarlberg - KleinwalsertalTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec StubaitalTyrolsko - údolí a ledovec HintertuxSalcbursko - Saalbach HinterglemmSalcbursko - putování krajemKorutany - turistika pod GrossglockneremŠtýrsko – turistika pod Dachsteinem


Vorarlberg - Kleinwalsertal


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174