Rakousko - Zugspitze arena


03
05
06
04
07
08
09
10
11
12
13
02
01

  • atraktivní túry
  • bohatá turistická karta s lanovkou až na Zugspitze
  • rodinný hotel 4* s wellness centrem

Tyrolský region na úpatí hory Zugspitze (2.962 m) je jedna velká aréna – aréna pro pěší turisty, pro cyklisty, pro paraglidisty, horolezce a také pro všechny, kteří hledají klid a panenskou přírodu. Nejvyšší německá hora Zugspitze je přístupná také z rakouské strany - již samotná scénická jízda lanovkou Tiroler Zugspitzbahn je velkým zážitkem a vyrovnají se jí snad jen dech beroucí výhledy, které se před vámi otevřou na vrcholu. Tiroler Zugspitz Arenu tvoří několik pohádkových vísek - Ehrwald, Lermoos, Berwang, Bichlbach, Biberwier, Heiterwang am See, Lähn-Wengle a Namlos. Během Vašeho pobytu v tomto regionu se můžete těšit na pohodové túry zakončené příjemným koupáním na některém z horských koupališť, skvělou tyrolskou kuchyni i relax v hotelovém wellness.

PROGRAM:

1. den: odjezd z Liberce v ranních hodinách, příjezd odpoledne k zámku Linderhof (nejmenší ze zámků Ludvíka Bavorského) – dle časových možností procházka zámeckým parkem se sochami a jezírky, příjezd na ubytování, večeře.

2. den - 6. den: turistika v regionu Zugspitze organizovaná naším průvodcem s využitím turistické karty (podmínky r. 2023) – lanovky v provozu (1x denně) ve střediscích Ehrwald, Lermoos, Biberwier, Berwang, Bichlbach i na Zugspitze (1x za pobyt), místní i turistické autobusy, horské vyhřívané koupaliště v Lermoosu, lesní koupaliště v Berwangu a Bichelbachu, okružní projížďka lodí po jezeře Plansee, letní bobová dráha 1x denně v Biberwieru (nejdelši v Tyrolsku - 40 zatáček s tunelem), hodina tenisu nebo minigolfu denně v Bichlbachu a Ehrwaldu.

6. den: snídaně, turistika v oblasti Zugspitze, odpoledne odjezd do ČR, příjezd kolem půlnoci.

UBYTOVÁNÍ:

V pohodlném hotelu 4*. Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem, fénem a trezorem. Přípitek na přivítanou, snídaně je podávána ve formě švédského stolu, večeře o 4 chodech se specialitami regionální kuchyně. Součástí hotelu je hotelový bar, společenská místnost, velká zimní zahrada a slunná panorama terasa s krásným výhledem na okolní Alpy. K relaxaci po túře poslouží hotelové wellness s finskou saunou, vodními lůžky, parní lázní, posilovnou a zahrada s lehátky.

TERMÍN A CENA:

5.8. - 11.8.2024
25.8. - 31.8.2024

15.500 Kč/os

 

Cena zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelu 4* vč. využívání wellness centra, dopravu autobusem, turistickou kartu, služby průvodce.

Cena nezahrnuje: jednolůžkový pokoj 1400 Kč, pobytovou taxu – platba v místě 3€/os/den

Cena pojištění: Tarif K5S+, 440,-Kč/os (léčebné výlohy, storno zájezdu)


Rakousko zájezdyRakousko - údolí ÖtztalRakousko - údolí PaznauntalRakousko - Zugspitze arenaSalcbursko - turistika a relaxŠtýrsko - turistika pod Dachsteinem


Rakousko - Zugspitze arena© 2016 BEST TOUR LIBEREC s.r.o. | info@best-tour.cz | +420 485 148 174