Vorarlberg - Kleinwalsertal


01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

  • historie i příroda malebného údolí
  • výborná místní kuchyně
  • krásné wellness s výhledem na hory

Vydejte se s námi do turisticky méně známé oblasti – rakouského údolí Kleinwalsertal. Celé údolí je dodnes přístupné pouze z německého Oberstdorfu a ve směru k jihu do Rakouska je údolí neprůjezdné. Kleinwalsertal ve 13. století kolonizovali obyvatelé švýcarského regionu Wallis. V minulosti bylo údolí izolováno od ostatních regionů, tedy se tu až do dnešních dnů hovoří walliským dialektem. V současné době je Kleinwalsertal oblíbeným zimním i letním cílem turistů s výbornou dopravní infrastrukturou. Údolí návštěvníkům v létě nabízí na 180 km pěších tras vedených panenskou přírodou.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách.

2.–6. den: pobyt v údolí Kleinwalsertal, pěší turistika s turistickou kartou (podmínky r. 2020), která opravňuje návštěvníky k bezplatnému využívání lanovek v rakouském Kleinwalsertalu (Kanzelwandbahn, Walmendingerhornbahn, Ifen-Bergbahn, Heubergbahn, Zaferna) a německém Oberstdorfu (Fellhornbahn, Nebelhornbahn, Söllereckbahn). Ke svým individuálním turistickým výletům můžete využívat zdarma místní autobusy.

Návrat do Liberce 6. den, příjezd kolem půlnoci či 7. den ve velmi brzkých ranních hodinách.

UBYTOVÁNÍ:

v 3* hotelu, v blízkosti zastávky místního autobusu. Pokoje nabízejí ubytování s koupelnou, TV, balkonem nebo terasou. Stravování formou polopenze – snídaně švédský stůl, večeře servírovaná o 4 chodech se salátovým bufetem. V hotelu je Vám k dispozici jednodušší bazén (9 × 3 m) a také nádherné nové wellness centrum na 1 000 m2 s finskou a bylinkovou saunou, bio saunou, ledová jeskyně, klidová místnost s výhledem na hory a místnost s vodními lůžky.

TERMÍN A CENA:

27. 6.–3. 7. 2021

 

DospělýDítě do 13 let3. os. na přistýlce
12 900 Kč 9 500 Kč 11 900 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj – 2 300 Kč/os./pobyt. Sleva na děti platí pouze při ubytování na pokoji se 2 dospělými.

 

Cena zahrnuje: 5× ubytování s polopenzí, místní pobytovou taxu, turistickou kartu, dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena pojištění: 490 Kč


Rakousko zájezdyVorarlberg - KleinwalsertalVorarlberg – MontafonTyrolsko - údolí PaznauntalTyrolsko - údolí a ledovec Stubaital


Vorarlberg - Kleinwalsertal


Jak rezervovat zájezd

1) osobně přímo v cestovní kanceláři
2) telefonicky na tel.: 485 148 174
3) e-mailem: info@best-tour.cz
 

Po ověření dostupnosti požadovaného zájezdu vám provedeme nezávaznou rezervaci, obvykle (není-li dohodnuto jinak) na 3–4 dny. Následně je nutno vyplnit přihlášku na zájezd a do 7 dnů uhradit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zájezdu. Cca měsíc před plánovaným odjezdem na zájezd od nás obdržíte písemnou zprávu (zasíláme na adresu uvedenou v přihlášce)
s pokyny k odjezdu a k úhradě doplatku.

 

Pojištění

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa nabízíme balíček pojištění na léčebné výlohy + storno zájezdu bez omezení věku (podmínky plnění – info v CK), který lze zakoupit společně se zájezdem.


© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174